Skocz do zawartości

Zdjęcie

Budowa obory

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share AgroMaciej

AgroMaciej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 07:56

Budowa obory Mam zamiar wybudować obore na około 10 sztuk krów mlecznych i nie wiem ile by wyniusł koszt z planami, budową przez firmę oraz kupowaniem żeczy. Czy agrofoto może pomóc?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Budowa obory Dzisiaj, 09:22
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1711 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 08:31

Budowa obory nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Palmiszon

Palmiszon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 08:50

Budowa obory

nie wiem ile masz lat ale kto w dzisiejszych czasach stawia obore na 10szt? chyba dziecko w grze komputerowej na początek proponuje kupić słownik ortograficzny i poczytać na forum oborach tematów jest sporo

Dokładnie to samo miałem napisać . chyba że mu jedno 0 ucięło heh . Każdy kto chociaż trochę się interesuje takimi tematami na poważnie  idzie popytać popatrzeć ceny materiałów i idzie to jakoś mniej więcej wyliczyć , wiadomo koszty mogą wzrosnąć , pytanie się o takie rzeczy to jak wróżenie kiedy koniec świata 

~ Palmusny

Masz pytanie ? -Uderzaj na P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share mx_racer

mx_racer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 10:19

Budowa obory Jesli to obora uwięziowa to widziałem ostatnio w gazecie ze na jedno stanowisko koszt to 16 tyś więc mozesz łatwo sobie policzyć :)