Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobór akumulatora MF 3060

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 25 marzec 2016 - 06:18

No właśnie kuzyn kupił aku centry i po pół roku siadł i nie mógł zakręcić, więc bez zastanowienia wyjoł go i zawiózł na gwarancje całą drogę powtarzając że nigdy centry nie kupi. a gdy aku w sklepie zbadali to  stwierdzili że wszystko  jest oki i nie ma potrzeby wysyłać na gwarancje i tak oczywiście było. Winowajcą całego zamieszania okazał się rozrusznik który robił zwarcia i aku powoli się wyładował. kuzyna naprawił rozrusznik, naładował auk i teraz mija 4 lata jak na nim śmiga i niedawno też kupił sobiie centre do dostawczaka tak że tu nie ma co dyskutować bo ciągnik ciągnikowi nie równy jeden mniej zużyty drugi bardziej a aku robią precyzyjne maszyny i z dokładnością do 0,0001 mm nie ma pomyłek i trefnych baterii.

O widzisz, a  u mnie zdarzył się jakiś pomylony :D No chyba, że 2 lata to jest spoko wynik ale nie dla mnie....

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobór akumulatora MF 3060 Dzisiaj, 09:54
  •  

#22 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 07:16

Nikt nie każe Ci kupować Centry, każdy kupuje co chce. Masz złe doświadczenie z nią i nie jesteś jedyny innym trafiły się dobre egzemplarze i nie narzekają tak to już jest że w każdej marce trafiają się buble,a tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie wszystko idzie na ilość nie jakość. 

Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 25 marzec 2016 - 08:00

Dobór akumulatora MF 3060 Panowie raz miałem taki przypadek w rocznym aku z własnej głupoty :) Przy ladowaniu aku idą latwopalne opary(wiedziałem o tym) ale skusilo mnie zajrzeć do cel z zapalniczka w ręce i jak nie pier...nie az podskoczył, patrzę górna obudowa rozerwana boki całe, zakleilem lepikiem szybko i wiecie ze chodził jeszcze 6lat :) aku oczywiście Centra

Edytowany przez damianXXL, 25 marzec 2016 - 08:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo