Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case International 946 Podnośnik Opuszcza i wolno podnosi

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share NorbertGsiorek

NorbertGsiorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 20:49

Witam serdecznie. Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika case international 946 rok 81. Ciągnik jest 6 cylindrowy. Mam w nim tura. Gdy podnosze tura bez gazu wszystko idzie ok. Natomiast podnośnik strasznie wolno mi podnosi i dopiero jak dam gazu to coś się rusza. Gdy zgaszę ciągnik podnośnik samoistnie opada w dół, natomiast gdy tura zostawie w górze dla testów na kilka dni to trzyma i chyba nie opada nawet cm. Dodam, że uszczelniacze w turze już się trochę pocą.  Przegrzebałem cały internet i nie wiem co może być tego przyczyną. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case International 946 Podnośnik Opuszcza i wolno podnosi Dzisiaj, 23:31
  •  

#2 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 20:57

nie wiem czy pomogę ale masz tam takie małe aluminiowe pokrętło czy wajchę jak wolisz na rozdzielaczu spróbuj tym.

#3 Share farmer24

farmer24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 21:38

Case International 946 Podnośnik Opuszcza i wolno podnosi Siema ja mam 844s(zdjęcie w galerii) też mi wolno podnosi, podobno po siedzeniem jest pokrętło od regulacji szybkość podnośnika z tym że y mnie jest to wszystko zakryte plastikiem, jeszcze tam nie dłubałem. A co do opuszczania to u mnie po zgaszeniu wszystko co jest lżejsze jak 400 kg to opada w minute a np zestaw uprawowo siewny nawet centymetra nie opadnie chyba że olej nic nie rozgrzany. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Pozdrawiam

#4 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 09:01

Siema ja mam 844s(zdjęcie w galerii) też mi wolno podnosi, podobno po siedzeniem jest pokrętło od regulacji szybkość podnośnika z tym że y mnie jest to wszystko zakryte plastikiem, jeszcze tam nie dłubałem. A co do opuszczania to u mnie po zgaszeniu wszystko co jest lżejsze jak 400 kg to opada w minute a np zestaw uprawowo siewny nawet centymetra nie opadnie chyba że olej nic nie rozgrzany. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Pozdrawiam

kolego czy ty widziałeś kiedyś model 946 że opisujesz 844s to coś tak jak c360 porównywać z 946

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share farmer24

farmer24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 20:50

Case International 946 Podnośnik Opuszcza i wolno podnosi Tak widziałem to jest troszkę większy model 6 cylindrowy a nie 4 a reszta rozwiązań to praktycznie to samo

#6 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 24 marzec 2016 - 20:57

Tak widziałem to jest troszkę większy model 6 cylindrowy a nie 4 a reszta rozwiązań to praktycznie to samo

to chyba byłeś po kielichu jak to to samo

#7 Share NorbertGsiorek

NorbertGsiorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 lipiec 2016 - 17:14

Pokrętło na rozdzilaczu ani pod siedzeniem nic nie zmienia. Podnośnik ledwo podnosi samego siebie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 11:53

takie pytanie czy ładowacza obsługujesz rozdzielaczem sprzężonym razem z tym od podnośnika , czy masz oddzielny rozdzielacz

i czy masz jedną pompę od podnośnika i ładowacza

Dodaj odpowiedź