Polecane posty

rolniktar    0

Mam zamiar kupić taki ciągnik ze skrzynią 16/16 co sądzicie o nich na co zwracać uwagę przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc017    163

Ja mam ciągnik 6290 tyle że z skrzynią 32/32, ponąć te i te skrzynie dobrze się sprawują ale im mniej biegów tym mniej awaryjna. A co do sprawdzania to co dużo pisać wsiąść do ciągnika przejechać się poużywać rewersu czy płynnie działa. czy biegi wchodzą bez zarzutów, EHR to co w kazdym innym jak coś Cię będzie interesowało to pisz bo mam taki ciągnik.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniktar    0

Nowicjusz mam prozbę czy mógł byś zmierzyć u siebie długość bagnetu oleju skrzyni najlepiej od kołnierz miarki w dół ?  bo mi wymienili olej tam gdzie kupiłem a wczoraj patrzyłem na stan oleju to bagnet jest ledwo co zamoczony ,patrzyłem na skrzynię to wycieków brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc017    163

Nowicjusz mam prozbę czy mógł byś zmierzyć u siebie długość bagnetu oleju skrzyni najlepiej od kołnierz miarki w dół ?  bo mi wymienili olej tam gdzie kupiłem a wczoraj patrzyłem na stan oleju to bagnet jest ledwo co zamoczony ,patrzyłem na skrzynię to wycieków brak

Dziś byłem i zmierzyłem sam bagnet do kołnierza ma 34cm, a z kołnierzem 35,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    17

Witam,i jak jesteś zadowolony z ciągnika pytam bo też mam do kupna taki sam, jak ze skrzynią 16/16 nie brakuje biegów,w tym co chcę kupić jest wyciek ze skrzyni z lewej strony za tylnym kołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

    • Przez Pawlacz
      Witam
      W ciągniku mf 6495 dyna 6 po odpaleniu pokazał się na wyświetlaczu błąd d154. Ciągnik stał w garażu przez całą zimę i miał wyjęty akumulator. Odpalił normalnie ale nie chce ruszyć nie można przełączyć biegów ani nic. Na komputerze po prawej nic się nie wyświetla wchodzi jakby nie miał zasilania. Teraz pytanie od czego jest ten błąd d 154 i czy ten komputer ma jakieś znaczenie czy działa czy nie na jazdę ciągnika że nie mogę przełączyć żadnego biegu. Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj