ufojola

pomóżcie !!!! pilne case mx 90C

Polecane posty

ufojola    1

pomóżcie mam sprawę jesienią wymieniłem olej do hydrauliki w ciagniku case mx 90 C I turze QUICKE 950 i wszystko sprawnie chodziło a dzisiaj zapiołem łyżkę i nawozilem ziemię 3 razy nasypalem i pojechałem 4 raz nabrałem pełną łyche i hydraulika przestała działać ani tur nie chodzi ani wspomaganie ,podnośnik i hamulce . poradzcie co to może być! !!bo trzeba w pole wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Sprawdź ciśnienie jakie podaje na wyjściu z tyłu. Wepnij manometr i puść cisnienie trzymaj tak długo aż nabije i będziesz miał pewność co do ciśnienia. powinno być około 205 bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufojola    1

ok ale gdzie dokładnie z tyłu
do wyjścia na hydraulike do przyczepy
nie wiem a może to być wina tego ze np oleju mało bo mi mechnik jeden tak mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

Skoro wszystko padlo to mogła ośka napedowa w pompie hydraulicznej urwać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

jak jest mało oleju to w pierwszej kolejności stan oleju, filtry a później inne usterki. a ciśnienie tak jak kolega wyżej napisał wepnij manometr w wyjście hydrauliczne co podpinasz np wywrotkę i zmierz ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Musisz zacząć sprawdzać po kolei od ciśnienia, oleju mógłbyś dolać dla pewności że na pewno go nie brakuje. Z tego co wiem jak mi się pompa zapowietrzyła to gdy stał zgaszony pod duża górę i jak odpaliłem zaczęła wyć. Więc gdyby olej nie dochodził to byś słyszał odgłosy dochodzące od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

A mnie interesuje czemu niektórzy są takimi idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Pewnie około 6tys. Znajomy chciał kupić do MX 100 i stwierdził że zregeneruje.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj