Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio w ciężkim Ursusie

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share schiefelbein1

schiefelbein1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 10:05

Radio w ciężkim Ursusie Witam mam problem a mianowicie chcialnym zalozyc radio w ursusie 902 a nie zbyt wiem jak sie za to zabrac. Chodzi mi o to gdze podlaczyc jaki kabel tak zeby gralo i nie rozladowywalo akumulatorow. Czy ktos kto ma to zrobione moze przeslac jakies zdjecia?czekam na porady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Radio w ciężkim Ursusie Dzisiaj, 19:33
  •  

#22 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 27 wrzesień 2009 - 13:50

Radio w ciężkim Ursusie musisz wziąść po prostu kabel + z bezpieczników i - z masy jak do wszystkiego reszta jest na schemacie zazwyczaj na górnej pokrywie radia masz tak symbol gdzie ma być podłączony - i gdzie mają być + bo w zależności od radia może być jeden lub kilka ale to rozgałęziasz ten jeden kabel z bezpieczników na tyle co ci potrzeba, i jeszcze kable do głośników też w zależności jakie to radio bo mogą wychodzić dwa (+ i -) a może być ich osiem 4+ i 4-, to musisz zobaczyć schemat jaki masz u góry a jak go nie ma to rzuć zdjęcie kostki jaka wychodzi z radia to może uda się opisać

#23 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 18 październik 2009 - 18:38

Radio w ciężkim Ursusie a gdzie najlepiej zamontować głośniki ?? w dachu czy moze gdzies nizej , pytam kogos kto wypraktykowal ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 18 październik 2009 - 22:50

Radio w ciężkim Ursusie najlepsze miejsce to na linii uszów tak aby głośniki były skierowane na głowę (bo słuchasz uszami )bo wtedy jesteś w stanie usłyszeć najszersze pasmo dzwięków ale w ciągniku i tak ono bedzie dość wąskie :) hałas robi swoje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Lukasz1

Lukasz1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 19 październik 2009 - 18:25

Radio w ciężkim Ursusie Osobiście mam zamontowane w 1614 (gruby dach) tak jak napisał rafal3113 czyli nad uszami (nad drzwiami) i muszę przyznać że to jest najlepsze rozwiązanie w tym ciągniku bo wszystko dobrze słychać i nie trzeba głośno podkręcać radia.