Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z MF 6140

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share osio

osio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 19:01

Problem z MF 6140

Dzisiaj ciągnik po odpaleniu nie reagował na nic co jest związane załączaniem przez sterownik i później przez elektrozawory, nie działał rewers, półbiegi, załączanie napędu, przełączanie biegów polowych na szosowe itp. Można było tylko jechać do przodu tak jak miał przed zgaszeniem. Gdy został zgaszony i po kilkunastu minutach znowu odpalony, wszystko działało, natomiast gdy się znowu zgasiło i odpaliło, przestawało działać i znowu trzeba czekać by po ponownym uruchomieniu działało. 

Czy miał ktoś podobny przypadek , czy to wina sterownika, czy hydrauliki ?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z MF 6140 Dzisiaj, 15:16
  •  

#2 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 19 marzec 2016 - 20:13

Problem z MF 6140

Sprawdź bezpieczniki nad akumulatorem. Musisz sprawdzić przewód zasilający " żółty " cm po cm.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share osio

osio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 21:44

Problem z MF 6140

Czyli bezpieczniki odpowiadają za sterownik czy za co ?  :)  Wszystko by działało raz nie działało ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 20 marzec 2016 - 06:55

Problem z MF 6140

Jak dobrze pamiętam to bezpiecznik z żółtym przewodem odpowiada za zasilanie sterownika, a jak sam pisałeś nic Ci nie działało. Sprawdź zasilanie i masę i będziesz wiedział czy to wina sterownika czy gdzieś przewód się przełamuje/przepala.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-