Skocz do zawartości

Zdjęcie

international 956 xl 83r usterka dzwigni podnośnika pomocy

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share traktorpolo

traktorpolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 17:40

witam koledzy pilnie potrzebuje pomocy, mam internationala 956xl rok 83 stary model ale dotychczas byłem zadowolony,   stało się to w orce  pompa sprawna olej jest na bank, 1  jedna dzwignią co się ustawia głębokość orki góra dół działa bez zarzutu podności i opuszcza ale druga dzwignia przestała prawidłowo działać ta 2 co się ustawia do transportu podnoszenie pługa tzw na fuul, jak docisnę do końca nic nie idzie pług w góre ale dopiero jak dwoma rekami mocno docisnę to działa, tak jakby się coś wyrobiło tylko co....sprawdzałem połączenia na dźwigienkach i jest ok  kręciłem tymi cięgiełkami i to samo dalej  nic, jak b mocno docisnę w gure to pług idzie na full do góry ale jak puszcze to opada   potrzebuje pomocy koledzy bo czas w pole wracać     może jekieś podpowiedzi  może gdzie jest rozdzielacz  ale to bym wykluczył raczej....  nie wiem porozkręcałem poł kabiny dalej nic     to wygląda jakby ta dzwignia 2 się wyrobiła tylko gdzie   brakuje po prostu 1 cm rzeby działało      czekam na odpowiedzi pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
international 956 xl 83r usterka dzwigni podnośnika pomocy Dzisiaj, 17:17
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
international 956 xl 83r usterka dzwigni podnośnika pomocy Dzisiaj, 17:17
  •  

#2 Share traktorpolo

traktorpolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 10:44

koledzy  jeszcze jedno pytanie gdzie jest rozdzielacz  bo znalazłem ten od wywrotu ale nie wiem gdzie jest ten od podnośnika czekam na odpowiedzi

Dodaj odpowiedź