szymon1995

cena naprawy 30-tki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon1995    0

Witam mam pytanie odnoście kosztu robocizny za wymianę głowicy, remont sprzęgła i remont skrzyni biegów w C330. Mechanik skasował mnie 400 zł, a nie wiem czy to sporo jak za taki remont czy jeszcze ujdzie. Jestem z woj. Warmińsko-mazurskiego i może ktoś powie w przybliżeniu ile zazwyczaj biorą mechanicy za robotę, nie wliczając części. Z góry wielkie dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Zależy co było w tej skrzyni robione. Ja za samo wymianę sprzęgła i uszczelnień zapłaciłem 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

trzeba było robić samemu jak 400zl to ci dużo. pewno kilka dni robił więc kasa przynajmniej o 1 tys za niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

400 zł za tyle roboty nawet jeśli w skrzyni nie było nic poważnego i Ty jeszcze się zastanawiasz czy nie za drogo ? Pojechałbyś do jakiegoś większego mechanika, warsztatu to za sam wjazd zapłaciłbyś połowę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams452    13

400 to i tak nie dużo. Ja za kapitalny remont razem z częściami zapłaciłem 14 000, w tym 2000 robocizna ale stan igła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasco    73

Skoro 400 stówki za robocizne to wcale nie dużo, całkiem w porzadku za kapitalke biorą miedzy 1500 - 4000 zł. Zależy kto i jak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj