DanielFarmer

woz paszowy strautmann verti mix 951

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DanielFarmer    1377

Zastanawiam się nad paszowozem strautmanna verti mix 951.Proszę o opinie użytkowników.Jak się sprawuje?Jak tnie bele?jak z zapotrzebiwaniem na moc?ktora przekladnie wybrac?czy warto zainwestowac np w magnes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56

miałem miesiąc na testach sprawował się super, cial tez super ii bez przekładni c 360 3p lekko z nim sobie radził. Magnes trochę zbędny bajer ale zawsze możesz wziąść tylko pamiętaj sprawdzać czy się coś nie złapało. Belki ciąl szybko i ładnie. Dał bym mu 8/10 po tym co u mnie pokazał. Ostatecznie kupiłem Metal - Tech, tańszy dużo większy z przekładnia. Tnie tak samo jak strautmann jedynie większe zapotrzebowanie mocy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Zastanawiam się nad paszowozem strautmanna verti mix 951.Proszę o opinie użytkowników.Jak się sprawuje?Jak tnie bele?jak z zapotrzebiwaniem na moc?ktora przekladnie wybrac?czy warto zainwestowac np w magnes?

 

Kupiłeś ten paszowóz??


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

narazie nie kupilem zadnego wozu.czekam na dofinansowanie ale chyba strautmanna nie wybiore bo za drogi w porownaniu do np euromilka ktory same dobre opinie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi7339    0

narazie nie kupilem zadnego wozu.czekam na dofinansowanie ale chyba strautmanna nie wybiore bo za drogi w porownaniu do np euromilka ktory same dobre opinie zbiera

Oglądałeś taki wóz? Może w pracy? Gdzie jest jakiś diler w podlaskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

narazie nie kupilem zadnego wozu.czekam na dofinansowanie ale chyba strautmanna nie wybiore bo za drogi w porownaniu do np euromilka ktory same dobre opinie zbiera

 

Jaką cenę Ci zaproponowali i za jaki wóz??


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj