PaweKluczek

Przejściówka 4 pin / 3 pin

Polecane posty

PaweKluczek    0

Witam. Chciałem się zapytać czy jest coś takiego jak przejściówka z 4 pinów na 3 piny. Chodzi mi o to że w ciągniku mam wejście na 4 piny a w prasie rolującej na 3 piny.
Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

 

Najtaniej będzie kupić samo gniazdo 3 pin i zamontować je oddzielnie

Edytowano przez zetores

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweKluczek    0

Gniazdo 3 pin można podłączyć zamiast tego co mam 4 pin ? ( chodzi mi o to że wywalę gniazdo 4 pin a wsadzę 3 pin) czy muszę od nowa ciągnąć instalacje do tego gniazda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Skoro sie nie orientujesz w temacie to popros elektryka bo możesz sobie wiecej kosztów zrobić niż to warte


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Pociągnij nową instalacje do gniazda. A z tamtym gniazdem nic nie rób


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A po co nową instalację? Wymień gniazdo na takie pasujące do wtyczki jak masz więcej takich maszyn, a jak masz tylko jedną to wymień wtyczkę w maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Agencior
      Witam dzisiaj odpaliłem Aresa no i pochodził chwilę po czym sam zgasł a później nie chciał zapalić dodam że przeczyścilem odstojnik przed odpaleniem.
    • Przez Mrhot16
      Witam mam problem z renault temis 650x otóż podczas ruszania ciągnik gwałtownie rusza szarpie do tyłu jak i do przodu przy załączaniu wałka też jest problem gdy się da więcej gazu to wejdzie zmiana kierunku jazdy też po dodaniu gazu lepiej zmienia czy jest to wina jakiejś pompy czy kalibracja jakąś w tym ciągniku jest wykonalna?
      Z góry Dzięki za odpowiedzi🙃
       
    • Przez Nismo
      Witam mam do was pytanie odnośnie odnowy plastików we wnętrzu traktora. Są jakieś sposoby by przywrócić im dawny blask?
    • Przez agromichu
      Witam. Potrzebuję halogenów led 2szt na przód i 2szt albo 4 na tył , które nie będą zakłócać radia i będą w przystępnej cenie. Oświetlenie potrzebne do pryskania na 12 ha.
    • Przez kuba121426
      Witam mam problem z wycinakiem  fella su110 nie mogę ustawić na linkach cięcia winda i wysokość szczęki działa.Czy ma może zdjęcie jak powinno wyglądać ustawienie na cięcie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj