Polecane posty

Masterek24    0

Witam. Przed pracami wiosennymi noszę  się z wymianą oleju w skrzyni w MF 6180. Wiem, że są już takie tematy ale nic konkretnego dla siebie nie znalazłem. Jaki polecacie bardzo dobry olej do tego MF'a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Ja swojego 8110 zalewam olejem statoil transway wb. Olej polecony przez mechanika typowo do ciągników które mają skrzynie połączoną z układem hydraulicznym oraz mają mokry hamulec. Polecam bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7944

do MFa najlepszy olej to chyba bedzie fuchs agrifarm stou 10w40 mc,  bynajmniej kazdy go poleca do skrzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mogą być te które podali koledzy wyżej może być również Mobilfluid 424.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    237

ja mam mf 6150 i skrzynie powershift i mam zalaną cadtrolem 10w40
castrolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek24    0

Do przedniej osi i do zwolnic leje się inny olej niż do skrzyni ?? Jak tak to jaki ?

Edytowano przez Masterek24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Możesz zalać taki jak do skrzyni. Możesz też zalać tańczy przekładniowy. Jednakże przy ilości  znajdującego się tam oleju moim zdaniem nie warto szukać innego oleju tylko zalać takim jak w skrzyni.  

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7944

do przedniej osi i zwolnic do Twjego MF wg wyszukiwarki olei wywala GL-5 85w90 do przedniego mostu a do zwolnic gl-5 80w90, co do skrzyni to masz dynaszifta, wiec wazne zeby spelnial specyfikacje MFa  M1139, M1144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj