Bartek047

Obsługa komputera do scieżek firmy MCH 300

Polecane posty

Bartek047    14

Witam.
Posiada ktos takowy komputer do sciezek i mogł by wyjasnic w jaki sposób sie nim operuje ?
prosze o pomoc ...
z gory dziekuje.
 

post-168730-0-19452700-1458056712_thumb.jpg

Edytowano przez Bartek047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez proxima64
      Witam panowie. Jako że posiadam siewnik zbożowy Amazone d7 special II typ 30 chciałbym zacząć (a właściwie zacząłem) wykonywać nim ścieżki technologiczne. Pierwsze próby zrobiłem wiosną na małym kawałku. W tedy ścieżki robiłem zamykając zasuwki w siewniku ręcznie. Jednak wiadomo jest to dość uciążliwe gdyż musiałem wysiadać z ciągnika po przejechaniu przejazdu raz do o koła (jadąc w jedną stronę robię ścieżkę na jedno koło, a wracając na drugie). Na jesień chciałem to udogodnić i zrobiłem zamykanie zasuwek na sprężynie, a otwieranie zasuw miało odbywać się za pomocą linki którą pociągałem z kabiny (plan końcowy był taki aby sterowanie odbywało się za pomocą silniczka el. od wycieraczek ale się nie wyrobiłem). Na sucho wszystko chodziło bez problemu jednak po zasypaniu skrzyni ziarnem pojawiły się problemy. Pierwszą ścieżkę udało się jeszcze jakoś wykonać ale kolejne to była katorga ponieważ w prowadnicę zasuwek wpadały ziarna i nie można było ich zamknąć ponieważ się klinowały (nawet rękoma było trudno). I teraz nie wiem czy jest sens bawić się w te wszystkie przeróbki jeżeli to nie będzie chciało chodzić? choć jest dużo takich przeróbek na af. A może ma ktoś jakiś inny pewny i sprawdzony sposób na wykonywanie takich ścieżek (rozłączanie rolek odpada). Wszystkie pomysły mile widziane .
       
    • Przez deutzdx605
      Witam.
      Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam
    • Przez ursus219
      Witam, chce założyć silnik od wycieraczek do włączania ścieżek w siewniku,
      jak podłączyć go, w kostce jest 5 przewodów, a do silnika wchodzą 2.
       


    • Przez case-and-case
      Witam , kilka dni temu stałem się posiadaczem siewnika Lemken Eurodrill 3000 . W siewniku są ścieżki elektryczne sterowane komputerem 
      lh agro 1600 i tu rodzi się mój problem . Nie działają ścieżki . Nie wiem czy to wina komputera czy może coś źle ustawiłem  . Jest  ktoś kto wie jak dokładnie ustawić ten komputer?  Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi ,szczególnie osób które posiadają taki siewnik . I jeśli ktoś może ma polską instrukcję do siewnika bądź samego komputera niech da znać

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj