podlaskirolnik

Polski rozsiewacz czy lepiej dopłacić do amazone

Polecane posty

Gość janekkuchar   
Gość janekkuchar

tylko Amazone, żadne polskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1653

Miałem starą amazonkę, coś mnie podkusiło i kupiłem nowego MSa. Po 2 latach wszędzie rdza, więc wróciłem do amazone. Mam model Jet, rewelacja. Niestety ma jedną wadę, tylko 12m. Polski nawet nowy, nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15

podpowie ktoś jaki olej wlać do przekładni przy tarczy Amazone za-m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Ja mam aunia MX850 premium juz 7 lat i wsio ladnie chodzi na lopatkach itd znaku niema, na 45ha w tym 18trawy gdzie azot 3 razy. Teraz na mgr mam zamiar zlozyc na nowy tylko ze te uzedasy wiekszego niz 800L nie dadza takze musialbym nadstawkami go potem rozbudowac, wiecie moze czy jakas marka robi takie male z komputerem i ile to moze kosztowac? i jak te z komputerem sypia w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
    • Przez witekjamrozy
      Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, Bogballe L2 pojemność 1600 l, Amazone ZA-M 1201 lub podobne. Szerokość rozsiewu 15m, wyposażenie to komputer z czujnikiem na koło, wysiew graniczny. Proszę o informacje na temat dokładności wysiewu, precyzji ustawienia dawki, jakości wykonania, "mielenia" nawozu przez mieszadło.
    • Przez pilu
      Witajcie,
      Nabyłem siewnik amazone D7 typ 25 junior zastanawia mnie brak redlic wysiewających. Mam 4 wolne dziury w listwie mocującej lejki więc pomyślałem, że brakuje po prostu redlic, ale jak zacząłem szukać to w każdy siewniku na zdjęciach są wolne 2 dziury. Wychodzi na to, że brakuje mi 2 redlic ( 1 długa 1 krótka), tylko najdziwniejsze jest to, że u każdego na zdjęciu te wolne 2 pola są w różnych miejscach (np. na 9 i 11 otworze albo 10 i 14, 11 i 13) Może ktoś mi rozjaśnić ten temat ?
    • Przez badboy27
      Witam wszystkich. Posiada ktoś może taki komputer w opryskiwaczu. Wczoraj zakupiłem amazonke z takim komputerem ale niema czujnika prędkości i może ktoś wie czy można ustawić np. stałą prędkość z jaką bym jechał i wydatek cieczy na ha żeby utrzymywał ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj