zyga100

Valtra 8550 HiTech -Napęd nie rozłącza się

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyga100    1

Nie dawno zakupiłem valtre 8550 hi tech z miękkim przodem, i przedni napęd w nim stale ciągnie, lampka od napędu gaśnie ale napęd ciągle się kręci, przełącznik działa, przekaźnik pyka ale nie rozłącza, co może być przyczyną? wie ktoś może w której części ciągnika znajduje się elektrozawór odpowiedzialny za załączanie napędu, dodam jeszcze że gdy włącznik napędu jest w pozycji off w tylnej części ciągnika słychać syczenie a gdy przełączy się na on to syczenie ustaje. Jeżeli ktoś cokolwiek wie na ten temat proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga100    1

jak byś mógł kolego to był bym Ci bardzo wdzięczny :) , ja myślałem że od napędu jest któryś z tej kostki co znajduje się po lewej stronie ciągnika (z pozycji kierowcy) bo w tej kostce jest ich chyba z 6, a po prawej stronie u mnie jest tylko jeden :rolleyes:  


w linku zdjęcie tej kostki z elektrozaworami 

http://zapodaj.net/67813c87c95d2.bmp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

Musisz zmierzyc ciśnienie, mogło paść uszczelnienie na tłoku

post-13374-0-84599000-1457971887_thumb.png

Edytowano przez renault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga100    1

czyli od napędu będzie górny elektrozawór po lewej stronie, mógłbyś przybliżyć jak zmierzyć te ciśnienie i gdzie, jakie uszczelnienie mogło paść? dużo roboty żeby wymienić?


tylko że u mnie w tej kostce jest chyba z 6 tych elektrozaworów


nie wiem czy to prawda ale słyszałem że w tych valtrach jak jest oś amortyzowana to napęd jest jakoś inaczej załączany niż w tych bez amortyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

na twoim zdjęciu numer 32 podepnij manometr o skali do 30 bar po zapaleniu powinno pokazywać około 18 bar po kolei włączaj i wyłączaj wałek blokadę napęd

przy włączeniu powinno wahnąć się ciśnienie i wrócić do pierwotnego. napęd jest ten sam tylko amortyzacja jest dołożona system nie zmienia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyraza    0

Dzień dobry, jak się rozwiązał problem z przednim napędem? Bo mam ten sam problem , czyli nie mogę go rozłączyć . Wnuk547 czy mógł byś coś podpowiedzieć, kilka przyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez Lukecki
      Witam, jak w tytule, pod obciążeniem dźwignia wyskakuje (cofa się) 
      Odjechaliśmy tylnym mostem no i chcemy jakoś zdjąć te dolne przesuwne koło napędzające WOM (ta tulej) no ale tych widełek nie ma jak zdjąć, tak samo widełki przeszkadzają żeby wysunąć tą tulej, jak to zdjąć? Zdejmować Podnośnik i odkręcić cały WOM z koszem? 
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj