emattti

nowa belownica do ciagnika 80 km

Polecane posty

emattti    68

jaka nowa zagraniczna prase mi polecacie? koszt to okoklo 100 tys, chodzi mi o taka prase przy ktorej mi 80konny ciagnik da rade, pasowka z nozami odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Jak nowa do 80 km to powinien sobie poradzić z nh br 6090 cc/ case rb 344 R chociaż na 7 nożach i mniejszym zgniocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił jak kolega wyżej. 80km powinien pójść w 7 nożach tylko mniejszy zgniot ustawisz i rura :D Jeżeli będzie ciężko to odłączysz noże lub możesz wziąść bez noży w tańszej wersji, ale jak kupisz kiedy większy ciągnik to będzie jak znalazł. A jaki dokładnie posiadasz ciągnik? Może możesz mu zrobić chip-tuning? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

posiadam Ursus 5714 80km wiec o zadnych tuningach nie ma mowy :D bez nozy w br 6090 da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonckey    0

Witam, dołączam sie do pytania? posiada ktos kverneland 6225 z nozami ? jaki ciągnik w tym moze chodzic? 100km wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

kverneland 6325 Ci spokojnie pojdzie :) znajomy ma 90km ciagnik i spokojnie sobie z 6325 daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez mleczko12
      Witam,
       
      Planuję zakup używanej prasy Class'a Variant 260. Mam kilka pytań do użytkowników tego sprzętu:
      - jak się sprawuje ta maszyna
      - na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu
      - jakie usterki wam się przytrafiły
      - jaką ilość bel robicie w sezonie
      - jakie są koszty eksploatacji
      - polecacie czy nie; jeśli nie to jaką byście wybrali?
    • Przez Marcinwidwa
      Witam,

      Planuję zakup używanej prasy Class'a Variant 260. Mam kilka pytań do użytkowników tego sprzętu:
      - jak się sprawuje ta maszyna
      - na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu
      - jakie usterki wam się przytrafiły
      - jaką ilość bel robicie w sezonie
      - jakie są koszty eksploatacji
      - polecacie czy nie; jeśli nie to jaką byście wybrali?
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj