Skocz do zawartości

Zdjęcie

podlaczenie tur mtz 820

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share junior2000

junior2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 18:03

podlaczenie tur mtz 820 witam ma pytanie do użytkowników mtz 820. W moim mtz są 3 pary wy ja hydraulicznych 2 pary z przodu i jedna z tyłu. Ja przeniosłem wyjścia które były zprzodu z prawej strony ciągnika sterowane środkowa wajha na rozdzielaczu w kabinie do tylu też z prawej strony. I teraz mają przyjechać zamontować mi tura i moje pytanie brzmi czy będę musiał spowrotem przenosić te gniazda czy będzie można podpiąć tura do wyjść z lewej strony z przodu ciągnika. znajomy twierdzi ze gdy zblokuje sie wajhe od tej pary szybkozlaczy z lewej stroy to tur nie bedzie pracowal bo wtedy jest na plywanie ustawione i bede miusial ta wajhe na snurku miec przywiazan wpozycji nie zblokowanej. a jak podlaczone bedzie pod ta wajhe srodkowa to wtedy bedzie na zblokowanej dziala a tylko dla bezpieczenstwa trzeba sobie zrobic haczyk zeby cisnienie przy pracy jej nie wybiloZ góry dzięki za odpowiedź

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
podlaczenie tur mtz 820 Dzisiaj, 11:13
  •  

#2 Share toof

toof

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 20:36

podlaczenie tur mtz 820

Witam

Jak Ci będą montować tura to niech podepną go pod pompę z pominięciem rozdzielacza w ciągniku. Podpinanie pod wyjścia hydrauliczne mija się z celem ponieważ zawsze gdy będziesz używał tura to olej będzie przepływał przez dwa rozdzielacze. Ten przy traktorze ma z tego co pamiętam ma najczęściej mniejszy przepływ od rozdzielaczy montowanych w turach, co będzie miało wpływ na szybkość pracy tura. No chyba że wykorzystasz obydwa przednie wyjścia i wtedy możesz w ogóle pominąć rozdzielacz ładowacza, ale tu będzie problem ze sterowaniem trzecią sekcją (włączanie elektrozaworu), chyba że dwie sekcje Ci wystarczą. Oczywiście joystik jest zdecydowanie wygodniejszy. Tak że niech podpinają pod pompę, dodatkowych wyjść hydraulicznych nigdy za wiele. Jak nie będą wiedzieli jak do d..y nie monterzy.

pozdrawiam

p.s. napisz jaki to ładowacz

#3 Share robi57362

robi57362

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 09 marzec 2016 - 07:39

podlaczenie tur mtz 820 a właśnie mógłbyś wytłumaczyć mniej więcej jak podłączyć tura pod pompę bo mnie niedługo to czeka
jesli pomoglem kliknij fajne

#4 Share Pablo1970

Pablo1970

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 10:19

podlaczenie tur mtz 820

Zrób    jak   kol  radzi  ja  mam   przez  rozdzielacz  i   jest   do   bani  ,   ci  co   montują   dobrze  wiedzą   o  co  chodzi  .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share damianraki3

damianraki3

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 139 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 19:38

podlaczenie tur mtz 820

A jaki przepływ ma rozdzielacz od tura? Bo te tanie firmy to dają ten najtańszy 40 l i olej grzeją. Możesz kupić przyłącze

http://allegro.pl/pr...6025391743.html i dajesz z niego na rozdzielacz od tura a powrót rozdzielacza z powrotem na hydraulikę ciągnika. W sklepie gdzie kują wężę po podaniu końcówek i długości zrobią Ci węże. Tylko średnice węży weź większe żeby oporu nie robić.

#6 Share Pablo1970

Pablo1970

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 20:42

podlaczenie tur mtz 820

To   przyłącze    przykręca    się    bezpośrednio   do    pompy  ?

#7 Share damianraki3

damianraki3

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 139 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 20:01

podlaczenie tur mtz 820

Tak, trzeba do niego jeszcze oring i na 4 śruby jest. Jak masz znajomego tokarza to może ci utoczyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kris148a

kris148a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 11 marzec 2016 - 16:23

podlaczenie tur mtz 820 Piszecie panowie żeby powrót z rozdzielacza od tura dać na zasilanie rozdzielacza od mtz ale rozdzielacze bez ciągłości ciśnienia mają na powrocie max 50bar czyli lipa. Macie jakieś inne pomysły?

Dodaj odpowiedź