rafnow199

Opryskiwacze Biardzki z hydrauliczną belką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafnow199    3

zastanawiam sie nad nim i rozważam jeszcze promar ręcznie rozkładany 1500/18 w pelnym wyposarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

a ile sobie za takiego Biardzkiego z Bravo komputerem cenią ? Wydaje mi się , że to może być rozsądna propozycja , za rozsądne pieniądze. Widziałem ostatnio w galerii u jakiegoś kolegi , że chwalił sobie 2000l / 18 m biardziego po 2 latach użytkowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Ja mam rok Biardzki 2200, 15m belka hydro. Bez większych problemów opryskał z 300ha :) POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

no mi 1500 z 18belka wycenili 37000 brutto i z komputerem 180s 50,000 u producenta myślę  ze jeszcze będą ą do negocjacji

 

 

 

Edytowano przez rafnow199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

ciekawe czy producent będzie chciał Ci sprzedać bezpośrednio z fabryki opryskiwacz czy może tylko przez dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

bez problemu bo byłem u nich a np promar tez sprzedaje ale hydralicznie składany kosztuje z nawet niezłym wyposażeniem ok 45000 brutto ale on ma unoszenie na lince a biardzki na (hydropack)

 


jeszcze myślałem nad jar metem 1600 hydraulicznie składanym ale mało jest o nim informacji 

Edytowano przez rafnow199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

O ja Cię ale się zaczął Biardzki cenić ;P Przestał mi się podobać ;P pamiętam w tamtym roku na agrotech gościu mi mówił , że 2200l w full opcji z Brawo za 42-45 brutto sprzedadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

A ty ile dałeś za swojego?
No i jak byłem u nich to z opuszczeniem ceny zbytnio się nie wyrywają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

na prow opryskiwacze są mocno punktowane więc nie będą proznowac
1200 L jest sporo tańszy ale nie ma 18 M hydrauliczne sklsdanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

Ja od 4 sezonów użytkuje  opryskiwacz z Agromaxu(http://www.agromax.lublin.pl/) 2000l belka 15 z pełną hydrauliką i sterowaniem i jak narazie jestem zadowolony a ceny też mają niezłe i zawsze można sie z nimi dogadać,jak ktoś był na Agro Park w Lublinie to mieli spore stanowisko na hali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

już znalazłem 2000l w pełnym wyposażeniu 18metrów hydrauliczny biardzki z komputerem za 45 000 brutto
Z 2015r dlatego taka cena

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Mi na agropark pan biardzki powiedział 42600zł brutto za 2000L 15m z pełnym wyposażeniem, tzn chyba gum większych nie liczył i komputer nie brawo tylko coś innego, pamiętam że pisało na nim 190 i nawet fajnie wyglądał. Teraz mam mętlik w głowie co wybrać? A z tą ceną kolego to zapewne jak ty pojechałeś do nich tzn. że jesteś zainteresowany, a ja szukałem co wybrać to zachwalał i kusił ceną, a tak odemnie to powiem że nawet mi się spodobał ten biardzki, a w szczególności cena, bo za krukowiaka na elektrozaworach hydraulicznych i bravo 180 z belką 15m X powiedział mi coś około 62 tys netto, a w belce składanej na boki grubo ponad 70 tys.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

ta cena jest wyjściowa A z tym wyposażeniem co jest w nim to wszędzie gdzie pytałem 52-54 tyś
wszystko full jest w nim a komputer brawo 180 s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ich komputer z rozkładaniem hydraulicznym ( Command 190 Hydro) wycenił mi 7tys brutto, mozna dokupić ten komputer tylko do ich opryskiwaczy do zadnego innego nie chcą sprzedać

na agropark był opryskiwacz 2000 l z belką 18 cena brutto 49tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnow199    3

A tu jest komputer arag ,pompa 170l, rozpylacz specjalistyczne, amortyzator hydrauliki belki ,koła 36cali ,boczny rozwadniacz no i pełna hydraulika belki która jest w standardzie. ogólnie bardzo fajnie wygląda w porównaniu z innymi markami w podobnej cenie Fajnie schowane zbiorniki płukania podest itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z handlowcem od Biardzkiego

Konfiguracja

1500l belka 21m

pompa włoska 170l

za podstawę 41600brutto plus opcje dodatkowe

 

Command 190 Hydro +9000zł brutto

rozwadniacz boczny +1300zł brutto

koła 9,5x36 +1000zł brutto

wiem że wychodzi więcej ale był zastosowany rabat

cena całości 50tys brutto

 

co o tym sądzicie ?

 

Zastanawiam się nad moskitem jeszcze tylko czy sens jest dawać kolejne 12tys 

PS

jak ktoś jest zainteresowany to mam cenniki

moskit, tad-len, jar met, agromex,

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOVU    1

ten caly command hydro 190 to jakas podróbka co ja biardzki robi niech ci wyliczy na kompie wloskim np.z bravo i wtedy porównaj ceny z konkurencja ktora oferuje komputery wloskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jak Cię stać na coś lepszego to kup zagramaniczny, ja się borykałem z zakupem opryskiwacza ostatecznie nie kupiłem. Stwierdzając jak mam 49 tys wydac u innych więcej wychodziło za to co chciałem mieć bo i nawet 60tys.

To juz wole kupić używkę zagraniczną Dammann badź Lemken czy berthoud lub John Deere.

wystarczy pooglądać trochę testów stabilizacji belki i już mniej więcej wiesz co z czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez kubeix
      Orientuję się ktoś jak w tym komputerze zmienić średnicę koła ?

    • Przez matiz
      Cześć,
      proszę o radę w sprawie regulacji zaworu stałociśnieniowego w Krukowiaku Apollo. Robię kalibrację zgodnie z tym filmikiem i mogę swobodnie wyregulować sekcje 1,2,4,5 a 3 wykecona na maxa i nadal ma za wysokie ciśnienie. Przed kalibracją nie dokręcałem tych zaworków od poszczególnych sekcji na max. Były tak ustawione jak przed zimą..
       
    • Przez misterio26
      Dzień Dobry 
      Mam problem ze sterownikiem Lh agro 4000 nie działa automatyczna dawka cieczy sprawdzałem przepływomierz i czujniki prędkości i podaje napięcie a jednak sterownik nie wylicza dawki. Wydaje mi się że wszystko dobrze wykonuje tzn kalibrację.  Po włączeniu za każdym razem gubi ustawienia oraz wyskakuje napis datafail.
      Jutro postaram się wymienić baterię w nim ale chyba to nie pomoże. 
      Czy ktoś ma podobny sterownik żeby mógł mi coś doradzić? 
      Macie może kogoś kto naprawia takie komputery sterujące? 
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj