KaMaDiRxD

klima do zetora 8011

Polecane posty

KaMaDiRxD    1

siemka orientuje się ktoś czy kupie gotowy zestaw do montażu klimatyzacji w zetorze 8011 albo czy idzie dopasować ją od jakiegoś tira itp

i jak by to mogło wyglądać cenowy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Po co od ciężarówki? Od osobowego też da radę. Cenowo od 1500zł przy montażu własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

napewno musisz ściągnąć to z jednego auta i najlepiej taką która działała bo później same cyrku z tego wynikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZetorPower
      Witam mam zamiar kupic zetora 18345 ale nic o nim niewiem. nikt w mojej okolicy nie ma takiego i nie wiem jak on sie sprawuje na polu. Jezeli ktos posiada taki ciagnik prosiłbym o opisanie mi tej maszyny. pozdro
    • Przez Maverick
      Witam. Chciałbym dorobić zaczep rolniczy (dolny) do Zetora 14145 gdyż jest to wersja eksportowa z zaczepem piton fix do której standardowy zaczep z agromy nie pasuje gdyż jest zbyt gruby (30mm). Grubość zaczepu jaki pasowałby w mocowanie piton fix to max 25mm. Zakupiłem odpowiednio gruby płaskownik wycięty palnikiem acytylenowym i teraz stoję przed pytaniem jak bardzo wysunięty był fabryczny zaczep w tym ciągniku. Gdyby był ktoś tak uprzejmy i zmierzył w swoim ciągniku tej serii odległość od końcówki wałka wom do środka oka listwy zaczepu dolnego byłbym niezmiernie wdzięczny. Dodam że ciągnik jest na kołach 20.8 R38 co powoduje że nie mogę umieścić zaczepu zbyt blisko tylnej osi, bo spowoduje to trudności w skręcaniu pod ostrym kątem. Odległość od końcówki wałka wom do środka oka zaczepu (mierzone w idealnym poziomie) uważam za uniwersalny punkt odniesienia w tej serii ciągników. Zdjęcie zamieszczam poniżej. Z góry dziękuję.
      Oto zdjęcie piton fixa. Ta belka pod spodem jest od przedniego tuza która była przykręcona do piton fixa. Interesuje mnie odległość końcówki wałka do środka oka sworznia zaczepu rolniczego (dolnego). Czy ktoś z posiadaczy ciężkiej serii zetora mógłby zmierzyć u siebie i podać odległość?

    • Przez Grzegorz98
      witam. mam pytanie odnośnie podłączenia nagrzewnicy. w moim Crystalu jest ona pod kolumną kierownicy i patrząc od strony silnika do kabiny, to widać w tej przerwie dwa węże. jeden idzie pewnie do góry nagrzewnicy(bynajmnirj tak wygląda,idzie do góry) a drugi jakby pod spód.owe węże łączą się za silnikiem zaworkiem, który jak mniemam miałby odpowiadać za otwarcie i zamknięcie obiegu nagrzewnicy(ON/OFF). I tutaj moje pytanie. w którym miejscu jest owy obieg podłączony do układu chłodzenia aby pobrać płyn do nagrzewnicy ? chyba że jest jeszcze jakieś ,,łącze" którego nie widać na pierwszy rzut oka.
    • Przez Patrykf123
      Czy wygluszal gtos kabinę w Ursusach typu 914 itp. Lub fortschritt zt 303? Posiadam takie ciągniki i chciał bym w nich wygłuszyć kabinę lecz nie wiem jak to zrobić. Nie piszcie żeby kupić nowy ciągnik, bo na 30ha są dla mnie wystarczające, a na nowy przyjdzie czas ;) 
    • Przez rolnikgospodarny95
      nigdzie nie mogę znalesć informacji i zdjęć na temat linek do szyberdachu do zetora 7211 z szeroka kabiną powiedzcie mi jak do wygląda dokładnie i gdzie się je zakłada a może ktoś ma zdjęcia to bym prosił
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj