Polecane posty

NewVario    39

Witam , zamierzam złożyć wniosek na zakup nowego opryskiwacza na 50ha , w grę wchodzą firmy Krukowiak oraz Bury. 

 

 

Krukowiak : Goliat Plus 2500 l 21m ,  PHB ( asymetrycznie składana i rozkładana belka) , pompa Comet 235l  cena katalogowa : 98940 netto 

 

opcje:  - komputer Bravo 300 -> 12500 zł netto;

          - własny układ hydrauliczny -> 4000 zł netto;

          - pneumatyczna amortyzacja osi -> 6500 zł netto;

 

W sumie 122180 zł netto katalogowo  ----> cena po zabójczych rabatach 110000 zł netto;

 

 

 

Bury : Pelikan 2600l  21m , pompa Annovi Reberrieri 220l , belka asymetryczna , Komputer Mueller Spraydos + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , własna hydraulika , amortyzacja pneumatyczna belki, oświetlenie punktowe : 92100 katalogowo - 6-10% rabatu w zależności od okresu w jakim kupujemy . 

 

           

             Pelikan Max 3000l 21m , pompa Ann. Reb. 320l , belka asymetryczna , komputer Muell. Spray. + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , amortyzacja pneumatyczna belki . Ogólnie bogatsze wyposażenie . Cena coś około 110000 zł netto - 6-10% rabat. 

 

Różnica między Burym a Krukowiakiem jest spora, design po stronie Krukowiaka , lecz jak jest z trwałością i jakością ? Opryskiwacz nie na rok nie na dwa , 10-15 lat amortyzacja. Bury jakoś mnie nie przekonywuje , widziałem takie z 2008 roku wypłowiałe  , poprawiło się coś ? 

 

          

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobek1998    0

niedawno stałem za podobnym wyborem padło na pilmeta :) na twoim miejscu brałbym krukowiaka :)wykonanie jest chyba lepsze :) moim poprzednim opryskiwaczem był właśnie Bury i przez 15 lat bez awarii .Jeden jak i drugi na aragu więc jak kto woli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

a co masz z pilmeta? podasz mi jakie wyposażenie i za ile go kupiłeś ? Ile % rabat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fiolek
      kupiłem opryskiwacz (tak jak w temacie) problem polrga na tym ze nie mam instrukcji obsługi :)zależałoby mi na tym zeby jednak ja przeczytać ale niewiem gdzie ja można kupić. Moze ktoś ma jakoieś ''dojścia'' do tego i pochwali sie tym. Może obsługa nie jest trudna ale troche mnie to przeraża bo niewiem czego mam sie spodziewać a zabiegi musza być wykonane sprawnie i na czas.Z góry dzieki. dodam jeszcze ze to jest 2006 rok
    • Przez Drobnik
      Witam posiada moze ktos cennik opryskiwaczy bury? bo w internecie za bardzo nie ma zadnego cenniku, a napewno nie tylko mi on sie moze przydac;) interesuje mnie taki 2000-3000l, hydraulicznie rozkladany itp.
    • Przez woj322
      Witam 
      Zamierzam kupić opryskiwacz Bury Pelikan 2000 z belką 21 m.
      Proszę o opinie o tym opryskiwaczu ( wady i zalety ). Na co zwrócić uwagę i jakie dodatkowe opcje warto dołożyć do niego.
    • Przez kuba24051
      witam. wczoraj przywiezli nowy nabytek. trzeba jechać pryskać ale mam problem z cisnieniem. jak nalezy je poprawnie wyregulowac? jak ustawie pokretlem na obrotach roboczych z wlaczonym mieszadlem i opryskiem na wszystkie sekcje odpowiednie cisnienie to po wylaczeniu sekcji do pracy np z rozwadniaczem brakuje cisnienia. jesli zwieksze je zeby rozwadniacz i mieszadlo dzialaly poprawnie wtedy cisnienie jest za duze do oprysku. pomocy moze ktos cos podpowie? komputer Bravo 180s. czy komputerem ustawia sie cisnienie ?
    • Przez kuba24051
      witam. mam problem z opryskiwaczem Bury Pelikan Hydraulik. Komputer Bravo 180s. chodzi o to, że gdy zamknę jedną lub dwie sekcje (jest ich 5) to dawka oprysku na ha się utrzymuje, natomiast kiedy wyłącze 3 lub więcej sekcji to opryskiwacz nie utrzymuje mi dawki i cisnienie sie zmienia. moze ktos mial taki problem? mysle ze tkwi on w zaworach kompensacji które znajduja się z tyłu opryskiwacza (pokretła). tylko jak to wyregulować ? z gory dzieki za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj