Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bury vs Krukowiak

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share NewVario

NewVario

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Medycyna ,rolnictwo , muzyka ;)

Napisany 07 marzec 2016 - 13:22

Bury vs Krukowiak

Witam , zamierzam złożyć wniosek na zakup nowego opryskiwacza na 50ha , w grę wchodzą firmy Krukowiak oraz Bury. 

Krukowiak : Goliat Plus 2500 l 21m ,  PHB ( asymetrycznie składana i rozkładana belka) , pompa Comet 235l  cena katalogowa : 98940 netto 

opcje:  - komputer Bravo 300 -> 12500 zł netto;

- własny układ hydrauliczny -> 4000 zł netto;

- pneumatyczna amortyzacja osi -> 6500 zł netto;

W sumie 122180 zł netto katalogowo  ----> cena po zabójczych rabatach 110000 zł netto;

Bury : Pelikan 2600l  21m , pompa Annovi Reberrieri 220l , belka asymetryczna , Komputer Mueller Spraydos + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , własna hydraulika , amortyzacja pneumatyczna belki, oświetlenie punktowe : 92100 katalogowo - 6-10% rabatu w zależności od okresu w jakim kupujemy . 

Pelikan Max 3000l 21m , pompa Ann. Reb. 320l , belka asymetryczna , komputer Muell. Spray. + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , amortyzacja pneumatyczna belki . Ogólnie bogatsze wyposażenie . Cena coś około 110000 zł netto - 6-10% rabat. 

Różnica między Burym a Krukowiakiem jest spora, design po stronie Krukowiaka , lecz jak jest z trwałością i jakością ? Opryskiwacz nie na rok nie na dwa , 10-15 lat amortyzacja. Bury jakoś mnie nie przekonywuje , widziałem takie z 2008 roku wypłowiałe  , poprawiło się coś ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bury vs Krukowiak Dzisiaj, 19:06
  •  

#2 Share parobek1998

parobek1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 marzec 2016 - 15:24

Bury vs Krukowiak niedawno stałem za podobnym wyborem padło na pilmeta :) na twoim miejscu brałbym krukowiaka :)wykonanie jest chyba lepsze :) moim poprzednim opryskiwaczem był właśnie Bury i przez 15 lat bez awarii .Jeden jak i drugi na aragu więc jak kto woli .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share NewVario

NewVario

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Medycyna ,rolnictwo , muzyka ;)

Napisany 07 marzec 2016 - 15:33

Bury vs Krukowiak

a co masz z pilmeta? podasz mi jakie wyposażenie i za ile go kupiłeś ? Ile % rabat? 

Dodaj odpowiedź