Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynia biegów w MTZ 920.3

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukim23

lukim23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 19:27

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 Witam
Panowie mam pewien dylemat czym różni się zsynchronizowana skrzynia od niezsynchronizowanej??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skrzynia biegów w MTZ 920.3 Dzisiaj, 21:14
  •  

#2 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 21:27

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 w synchro jest 1 bieg mniej co daje przy reduktorze i polowych 4 przelozenia mniej czyli 14 biegow a nie 18. predkosci sa inaczej rozlozone ale ich wystarcza tylko przy obciazeniu na ostatnim biegu trzeba pomoc sobie polbiegami. glowna zaleta synchro jest to ze biegi wchodza bez zgrzytow i lekko

#3 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 17:48

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 ile przelozen pelzajacych jest w tej skrzyni??

#4 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 19:31

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 tzn od 2km/h wzwyz. predkosc mozna dobrze dostosowac. jak komu malo albo ciagnik do warzywek potrzebny to w opcji jest reduktor biegow pelzajacych jesli sie nie myle to 6 tys kosztuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 20:46

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 zle sie wyrazilem. chodzilo mi o biegi polowe. w starej skrzyni zdaje sie jest 10 biegow szosowych i 8 polowych(ktorych praktycznie nie uzywam jak robie mtz). jak jest w tej synchronizowanej skrzyni? biegi wchodza lekko?? zgrzyta cos pomimo synchronizacji? po prostu czy jest lepsza od tej starej??

#6 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 20:53

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 3 polowe i 4 szosowe z reduktorem 6+8=14. biegi wchodza bez zgrzytow chyba ze jakos sie zle wlaczy to czasami bo trzeba bieg wlaczac plynnym ruchem. ja nie jezdzilem na starej skrzyni ale wujas jak sie naszym przejechal to powiedzial ze nie ma porownania

#7 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 18 kwiecień 2009 - 20:08

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 Siema chlopaki troche z innej beczki ale najlepiej mi sie ten temat nadal ...
chodzi mi o MTZ 82 kupilismy go w oplakanym stanie i byl remont zagladalismy do skrzyni wszystko wygladalo cacy no nic
zlozylismy wszystko ok biegi chodza wszystko dziala ale jak wyjechalismy na droge to nic nie slychac tak skrzynia wyje olej jest wszystko dziala tylko ten huk co to moze byc mam zamiar rozebrac ale czy warto ??? ciagnik przerobil moze ze 100mth i stoi bo nikt nie chce jezdzic :) moze mieliscie podobny problem z gory dzieki ;) aha remont byl w ubieglym roku zlozylem go na poczatku tego roku :)

to ten ciagnik
http://www.agrofoto....mage132599.html

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 20 kwiecień 2009 - 09:52

Skrzynia biegów w MTZ 920.3 Pomoze mi ktos ?? nikt nie mial takiego przypadku ?

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Dodaj odpowiedź