Danielson21

Kombajn do Pietruszki,Marchewki

Polecane posty

Danielson21    1

Witam. Myślę nad kupnem kombajnu do warzyw typu marchew,pietruszka. I znajomy poleca mi Weremczuk Supernova lecz kopie on Zetorem Forterra, A ja po prostu zastanawiam się czy poradzą sobie moje ciągniki zetor 7341 SuperTurbo lub Claas Elios 230. Więc w punkcie Weremczuka doradzą mi typ Eko lecz mi bardziej przypadł do gustu Supernova. Kombajn będzie pracował głownie na terenach górzystych i czy mógłby ktoś mi doradzić czy jest sens wybrać supenova czy jednak eko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

Ja mam Supernovę, co prawda po płaskim, ale lata z MTZ 82


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7550    6

Ja w tamtym roku kupiłem kombajn dewulf p3k super sprzęt, pięknie sie kopie na równym jak i na górzystym terenie pracuje z Nh t5.115  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez benek79
      Witam. Sieje ktos z was pietruszke? Chciałbym sie dowiedziec podstawowych zasad uprawy i siewu tej rosliny.
    • Przez Hubert69
      Witam wszystkich, w przyszłym roku planuję kupić z tatą zawieszany kombajn do marchwi. Otóż potrzebujemy opinii na temat: Weremczuk Alina Supernova oraz Dewulf P3K, Wiem że Alina ok 130 tys natomiast Dewulf 150 tys. Jakie kombajny do marchwi posiadacie? My w chwili obecnej mamy Fortschritta EM-11. Chcę również wiedzieć jakie te kombajny mają wyposażenie i stosunek jakości kopania do ceny. Pozdrawiam
    • Przez bartosz313
      Sprzedam!
       
       
      Marchew 15 gr/kg
      Młóto browarniane 160 zł/t
      Wytłoki z jabłek 1500 zł/25 t
       
      Możliwy dowóz.
       
       
      tel.600323947.
      Złaków Borowy k. Łowicza
       
         
    • Przez kolo19
      Witam, zastanawiam się nad kupnem siewnika do warzyw.
      Wypatrzyłem sobie Stanhaya i Monosema i teraz dylemat krórego wybrać...
      Służył by on do zasiania marchewki, pietruszki, buraczka
      Moje pytanie do Was, który według Was byłby lepszy pod względem jakosci wykonania, prezycji itp.
      Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby siewnik miał regulacje, np. chce sobie zasiać marchew i ustawiam sianie na 3 rządki na 1 redlinie, a buraczka na 2 rządki.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Paula
      Witam, szukam powodu dlaczego spada mi pietruszka prawdopodobnie podgryza ją jakiś szkodnik. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Co to może być za robaczek? Proszę o wskazówki co na to powinnam zastosować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj