Polecane posty

kris148a    89

Mają dużo ale żeby coś wybrać z 2 klasy to ciężko, mają 2 klasę w 12m odcinkach i jak weźmiesz i braknie ci 2m to cały panel musisz brać. Jak policzylem to wyszło mi że z tymi odpadami wyszło mi jak za 1klase nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klient    0

Szczerze nie polecam firmy ALFAPANEL z siedzibą w Śremie

Zadzwoniłem z pytaniem o blachę trapezową, otrzymałem informację iż blacha ma 75cm szerokości 6m długości i 0,48-0,52mm grubości, zdecydowałem się na zakup 
poprosiłem o dane do wpłaty i proformę, pieniążki przelałem i wysłałem transport po odbiór blachy
Gdy otrzymałem towar okazało się że blacha ma 0,3mm grubości i nie nadaje się na pokrycie dachu. Po złożeniu reklamacji usłyszałem tłumaczenia że nie mamy suwmiarki, nie mieliśmy dokumentów do tego towaru itp. 
Otrzymałem możliwość zwrotu ale na swój koszt co moim zdaniem jest mało uczciwe jechać 400km z nie swojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Halpsc
      Używana czynna hala namiotowa na magazyn lub boisko typu orlik. Wymiar 56x26x9m. Cena netto bez demontażu. Można zabrać stopy ze szpilkami w cenie. Tel 501 084 750 Robert
      https://www.olx.pl/oferta/hala-namiotowa-CID3-IDqj2MT.html

    • Przez anti239
      Witam,
      Mam 6 sztuk dwuteownika 140x70 i planuje zbudować z nich wiatę Dach byłby z tradycyjnej konstrukcji czyli krokwie i łaty. Jak zamontować krokwie do dwuteownika? Jeśli ktoś ma zastosowane takie rozwiązanie to mile widziane są fotki
    • Przez anti239
      Witam,
      Mam 6 sztuk dwuteownika 140x70 i planuje zbudować z nich wiatę Dach byłby z tradycyjnej konstrukcji czyli krokwie i łaty. Jak zamontować krokwie do dwuteownika? Jeśli ktoś ma zastosowane takie rozwiązanie to mile widziane są fotki
    • Przez pyraraf
      co sądzicie o krowach mlecznych pod wiatą przez cały rok. ma ktoś z was takie rozwiązania ? podzielcie sie doświadczeniami plusy minusy wysyłajcie zdjęcia.
    • Przez Zico99
      Witam
      Jestem w trakcie budowy obory głęboka ściółka wolnostanowiskowa na opasy. Wymiary szer 14m długość 34m. Obora dzielona na pół 5,5m stanowisko 3m ganek 5,5 stanowisko Konstrukcyjnie odpowiadał by mi dach jednospadowy ale nwm co wyjdzie taniej. Ma ktoś może podobne wymiary obory? Jaka konstrukcja dachu stal czy drewno? Oczywiście chodzi mi o najtańsze rozwiązanie. Myślałem nad słupami tam gdzie będzie drabina paszowa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj