Skocz do zawartości

Zdjęcie

Filtr oleju skrzyni biegow

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 18:19

Filtr oleju skrzyni biegow witam
sprawa jest taka-zauwazylem ze u kolegi w 7245 jest filtr oleju od skrzyni biegow (jak kto woli od oleju przekladniowego). problem polega na tym ze w moim zetorku takowego filtra nie ma :P natomiast to miejsce gdzie ten filtr powinien sie znajdowac (a moze nie powinien?) jest caly czas tak jakby olejem zachlapane :P tu pojawia sie moje pytanie-czy w modelu 7011 i podobnych jest taki filtr czy nie ma? czy jego brak powoduje jakies skutki uboczne?

dodam tylko ze nieustannie ubywa oleju ze skrzyni-ostatnio jak sprawdzilem bylo pusto wiec dolalem. tylko ze te ubytki oleju moga byc poniekąd uzasadnione tym, ze do tej pory z ramion podnosnika strasznie cieklo :P teraz uszczelnilem zobacze co bedzie sie dalej robic.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Filtr oleju skrzyni biegow Dzisiaj, 15:45
  •  

#2 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 18:34

Filtr oleju skrzyni biegow No cóż u mnie w 5211 jest takowy filtr. A w tym miejscu gdzie masz zachlapane pewnie sie coś rozszczelniło . Jutro w dzień zrobię fotkę jak to wygląda.

Honda - The Power of Dreams :)

#3 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 18:56

Filtr oleju skrzyni biegow ok bede wdzieczny za fotke :P ja zrobie takze fotke tego miejsca-jak ono wyglada bez tego filtra.

#4 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 20 marzec 2008 - 21:10

Filtr oleju skrzyni biegow w 7011 nie ma filtra od skrzyni w tym miejscu i nic sie nei dzieje jak go nie ma:D przez ten filtr idzie olej powrotny który wraca np z przyczepy itp:D A zachlapane mozeszm iec coś od sprzegła moze oring pomiedzy silnikiem a sprzegłem ci leci czy coś nie wiwem zrób fote:D

#5 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 21:28

Filtr oleju skrzyni biegow wiec rozwiales te moje watpliwosci z tym filtrem <_<

a czy te ubytki oleju w skrzyni mogly byc spowodowane ta nieszczelnoscia na ramionach podnosnika?

#6 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 10:21

Filtr oleju skrzyni biegow tak to mniej wiecej wyglada <_<

[attachment=843:IMG_0049.JPG]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 23:06

Filtr oleju skrzyni biegow jasne że tak przeciez olej w skrzyni a w podnośniku to ten sam:D hehe wiec jak tam wyciekał to ubywało..<_< Ale z tej foty kiepsko widac ale rozumiem ze to łaczenie jest silnika i sprzęgła hmm wiec moim zdaniem pewnie oring jakiś na wale silniku puszcza albo od skrzyni:/ nie jest to dobre:/ mozę przy wiekszej ilości do tarczy zaglądać i poślizg itp:/ przypatrz sietemu:/

#8 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 09:44

Filtr oleju skrzyni biegow wlasnie mysle ze to jest jakis oring a najlepsze jest to ze kiedy robiona byla skrzynia to to mialo byc zrobione <_< tylko ze ten je*** mechanik od siedmiu bolesci chybe nie ten oring wymienil :angry: dodam ze przed remontem az tak zle nie bylo-teraz to normalnie tragedia.

#9 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 20:13

Filtr oleju skrzyni biegow ehh no może źle założył wspominałeś mi chyba na gg o tym:D hehe u mnie dziś nawet patrzyłem to susza w tyc h okolicach:D hehe <_< a no jego się dobrze rozpoławia żeby te uszczelniacze wymienić tak że zrobisz sobie to pewnie nawet sam jak masz troskze pojecia tylko ciekawe który to od strony skrzyni czy silnika:. jak od silnika to miche chyab trzeba zwalać:/

#10 Share michal4

michal4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 29 maj 2008 - 18:53

Filtr oleju skrzyni biegow zamykam

#11 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 29 maj 2008 - 19:54

Filtr oleju skrzyni biegow juz zamknołeś? masz wielkie aspiracje na moda gosciu :lol: :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2081 postów

Napisany 29 maj 2008 - 20:11

Filtr oleju skrzyni biegow a łożyska nie miały luzu bo jak miały to symering i oring długo nie pochodzą