Mateuszlampo

Montaż radia w lamborghini lampo 70w

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, zamierzam zamontować radio w swoim lampo, i potrzebuję pomocy bo nie mam pojęcia jak to zrobić. <_<  Wiem, że oryginalne głośniki powinny być zamontowane w zagłębieniach z tyłu podsufitki, jednak co zrobić jeśli ich nie mam? Chciałbym się również dowiedzieć, jaką antenę wybrać oraz w jaki sposób poprowadzić przewody. Z góry dziękuje za pomoc  :)     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

na forum jest już kilka tematów o radiu w ciagnikach poszukaj ich i je poczytaj


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Tylko zamontuj sobie radio z wyjściem na słuchawki bo w normalnych warunkach nie da się go słuchać - hałas w tych ciagnikach jest czasami nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Moze zamiast typowych glosnikow zamontowalbys kolumny samochodowe. Ja takie kupilem bo nie jeatem zadowolony z dwudroznych ktore montowalem pare lat temu. Po pracach wiosennych bede kobinowal z tymi kolumnami. Mialem cos takiego w 3512 i efekt byl zadowalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast typowych glosnikow zamontowalbys kolumny samochodowe. Ja takie kupilem bo nie jeatem zadowolony z dwudroznych ktore montowalem pare lat temu. Po pracach wiosennych bede kobinowal z tymi kolumnami. Mialem cos takiego w 3512 i efekt byl zadowalajacy.

Właśnie się nad tym rozwiązaniem zastanawiam, można by spróbować je zamontować w tych zagłębieniach, pod zwykłe musiałbym wycinać otwory, a nie wiem w którym miejscu to zrobić  :mellow:   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:
       
      Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?
       
      Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez matiz955
      Mam problem z elektryką, w JD 5720 wersji ekonomicznej, otuż nie mam żadnych świateł, nawiewu i radia, nie wiem co jest przyczyną.
      Nowy włącznik świateł nic nie dał.
    • Przez matijas67
      Witam!
       
      Mam do Was pytanie:
       
      czy wiecie gdzie mógłbym dostać taką kostkę lub zamówić ?
       
      takie jest wejście a taką kostke widziałem na giełdzie ale nie mogłem kupic
       
      Proszę o pomoc


    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam pytania
      1. Nie wiem gdzie mogę zamontować radio gdyż oryginalne miejsce które znajduje się po prawej stronie za siedzeniem rozwaliło się 
      2. Co sądzicie o czterech głośnikach 
       
    • Przez KarolBartkowski
      Witam.Może ktoś z was wie jakiego wymiaru radio pasuje do zetora 6245 ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj