dominikl95

jaki kolor farby na strautmann

Polecane posty

dominikl95    36

witam remontuje rozrzutnik który mam w galerii i teraz będzie czekać mnie malowanie a nie wiem jakie farby wyszukalem: czerwony 3011 a zielony 6017 ale nie wiem czy to są odpowiednie farby wiec proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikl95    36

jak będę kupował to chlorokauczuk sniezki albo nobiles i dlatego potrzebuje te odcienie bo te oryginalne farby są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

polecam chlorokauczuk z nobilesu, ja przeważnie kupuje czarny połysk to elegancko kryje i trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akro    2

jak będę kupował to chlorokauczuk sniezki albo nobiles i dlatego potrzebuje te odcienie bo te oryginalne farby są drogie

 

Popieram Śnieżkę. Jest bardzo dobra do takich zastosowań i wydajna oraz w miarę dostępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj