soltys13

Program do zarządzania gospodarstwem który lepszy VItal Fields vs Farm Lider

Polecane posty

soltys13    40

Witam  

 

Szukam programu   do zarządzania  gospodarstwem    uprawy  park maszynowy  zwierzęta.

 który wg was program jest lepszy  ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoe    10

A po co Ci taki program? Tak z ciekawości pytam. Bo ja muszę prowadzić rachunkowość w swoim gospodartwie i też szukam programu który mi to by ułatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

bo chce  robić kartę pola  ewidencje    zwierząt  maszyn rolniczych zwłązcza traktory zmiana oleju      no i też koszty związane z zasiewami itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pamiętajcie, że jest jeszcze RolnikON :) Program jest w pełni polski, tworzony przez polski zespół i oferuje wszystkie funkcje, które tu wymienialiście. Zapraszamy - przez 14 dni możecie testować go za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

korzystam teraz z VitalField ale ciężko mi się odnaleźć w tym programie, do 40ha jest darmowy, w sumie mam 31 więc dla mnie jest darmowy :D ale moim zdaniem taki sobie ten program, muszę przetestować jeszcze inne to sobie wybiorę najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

ja testuje obydwa  farm lider lpeszy ale  na słabszym kompie nie daje rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

możecie dać jakieś namiary na tego farmlidera?? nie mogę znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazurq    1

zaczynam sie bawic vital field i troche slabo że nie pokazuje zasobności gleb do wyliczeń całkowitych zasobności po zastosowaniu nawozów poki co program ok ale grzebie dalej farmlider niestety nie moge sie zarejestrować bo niby złe dane wpisuje

Edytowano przez mazurq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasJas    0

Ja bym dodał tylko że Vital Fields jest niby darmowy ale przesyła wszystkie wasze dane do innych podmiotów. Ja bym nie chciał z całym światem się dzielić szczegółami mojego gospodarstwa. Warto przeczytać regulamin, gdzie piszą co robia i że nic nie gwarantują 

Dodatkowo nie ma żadnej gwarancji działania, więc jak się zawiną - zostanie się z niczym. Zdecydowanie bardziej jestem za programami instalowanymi na kompie niż internetowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

pobawiłem się oboma i mogę stwierdzić że farmlider nie nadaje się do niczego, vitalfields trochę lepszy ale też nie o wiele. 

wie ktoś jak  stamtąd konta można usunąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w sumie tez bym przygarnal cos w stylu instalki a nie stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybulka    0

Witam,

Od Kilku lat korzystam z AgroAsystenta w wersji Expert firmy Agropower i powiem Wam, że poczawszy od zarządzania polami poprzez pracowników, park maszynowy, magazyny, raportowanie, dokumenty do ARiMR nawet faktury można w nim wystawiać. I co najważniejsze masz go lokalnie na kompie a nie w sieci. Co prawda koszt w najbogatszej wersji to prawie tyś, ale czasami mają jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Czy projekt AgroAsystent jeszcze istnieje? Jakoś nie mogę się z nimi skontaktować. Czy jest jakaś realna alternatywa dla tego programu? AgriData?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez studentka
      Witam serdecznie
       
      Jestem studentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i w ramach pracy magisterskiej wykonuję aplikację internetową, która m.in. archiwizuje dane gospodarstwa rolnego. W związku z powyższym chciałabym prosić Was o przetestowanie tego systemu. Znajduje się on pod adresem http://data-farm.studentlive.pl/Dodatkowo na stronie znajduje się anonimowa ankieta, w której możecie zgłaszać swoje opinie i uwagi.
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wypełnienie ankiety.
       
      Planuję rozbudowę tego systemu i bezpłatne udostępnienie, ale na początku chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat, bo w końcu to Wy w przyszłości będziecie użytkować ten system.
       
      Więcej informacji o tym systemie oraz innych programach przeznaczonych dla producentów rolnych znajduje się na http://farmerski.wordpress.com/
       
       
      Pozdrawiam,
      Barbara Noras
       
      Adres systemu FarmManager: http://data-farm.studentlive.pl/
      Adres ankiety: https://docs.google....Zi1QaThHU3c6MQ
      Farmerski blog: http://farmerski.wordpress.com/
    • Przez agroklemens
      Witam jak ustawic mape na efarm zeby było widac granice ewidencyjne. Może ktoś już korzystał bo niedawno trafilem na tą strone i chyba to coś nowego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj