Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zdanie macie na temat zetorka 4340

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BlarAndi

BlarAndi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 21:29

Witam.
Jakie są Wasze zdania na temat Zetora 4340? spalanie/ dostępność części itp?:) z góry dzięki za wypowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie zdanie macie na temat zetorka 4340 Dzisiaj, 23:15
  •  

#2 Share darecki99

darecki99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 22:14

Jakie zdanie macie na temat zetorka 4340 Kolego mam zetorka od 18lat ale model 5340. Po tym czasie musze powiedziec ze jest super . Co do ceny części to ci nie powiem bo ich nie wymienialem . Mam 6tys mtg i jedyne co wymieniłem to siedzisko oring na wysprzegliku i tloczek hamulcowy .:) spalanie nie jest wcale duże . Ta opinia sie utarla bo ludzie przesiadający sie z c360 na zetora mówili ze dużo pali . Nie jest może jakos oszczędny ale tez nie ma żadnej tragedi. Mi przy agregacie podorywkowym lemkena 2,3 m wychodzilo ok 6 l /ha a w orce z plugiem unia 4x35 ok 14 l/ha . Ziemie takie mieszane z glina . Kolego jak cos więcej to pisz na priv bo przed chwila pisałem kolesiowi bo wybieral miedzy ursusem a zetorem Proxima i ciężko cos na ogólnym opisać bo pelno opini fachowców co gdziesz słyszeli czy wujek mowil.
Kolego mam zetorka od 18lat ale model 5340. Po tym czasie musze powiedziec ze jest super . Co do ceny części to ci nie powiem bo ich nie wymienialem . Mam 6tys mtg i jedyne co wymieniłem to siedzisko oring na wysprzegliku i tloczek hamulcowy .:) spalanie nie jest wcale duże . Ta opinia sie utarla bo ludzie przesiadający sie z c360 na zetora mówili ze dużo pali . Nie jest może jakos oszczędny ale tez nie ma żadnej tragedi. Mi przy agregacie podorywkowym lemkena 2,3 m wychodzilo ok 6 l /ha a w orce z plugiem unia 4x35 ok 14 l/ha . Ziemie takie mieszane z glina . Kolego jak cos więcej to pisz na priv bo przed chwila pisałem kolesiowi bo wybieral miedzy ursusem a zetorem Proxima i ciężko cos na ogólnym opisać bo pelno opini fachowców co gdziesz słyszeli czy wujek mowil.
Kolego mam zetorka od 18lat ale model 5340. Po tym czasie musze powiedziec ze jest super . Co do ceny części to ci nie powiem bo ich nie wymienialem . Mam 6tys mtg i jedyne co wymieniłem to siedzisko oring na wysprzegliku i tloczek hamulcowy .:) spalanie nie jest wcale duże . Ta opinia sie utarla bo ludzie przesiadający sie z c360 na zetora mówili ze dużo pali . Nie jest może jakos oszczędny ale tez nie ma żadnej tragedi. Mi przy agregacie podorywkowym lemkena 2,3 m wychodzilo ok 6 l /ha a w orce z plugiem unia 4x35 ok 14 l/ha . Ziemie takie mieszane z glina . Kolego jak cos więcej to pisz na priv bo przed chwila pisałem kolesiowi bo wybieral miedzy ursusem a zetorem Proxima i ciężko cos na ogólnym opisać bo pelno opini fachowców co gdziesz słyszeli czy wujek mowil.
Sorki cos strona wariuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 03 marzec 2016 - 14:35

jest to odpowiednik (w mocy ) 60-tki  ,nastepca modelu 6245  i ma 58 KM .

Z częściami to tak jak do pozostałych modeli -nie ma problemu ,a różni się od pozozstałych  średnicą tłoków i tuleji

nowy