GregGreg

Obsługa klienta i doradztwo - sklep internetowy z częściami rolniczymi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GregGreg    0

KIM JESTEŚMY: 
Prężnie rozwijający się sklep internetowy szuka osoby do obsługi klienta i doradztwa w zakresie asortymentu części do ciągników i maszyn rolniczych.

KOGO SZUKAMY:
Szukamy pasjonata rolnictwa, który płynnie porusza się w tematyce rolniczej (technicznej), posiada umiejętności obsługi komputera oraz podstawy obsługi klienta.

Lokalizacja: POZNAŃ

Może to właśnie praca dla Ciebie?

Spróbuj! Aplikuj!

Czekamy na Twoje CV!

 

Mail kontaktowy: grexter83@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kostek
      http://www.otomoto.p...t=show&id=B7377
       
      ostrówek :angry: przeni naped :angry: :angry: co to za lipa :angry: :angry: :angry:
      wytłumaczcie mi to
       
      poprawiłem
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, znalazłem przypadkowo taki agregacik w necie i zastanawiam się jak to może się sprawować, czy dobry wał został zastosowany itp. Ciekawi mnie też jak moja C-360 dła by radę z takim 2,7m+siewnik lub w trudbych warunkach bez siewnika ,,poznaniak". Koledzy co o tym myślicie?
      http://allegro.pl/agregat-uprawowo-siewny-siewny-tani-nowy-okazja-i3242949437.html
      http://allegro.pl/agregat-uprawowo-siewny-uprawowosiewny-bez-hydro-i3247571565.html
      http://allegro.pl/agregat-agregaty-uprawowo-siewny-nowy-tanio-i3258314429.html
      Który lepiej by się sprawował?
      Pozdro
    • Przez Jaxx
      Witam, znacie może jakiś popularny na ukrainie portal ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi? Wiem że odpowiednikiem allegro jest tam aukro.ua ale tam nic ciekawego nie ma. Jest może coś w stylu otomoto czy tabor24?
    • Przez OverGroup
      OVER Agro istnieje na rynku rolniczym od 2001 roku, stanowiąc jedną z marek polskiej firmy OVER Group. Od lat dostarczamy naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości.
      W celu rozwinięcia sieci sprzedaży, aktualnie do zespołu handlowego poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:
      Doradca Handlowy
      Teren pracy: woj. wielkopolskie (część północna)
       
      Zakres odpowiedzialności:
      sprzedaż produktów marki OVER Agro do klientów indywidualnych i B2B (hodowcy bydła mlecznego, dystrybutorzy) wedle założonych planów sprzedażowych rozwój podległego terenu poprzez działania marketingowe, a także bieżącą obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych oraz pielęgnowanie relacji z klientami planowanie swojej pracy i bieżące raportowanie stosowanie firmowego standardu obsługi klienta dbałość o pozytywny wizerunek firmy Nasze oczekiwania:
      min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub obsługą klienta (mile widziane doświadczenie handlowe w terenie) dużym atutem będzie wykształcenie wyższe w  kierunku zootechniki, hodowli zwierząt, weterynarii lub pokrewnym prawo jazdy kat. B wysoki poziom zaangażowania i motywacji do działania samodyscyplina, umiejętność organizacji swojej pracy, wytrwałość i konsekwencja Zapewniamy:
      umowę o pracę klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży, premie uznaniowe) sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy autorski system CRM oraz aplikację mobilną do planowania, raportowania i bieżącej obsługi klientów szkolenia wdrożeniowe, w tym z zakresu oferty produktowej i zagadnień zootechnicznych wsparcie Product Managerów oraz innych pracowników poszczególnych działów szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe w zależności od potrzeb możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego po okresie próbnym karta MultiSport zniżki na produkty firmowe wszystkich naszych marek  
      W razie dodatkowych pytań e-mail s.partyka@over-group.pl lub tel. 505 421 064
       
      Aplikuj bezpośrednio przez link:
      https://www.praca.pl/doradca-handlowy_2362452.html#47c98ebbc3b45987f8684dfba5b82109
       


    • Przez KrzysztofSzczniak
      Witam, ( nie wiedziałem gdzie umieścić post,jeśli to złe miejcie proszę o przeniesienie do właściwego ).

      Jestem osobą niezwiązaną z wiedzą i umiejętnościami związanymi z rolnictwem, aczkolwiek ogródek mam dla własnych potrzeb.
      Mieszkam obecnie na wsi ( powód cisza, spokój ), przy okazji stałem się współwłaścicielem ( a już niebawem właściciel) ok 10h ziemi w tym co najmniej 8h przeliczeniowych.
      Teren to rodzaj glin, strome zbocza, skałki lasy oraz pole ( ok 8h) gdzie do tej pory wujek siał pszenżyto.


      Poszukuję osoby, która zgodnie z moimi oczekiwaniami i możliwościami jakie daje ziemia, doradziła by biorąc pod uwagę sporo czynników ( osobiste, biznesowe, dofinansowań, opłat itp) co uprawiać na tej ziemi. Chciałbym doradztwa pełnego, biorącego pod uwagę również opłacalność, podatki ( jeśli są), dofinansowania. Najlepiej pasjonatem od rolnictwa czy warzywnictwa/owocnictwa .  Jestem osobą która jak coś robi przykłada się do każdego aspektu, dlatego potrzebuję kogoś kto wprowadzi mnie do tego świata i pociągnie do pasji .


      Jeśli chodzi o podstawowe informacje jakie mogę/potrafię już podać to :
      1.ziemia jest płodna, mam tu ogródek, rośnie w nim cebula, ziemianki, truskawki, pomidory, papryka, dynia, bub, seler, sałata, kapusta, w tym roku posadziłem arbuza optymistycznie bo dynie miałem potężne. Super sprawa, nie podlewam ogródka bo glina trzyma wilgoć, tylko czasem chwasty wyrywam.
      2. Prowadzę różne działalności, planuję zrobić tu agroturystykę dla aktywnych ( rowery, bieganie, narty, pływanie zależny od sezonu), zatem biorę pod uwagę jakieś ekologiczne rozwiązania.
      3. Chciałbym by to co będzie uprawiane nie wymagało nadmiaru uwagi ( np. dynia w zeszłym roku, nic przy niej nie robiłem, zasadziłem z 10 szt zebrałem z 50 dyni super )
      4. Ważne by ktoś mi doradził jak się zbywa plony? co z tym robić? komu się to sprzedaje? gdzie szukać? a wybrać bym chciał taki produkt/produkty, które można sprzedawać w kilku miejscach - mam na myśli to, że gdyby kupujący np zrezygnował z kupna, to żeby było można łatwo sprzedać komuś innemu, bo produkt jest poszukiwany stale.
      5. Fajnie było by gdyby produkt był np. dofinansowywany dodatkowo.

      Aby nie zniechęcić, pozostawię takie wytyczne, na pewno było by więcej pytań z mojej strony.
      Proszę o informację, gdzie szukać takiej pomocy? kto się tym zajmuje - doradztwem. Bardzo mi zależy na osobie kompetentnej, którą ktoś może polecić bo już pomagała.

      Bardzo proszę o pomoc, lub wskazanie gdzie szukać.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj