Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Podnośnik.

2014 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 27 kwiecień 2013 - 21:00

[Ursus C-360] Podnośnik. Ale Ci powiem że dobrze że w tylnym moście na dole są takie odlewy i one zatrzymują ten syf cały.

No to ja wiem.Tą 60 co ja jeżdżę u wujka ten filtry czyszczę często.

Edytowany przez locke, 27 kwiecień 2013 - 21:01.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Podnośnik. Dzisiaj, 19:32
  •  

#1162 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 kwiecień 2013 - 21:07

[Ursus C-360] Podnośnik. To jak czyścisz, to nie powinno być aż tak znowu problemów z opiłkami, bo na dole ten filtr nie wyłapię wszystkiego choćby nie wiem jak często był myty.

#1163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 kwiecień 2013 - 15:23

[Ursus C-360] Podnośnik. Ja mam inny problem z podnośnikiem, nie chce podnosić dużych ciężarów z lekkimi radzi bez problemu ale już z agregatem siewnym czasami ma problemy a czasami podnosi na wolnych obrotach ale to tylko czasami najczęściej to trzeba dać te 1400obr żeby podniósł ale i tak nie do końca podnosi tak samo z opuszczaniem jak mu zajdzie to trzyma parę godzin ciężar 500kg a po chwili już opada szybko. Ostatnio podczas siewu zdarzało się że nie opuszczał mimo dzwigni przesuniętej w pozycję opuszczone. Pompa jak i zwór nowe rozdzielacz na oko wygląda wpożądku i już nie wiem gdzie szukać przyczyny

#1164 Share mario9987

mario9987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 11:58

[Ursus C-360] Podnośnik. Witam wszystkich
Mam problem z podnośnikiem a właściwie z tym że wolno podnosi, a gdy jest coś cięższego to nie chce wcale podnieść(chodzi mi np. o ładowacz na tył). Wyciągnąłem dzisiaj pompę i jak przytkałem palcem wylot oleju w deklu to było czuć niewielkie ciśnienie ale po chwili olej szedł z otworka w tylnej obudowie pompy. Czy tak powinno być? Słyszałem też że można wymienić jakieś uszczelniacze w pompie, gdzie one się konkretnie znajdują i czy sam dam rade je wymienić?.

#1165 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 29 kwiecień 2013 - 19:48

[Ursus C-360] Podnośnik. Odkręć pokrywe z pompy na 13 kluczyki tam są 2 oringi

#1166 Share deLord

deLord

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 01 maj 2013 - 06:29

[Ursus C-360] Podnośnik. Potrzebuje informacje na jakiej wysokości macie opuszczone ramiona podnośnika?
Chodzi o wymiar od ziemi do środka kuli w ramieniu.

#1167 Share tobago

tobago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:fotografa, muzyka

Napisany 01 maj 2013 - 20:53

[Ursus C-360] Podnośnik. U mnie tez ostatnio jakies problemy z podnośnikiem. Podnosi jakby do połowy. Gdy lekko opuszczę żeby potem ponownie podnieść musze opuścić do samego dołu i wtedy podnieśc na maksa. Może to być wina zapchanego filtra w pokrywie? Nie pamiętam kiedy tam było zaglądane.

#1168 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 02 maj 2013 - 07:56

[Ursus C-360] Podnośnik.

Potrzebuje informacje na jakiej wysokości macie opuszczone ramiona podnośnika?
Chodzi o wymiar od ziemi do środka kuli w ramieniu.

Na takiej abyś dał radę zapiąć brony

#1169 Share lukaszolawa

lukaszolawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 maj 2013 - 23:10

[Ursus C-360] Podnośnik. Witam mam nastepujący problem pojawił mi się wyciek pomiedzy obudową plecaka a korpusem do którego wkreca sie filtr jak na zdjeciu powyżej. Jak dokrecam dekiel z filtrem to ruszam całym korpusem filtra i nie wiem jak to uszczelnić czy muszę ściągać plecak ? A wyciek jest dośc spory. dzięki za info

#1170 Share mkalak

mkalak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 maj 2013 - 05:04

[Ursus C-360] Podnośnik. Ten korpus filtra jest "wbity" bo jest on aluminiowy i jest tam uszczelka żeby zrobic to fachowo musisz ściągać plecak,możesz coś pokombinować "płynnym metalem" itp aby Ci nie ciekło z tego co pamiętam to ten magnes i korpus nie jest tani....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share lukaszolawa

lukaszolawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 maj 2013 - 09:02

[Ursus C-360] Podnośnik. a lekki luz przy dokręcaniu tego korpusu myslisz że może być spowodowany brakiem uszczelki to nie da się go wygrzebać bez zdjęcia plecaka ?

#1172 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 maj 2013 - 21:45

[Ursus C-360] Podnośnik. Witam
Mam mały problem z podnośnikiem, działa on z opóźnieniem, gdy chce podnieś ramiona po przestaieniu dzwigni muszę poczekać kilka sekund aż zacznie podnosić, gdy podniose do połowy i chcę podnieś do końca dzieje się to samo, ktoś ma jakiś pomysł?

#1173 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 maj 2013 - 21:55

[Ursus C-360] Podnośnik. A opada podnośnik z zapiętym ciężarem po zgaszeniu traktoru?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1174 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 maj 2013 - 21:58

[Ursus C-360] Podnośnik. opada ale bardzo powoli, kilka godzin musiałbym poczekać aż opadnie całkowicie więc nieszczelność na tłoku raczej odpada, to nawet dzieje się z ciężarem na podnośniku, podniose do połowy i gdy chce podnieś do końca to też jest lekkie opóźnienie

#1175 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 maj 2013 - 22:31

[Ursus C-360] Podnośnik. A tę drugą dźwignie od regulacji siłowej jak masz ustawioną? do góry? ma być do tyłu do oporu.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1176 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 maj 2013 - 23:09

[Ursus C-360] Podnośnik. jest ustawione do tyłu na pozycyjną, w zeszłym roku zaglądaliśmy do rozdzielacza i wymienione były wszystkie uszczelniacze, niestety nie pomogło

#1177 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 12 maj 2013 - 07:59

[Ursus C-360] Podnośnik. Ja siłową dzwignię mam ustawioną do przodu i tak czy inaczej podnosi wolno,podejrzewam że poprzedni właściciel rozregulował rozdzielacz

#1178 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 12 maj 2013 - 08:03

[Ursus C-360] Podnośnik. Nie da się rozdzielacza rozregulować. Nie ma w nim żadnej regulacji. Prędzej bym powiedział że coś pokrzywione albo rozklekotane i nie wysuwa do końca suwaka rozdzielacza.
KPK Kumurun Team

#1179 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 12 maj 2013 - 08:24

[Ursus C-360] Podnośnik.

opada ale bardzo powoli, kilka godzin musiałbym poczekać aż opadnie całkowicie więc nieszczelność na tłoku raczej odpada, to nawet dzieje się z ciężarem na podnośniku, podniose do połowy i gdy chce podnieś do końca to też jest lekkie opóźnienie

Do sprawdzenia pompa, z naciskiem na gumki pod dekielkiem - taki prowizoryczny ,ale skuteczny sposób to , nie odkręcając jej od talerza zdemontować filtr i zalewać olejem w ten otwór , kręcąc pompą , otwór z króćcem zatkać palcem i poczujesz jakie ciśnienie daje pompa , czy w ogóle daje ....... i czy zawór nie puszcza zobaczysz
Nie zaszkodzi też sprawdzić zawór przy cylindrze

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 12 maj 2013 - 14:51

[Ursus C-360] Podnośnik. Ja mam taki problem : Ładowacz podnosi, bele sianokiszonki radzi, a podnośnik nie chce ani cm podnieść ? Wie ktoś co to może być za przyczyna ? Stało to się nagle przy rozsiewaniu nawozu. Pierwszy rozsiewacz normalnie podniósł. Potem opuściliśmy, żeby nasypać kolejny i koniec. Podnośnik ani drgnie, nawet po odczepieniu lejka, na pusto nie chce podnieść...