Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Podnośnik.

2030 odpowiedzi na ten temat

#921 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 00:30

[Ursus C-360] Podnośnik. Witam :) ostatnimi czasy zakupiłem C-360 3P i bardzo mnie to zdziwiło ze nie chce podnosic :/ jak ja ogladalismy u znajomego( bo od niego kupiona) to podnosila bez najwiekszych przeszkod od razu po odpaleniu, a teraz gdy ja chce podniesc i przesuwam wajche to zero reakcji.... nie wiem moze niechcacy cos przestawilem jak sie bawiłem,prosiłbym o jakies wskazowki jak na to zaradzic :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Podnośnik. Dzisiaj, 23:09
  •  

#922 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 02:30

[Ursus C-360] Podnośnik. WOM włączyłeś ?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#923 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 08:47

[Ursus C-360] Podnośnik. to musi byc WOM właczony zeby pompa chodziła?? wiem zadaje głupie pytania ale nigdy wczesniej nie mialem stycznosci z C-360 :)

#924 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 09:03

[Ursus C-360] Podnośnik. Dokładnie to nie wom ale pompa. Tyle że w 60-ce równocześnie włączasz wom. Polecam się podszkolić. Chłopaki na forum wola trudniejsze pytania :)

http://instrukcja.pl...2&title=ursus c

Edytowany przez seweryn20, 01 grudzień 2012 - 09:04.

KPK Kumurun Team

#925 Share luki9610

luki9610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 19:01

[Ursus C-360] Podnośnik. Własnie dziś złożyłem podnośnik do kupy wszystko działa ale nie założyłem żadnego zabezpieczenia na tym wodziku może pochodzi jakiś z rok zanim spadnie to się pożądanie naprawi.
Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

#926 Share PIOTREK44

PIOTREK44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 20:54

[Ursus C-360] Podnośnik. jak nie zrobisz czegoś porządnie odraza to później tego nie zrobisz, najlepiej jak coś robić to zrobić to raz a porządnie, może ci to pochodzić rok a może ci to zepsuć się w czasie pracy podnośnikiem

#927 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 01 grudzień 2012 - 21:07

[Ursus C-360] Podnośnik. Piotrek44 dobrze prawi, ściąganie pokrywy podnośnika to nie przyjemność.Co się odwlecze to nie uciecze, tym bardziej że to zabezpieczenie kosztuje kilka zł.
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#928 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 21:10

[Ursus C-360] Podnośnik. Wątpię żeby zrobił to świadomie. Znając życie rozleci się to jak zacznie używać podnośnik. Czyli w nie najlepszym momencie.
Już wie jak będzie miał chwilę poprawi pewnie...
KPK Kumurun Team

#929 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 21:41

[Ursus C-360] Podnośnik. Na jesieni kupiłem kilka tych zabezpieczeń, mogę z dobrego serca podarować Ci go @luki :D Podaj tylko adres a wyśle w kopercie :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#930 Share luki9610

luki9610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 22:40

[Ursus C-360] Podnośnik.

Na jesieni kupiłem kilka tych zabezpieczeń, mogę z dobrego serca podarować Ci go @luki :D Podaj tylko adres a wyśle w kopercie :D

Ale tam chodzi o to że nie ma możliwości założenia zabezpieczenia, w katalogu o nim niema mowy, nawet jak pojechaliśmy do sklepu to na nowym wodziku też nie było rowka więc jest złożone tak jak było przed naprawą. Podnośnik działa elegancko dziś przepracował coś ok 5 h i nic się nie stało jak co to rozbierzemy go ponownie i dokonamy tam małych przeróbek żeby złożyć zabezpieczenie.
Kanał na yt.com luki9610

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#931 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 23:14

[Ursus C-360] Podnośnik. Jest ma milion procent zabezpieczenie, tylko aby wyjąć tą dźwignie trzeba odkręcić rozdzielacz i go odsunąć do góry wtedy wychodzi, rowek jest tylko jeżeli u ciebie go nie widać to tylko dlatego że zabezpieczenie wyleciało, dźwignia nie wypadła tylko wysunęła się bo blokowały ją sąsiednie dźwignie i stała na skos i rowek się zniszczył.

http://www.fotosik.p...eb158cd0ff.html

Zobacz jak się poświęcam :D zdjęcie telefonem robiłem więc szału nie ma, ale serio na milion pincet jest tam zabezpieczenie na litere "C", napisałem wyżej że w byle sklepie jest niedostępne jedynie oryginalne stare agromy, te dźwigienki i cięgiełka też niedostępne, pytałem się w agromie to na zamówienie mogą dać zlecenie by wyprodukować wszystkie gdzieś we Wrocławiu w cenie ok 600zł :D , dlatego napisałem pilnikiem lub brzeszczotem zrób rowek.

Jutro zdjęcie tego zabezpieczenia zrobie, ale za to koronkę za mnie odmówisz :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#932 Share luki9610

luki9610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 23:22

[Ursus C-360] Podnośnik. Dobra dzięki za jeszcze więcej info. Jak możesz to wyślij więcej tych zdjęć ale w lepszej jakości i przy różnych kombinacjach ustawiania wysokości ramion i dźwigni. A ty specjalnie zdjąłeś plecak żeby mi zrobić zdjęcia czy to są jakieś stare foty?

Edytowany przez milanreal1, 02 grudzień 2012 - 00:54.
cytowanie poprzedniego posta

Kanał na yt.com luki9610

#933 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 23:25

[Ursus C-360] Podnośnik. Stare foto, ja magikiem nie jestem :D , jak narozbieram kilka różnych rzeczy co stoi tydzień to później myślę co skąd było :lol: , często zdjęcia robie czy dla siebie, czy by klientom dać dowód co było, co znalazłem itd.

#934 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 grudzień 2012 - 23:28

[Ursus C-360] Podnośnik. Jak ktoś się nie zna na mechanice to niech się nie bierze za robotę bo więcej zesuje niż naprawi.

#935 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2079 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 02 grudzień 2012 - 09:34

[Ursus C-360] Podnośnik. Jak raz coś zepsuje (choć nie musi) i popełni błąd to następnym razem już będzie wiedział co i jak, a mieć ciągnik i się nie brać do jakichś napraw przy nim to jak jego użytkownik ma się czegoś nauczyć...

#936 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 09:42

[Ursus C-360] Podnośnik. A tam gadacie. Nikt się alfą i omegą nie urodził. Nie jedna nauka jest okupiona błędami.
Parę razy zdejmie podnośnik to będzie w jego temacie mistrzem.
KPK Kumurun Team

#937 Share PIOTREK44

PIOTREK44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 10:29

[Ursus C-360] Podnośnik. dokładnie , żeby coś zrobić trzeba mieć chęci bo bez tego ani rusz ale z chęciami wszystko da rade

#938 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 10:31

[Ursus C-360] Podnośnik. Na chłopski rozum jak wyskoczył raz potem drugi to trzeba zabezpieczyć,Jak nie na rowka to podkładka lekko złapać spawem i jest zabezpieczone. :P Czy to takie trudne.Lepiej zrobić tak niż się denerwować jak wyskoczy a wiadomo plecak w c 360 nie jest lekki i zależy jeszcze jakom ma kabinę z szybą z tylu ale to zależy tylko od lenistwa a to potem się mści. :D Na wsi gościowi odkręciła się nakrętka na kole pośrednim na rozrządzie w c 360.Mechanik wymienił koła na nowe bo stare były do kitu dokręcał nakrętkę i zerwał się gwint na sworzniu od koła pośredniego i skręcił na klej i co po połowie roku to samo a kto robił taką rzecz to wie żeby wymienić sworzeń na kole pośrednim trzeba wykręcić wał bo nie ma dojćia żeby odkręcić kontrę. :o No i co znowu nowe koła na rozrządzie mycie miski olejowej i z opiłków nowe łożyska na kole pośrednim zewnętrze kryte dociśnięcie nakrętki 4 punktowe spawy i jest git. :rolleyes: Po zabiegu zetkę z łożyska wek i jest ok.Na tym patencie silnik jeszcze 3000 motogodzin zrobił do generalnego remontu i nic się nie działo. :P Pozdrawiam

#939 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2012 - 14:18

[Ursus C-360] Podnośnik.

Ale tam chodzi o to że nie ma możliwości założenia zabezpieczenia, w katalogu o nim niema mowy, nawet jak pojechaliśmy do sklepu to na nowym wodziku też nie było rowka

Jest ma milion procent zabezpieczenie

Jasne że jest zabezpieczenie jak pisze @bobytempelton wygląda jak "C" stalowy pierścień.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#940 Share grzegorzd3

grzegorzd3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 16:49

[Ursus C-360] Podnośnik. Witam jaka może być przyczyna braku ciśnienia w jednym gnieździe zewnętrznym.