Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Podnośnik.

2022 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 13:56

[Ursus C-360] Podnośnik. Powinno pomóc ? :D
Dodam jeszcze że zasilanie rozdzielacza jest wpięte pod wyjście z tyłu, a powrót jest przykręcony do skrzyni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Podnośnik. Dzisiaj, 16:54
  •  

#342 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7619 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 16:50

[Ursus C-360] Podnośnik. To znaczy w którym miejscy powrót dokładnie?
KPK Kumurun Team

#343 Share Rafal29

Rafal29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:mechanika, dobra książka

Napisany 04 czerwiec 2010 - 18:03

[Ursus C-360] Podnośnik. Z tego co widać na filmie to olej leci z dzwigienki szybkości reakcji, na tej ośce jest mały oring ale żeby go wymienić musisz wyjąć rozdzielacz.

#344 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7619 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 18:10

[Ursus C-360] Podnośnik. Mi chodziło o to gdzie ma podłączony powrót. Jak jest przeciek między łącznikiem rurki hydrauliki zewnętrznej a rozdzielaczem w miejscu gdzie jest miedziana podkładka, a oringi na tym łączniku są dobre to może właśnie na ośce tej dzwigni wyciskać olej.
KPK Kumurun Team

#345 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:27

[Ursus C-360] Podnośnik. Powrót jest tak podłączony http://www.fotosik.p...0b17261873.html

#346 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7619 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 04:37

[Ursus C-360] Podnośnik. To Olej w pokrywie musi ci cieknąć cały czas a nie tylko przy opuszczaniu tura. Rozdzielacz w ciągniku masz ustawiony i zablokowany w położeniu tłoczenie na jedno z gniazd i powrót oleju w ogóle nie idzie przez rozdzielacz ciągnika. Ale dla pewności sprawdz podkładki o których pisałem wcześniej.
KPK Kumurun Team

#347 Share konarek

konarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:All po trochu ;p

Napisany 06 czerwiec 2010 - 13:10

[Ursus C-360] Podnośnik. http://ktokibicujete...17e3d8f9547e334

spam, warn

Edytowany przez Matey, 06 czerwiec 2010 - 18:46.

sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

#348 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 11:32

[Ursus C-360] Podnośnik.

http://ktokibicujetenwygrywa.pl/rejestracja/45beed984c1ec13d417e3d8f9547e334

spam, warn

Zablokujcie konto temu gościowi co wysyła spamy
Narazie 4 posty i wszystkie to spam :)

#349 Share c4011ursus

c4011ursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 13:14

[Ursus C-360] Podnośnik. Cześć.
U mnie cieknie z wału podnośnika i wałka skrętnego. Nie wiecie jak się do tego zabrać i co wymienić? I mam jeszcze pytanie odnośnie regeneracji rozdzielaczów. Nie wiecie, gdzie można zregenerować rozdzielacz lub podnośnik w podlaskim?

#350 Share c4011ursus

c4011ursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 14 lipiec 2010 - 14:40

[Ursus C-360] Podnośnik. Odświeżam temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 19:34

[Ursus C-360] Podnośnik. No to tak, dzisaj przyprowadziłem od mechanika c-360, wstawił nową pompe od zetora, mam tura i żeby chodził to musi być dzwignia od hydrauliki zaciągnięta do góry, ja mam zrobione na drut. W turze mam siłowniki jednostronnego działania i w rozdzielaczu jest zamiast przewodu wkręcona sruba http://www.fotosik.p...77b8f2fadc.html i gdy opuszczam to wyje pompa, bo przecież ta śruba blokuje przepływ oleju, mechanik mówił że wtedy pompa wytrzyma tylko 2/3 tygodnie :D To gdybym to zmostkował z powrotem to by było wtedy dobrze ?? ;[

#352 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 19 lipiec 2010 - 19:40

[Ursus C-360] Podnośnik. mhm podłącz to pod powrót by miał gdzie olej iśc

#353 Share c4011ursus

c4011ursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 18:46

[Ursus C-360] Podnośnik. Ponawiam prośbę.
W mojej c-360 cieknie z wału podnośnika i wałka skrętnego. Nie wiecie jak się do tego zabrać i co wymienić?

#354 Share piotrz

piotrz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 21:08

[Ursus C-360] Podnośnik. Wał podnośnika można uszczelnić bez zdejmowania podnośnika wymieniając oringi po obu stronach, które znajdują się bezpośrednio pod ramionami podnośnika (oczywiście ramiona należy zdjąć). Do uszczelnienia wałka skrętnego trzeba by zdjąć cały plecak by dostać się do śrubeczki bez odkręcenia której nie wyjmie się rury wałka skrętnego z oringami (są tam cztery oringi). Możliwym sposobem na uszczelnienie wałka skrętnego bez zdejmowania plecaka jest dołożenie dodatkowego oringa pod lewą tuleję dociskową wałka skrętnego (patrząc do przodu ciągnika, odkręcając te dwie śrubki trzymające wałek skrętny). Wtedy wszystko bardziej się dociśnie i powinno być lepiej. Powodzenia.

#355 Share c4011ursus

c4011ursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 17:57

[Ursus C-360] Podnośnik. Ok. Dzięki za pomoc. :) Pozdro

#356 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 10:36

[Ursus C-360] Podnośnik. No to tak, jak podnosze talerzowke 60 to cos puka w skrzyni co to moze byc a talerzowke na wysokich obrotach tylko podniose i opada jak tylko obroty spadna ;/

#357 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 08 sierpień 2010 - 09:22

[Ursus C-360] Podnośnik. Jeśli masz to ze wszystkimi maszynami to pewnie oring na tłoku ci się przekręcił, ja też to mam, i niech zgadnę: gdy ci się olej zagrzeje to jak ujmiesz troszkę gazu to jest znowu na ziemi ?
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#358 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 12:00

[Ursus C-360] Podnośnik. Moze nie na ziemi ale opada i sie podnosi tak faluje starsznie ;/
A teraz mokro w polu szybko nie podniose i siedze juz nerwicy dostaje
Ale z tym stukaniem to mi sie wydaje ze pompa cos szwankuje i tak sie pytam bo na jesieni trzeba to ruszyc ale to znowu koszta ehhh ;/

#359 Share Luczyk

Luczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 11:10

[Ursus C-360] Podnośnik. Witam. Ostatnio wymieniałem na nowy rozdzielacz i pompę hydrauliczną. Podnośnik śmiga elegancko ale opuszcza i gdy opuści do pewnego stopnia to sam podnosi do tej wysokości co był przed opuszczeniem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nie ma dociążenia, bo sprawdzałem w orce. Nie wiem również jak powinna być dźwignia zmiany systemu ustawiona, bo dzieją się różne rzeczy :D Raz podniesie na samą gorę i jeszcze wyżej chciałby podnosić aż już tłok przepuszcza , bo się maksymalnie w górę uniosło. Tak się dzieje jak wajchę się przesunie na maxa na S. I w orce jak miałem na S to pulsował strasznie i był wyżej jak normalnie powinien być. A na P jest w miarę spokojnie ale również nie ma dociążania. Na S i na P jak wajchę się przesunie na dociążanie to on podnosi do góry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 12:19

[Ursus C-360] Podnośnik. a twoim zdaniem na czym polega dociążanie jak przestawisz dzwignię na max do przodu to on zacznie unosić podnośnik i to jest właśnie dociążanie zawór jest cały czas na niższym ciśnieniu i on nie uniesie maszyny tylko spowoduje dociśniecie kół tylkych czyli dociażenie co do drgania na S to normalne te drgania to nic innego jak samoregulacja podnośnika da się to wyregulować w pewnym zakresie wykręcasz korek z tyłu podnośnika obok mocowania cięgła górnego i tam jest śruba regulacyjna eguluje się w zakresie dwóch pełnych obrotów natomiast nie wiem czemu nie wyłącza ci pompy tak jakby krzywka nie odcinała przy pełnym podniesieniu napewno niezgiołeś niczego przy montarzu?
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz