Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry mechanik lub warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi i ogólnie całym układem paliwowym

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share gregov0

gregov0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 16:06

Dobry mechanik lub warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi i ogólnie całym układem paliwowym

Polecam serwis CAŁKA w Kaliszu, pompy i wtryskiwacze robią już ładnych parę lat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry mechanik lub warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi i ogólnie całym układem paliwowym Dzisiaj, 02:08
  •  

#42 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 19:52

Dobry mechanik lub warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi i ogólnie całym układem paliwowym No właśnie pytales o co innego ale ci dalem do zrozumienia ze nie potrzebny ci remont samej pompy tylko całego silnika a ty zaraz podskakujesz a to ile silników zrobiłem to dlatego napisałem żeby poprzeć to ze mam jakieś doświadczenie w tej kwestii a nie jestem całkiem zielony jak zrobisz to daj znać kto miał racje .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry mechanik lub warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi i ogólnie całym układem paliwowym Dzisiaj, 02:08
  •  

#43 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 21:13

jak najbardziej może to być stukowe spalanie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share darkoe

darkoe

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 21:28

Dobry mechanik lub warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi i ogólnie całym układem paliwowym Ok. Napewno napiszę...