Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9060 odpowiedzi na ten temat

#1821 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 07 luty 2017 - 20:12

I wierzyć PiS uarom  :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:44
  •  

#1822 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:14

Bo wróg mojego wroga moim przyjacielem jest. I nie chodzi tu o Tuska. 

#1823 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:14

Ciemny lód wszystko kupi. Dzisiaj tak trzeba. Szydło z nią ładnie na przywitanie się pocałowała. Wszyscy chcą rozmawiać. Premier, prezydent, Kaczyński. Tvp zachwyca się, ze to najlepsza dla nas opcja, że musimy jako sąsiedzi współpracować. Pisowska propaganda poukłada to jakoś w głowach wyborców pisu. Może tylko Tuska oficjalnie nie poprą. Bo to już namieszało by w głowach pisowskich wyborców. Ale głośno i mocno protestować przeciwko tek kandydaturze nie będą. I Tusk zostanie drugą kadencję. To jest własnie polityka co innego zrobić a co innego powiedzieć wyborcom swoim. Tak by tym się spodobało.

@Zbyszko jak zapytałem o konkrety to ty, że szkoda gadać. Czyli konkretów brak.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1824 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 07 luty 2017 - 20:19

Schulz vs Merkel= Merkel 

Ciemny lód wszystko kupi. Dzisiaj tak trzeba. Szydło z nią ładnie na przywitanie się pocałowała. Wszyscy chcą rozmawiać. Premier, prezydent, Kaczyński. Tvp zachwyca się, ze to najlepsza dla nas opcja, że musimy jako sąsiedzi współpracować. Pisowska propaganda poukłada to jakoś w głowach wyborców pisu. Może tylko Tuska oficjalnie nie poprą. Bo to już namieszało by w głowach pisowskich wyborców. Ale głośno i mocno protestować przeciwko tek kandydaturze nie będą. I Tusk zostanie drugą kadencję. To jest własnie polityka co innego zrobić a co innego powiedzieć wyborcom swoim. Tak by tym się spodobało.

@Zbyszko jak zapytałem o konkrety to ty, że szkoda gadać. Czyli konkretów brak.

zagorzały lewku gdzie masz napisane ze poparcie do Tuska ?? połowa twoich postów polega tylko na twojej wyobraźni tvn gw 

czy tusk czy inni zrobił coś dla polski coś mu zawdzięczasz??

dopłaty ci wyrównał ?? 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1825 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:23

Widzisz Roman problem leży trochę bardziej na południe od Berlina. Choć w mediach to tak wygląda że Schulz.

#1826 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 07 luty 2017 - 20:30

Oni mają takie głowy , że nawet wiedzą o czym mówili . Po prostu to co powiedzą w telewizji to sobie zawsze przetłumaczą na swoją stronę . Najlepiej powiedział Petru ( wlazł i zlazł ) a ja dopowiem jakby blokowali cała kadencję mównicę to Pis by nie zrealizował programu wyborczego i by przegrał .

Hubertus własnie to jak demokratycznie demonstrują i to  Ci miałem powiedzieć ? O trybunale ? To bym go zlikwidował a w konstytucji zostawił kilkanaście punktów a nie utrzymywał sędziów , jeszcze nie rozpatrują wszystkich spraw tylko które chcą .   Najlepszym trybunałem jest naród .

#1827 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:45

Kilka razy się pytałem czy Kazimierz Bartosik jest żołnierzem czy tam służy w ŻW? Po co przytaczasz przepisy dotyczące ŻW jak ten gość tam nie pracuje? Gdzie jest tam mowa, że kierowca może oddalić się z miejsca zdarzenia?

Staszek jesteś po prostu zaprzańcem. Byłeś już pewnie u komunii. A zaprzaństwo dalej siedzi. Jak cię się pytam na jakiej podstawie napisałeś o kobiecie, której nie znasz,że nią sąsiad się zajmował. To ty że powinieneś napisać może ale i tak na jedno wychodzi. Aż takim prymitywem jesteś, że nawet nie umiesz wycofać się z niesłusznych oskarżeń kogoś kogo nie znasz?

Tak to już przerabialiśmy pojazdy stojące na czerwonym świetle powinny podskoczyć bo Antoni ze świtą jechał.

Jak chcesz to szczekaj. Bo nie wiem kto w te bajki uwierzy. To jest żałosna próba znalezienia kozła ofiarnego. Bo kto ci uwierzy, że pojazdy z kolumny zdołały się rozłączyć na taką odległość, że bmw 7 z Antonim się zatrzymało a x5 pędziło z tyłu tak szybko, że nie zdążyło się zatrzymać. Przecież gdyby x 5 jechało z prędkością ąż tak wysoką to wyprzedziło by inne auta jadące z przodu tjd  bmw 7 z Macierewiczem. Dodatkowo był film pokazujący tę samą kolumnę na rondzie w Toruniu gdzie auto za autem jechało w odległości kilku metrów. Jeszcze nie widziałem kolumny rządowej by auto od auta dzieliło 100 lub więcej metrów. Tak dużo, że pojazdy z przodu się zatrzymały a ten ostatni nie zdążył.

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

Takie rzeczy się zdarzały i będą się zdarzać. Po skończeniu rządów pisu też wypłyną różne sprawki. Wszak złodziejstwo to oprócz prostytucji najstarszy zawód świata. Było jest i będzie. Za po sporo szwindli wykryto. Ludzi zamykano. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce oszukać drugiego.

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

Mówi i to bardzo dobrze. Znajomy na si już kilka lat temu przetwarzał świnie na wędliny. Nawet dobre i cenowo ok. Otworzył sobie firmę i sprzedawał. W Siemiatyczach od kilku lat facet na rynek samoróbki wędliny przywozi. I jakoś sprzedaje. Cieszy cię tak, że teraz będzie sobie mógł ble kto z byle czego produkować byle co i truć ludzi. A jak z salmonellą wylądujesz w szpitalu bo kupisz kiełbasę bez większych obostrzeń sanitarnych to tez będziesz taki zachwycony?

Powiem tak. Ta ustawa nie wiele zmieni. Bo rolnicy na poważnie zajmujący się przetwórstwem dawno pootwierali firmy. Mogą sobie odliczać vat na różne inwestycje i ogólnie jak ktoś jest łepski to na zero wychodzi. A wpuszczenie na rynek nie wiadomo kogo z nie wiadomo czym może wielu kosztować sporo zdrowia. Mało to się słyszało w mediach jak się ludziska na weselach potruli bo mięsko było nie wiadomo skąd? Teraz mamy do tego otwartą szerzej furtkę.

Pis zadłużą kraj w najlepsze. Ale żaden pisowiec tego nie przyzna. Skok na ofe też jest planowany.

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

bajko pisarzu a nie pamietasz jak niby pis wy***ał dobrego prezesa i obsadzał swoje stanowiska 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

​tylko za platformy sprzedali 40 % majątku państwowego w tym 80% ziemi gdzie ta kasa ??

pis niszczy czy naprawia 500+ odłuza polskie rodziny dlatego po i n chcą wprowadzić na każde dziecko  ale ty jesteś tak zmanipulowany ze sam już nie myślisz powtarzasz co ci powiedzą jesteś żywym przykładem 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

​tylko film ma parę milionów odsłon to ja nie popieram partie która nie umie rządzić i musi manipulować informacjami

po co bo są tacy tepi i sami w nagraniach powiedzieli ze głosują na nich ludzie co w coś wierzą nasze bajki teoretycy tacy jak ty

sama partia nazwała swoich wyborców idiotami czyli nim jesteś ???

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1828 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:45

Kilka razy się pytałem czy Kazimierz Bartosik jest żołnierzem czy tam służy w ŻW? Po co przytaczasz przepisy dotyczące ŻW jak ten gość tam nie pracuje? Gdzie jest tam mowa, że kierowca może oddalić się z miejsca zdarzenia?

Staszek jesteś po prostu zaprzańcem. Byłeś już pewnie u komunii. A zaprzaństwo dalej siedzi. Jak cię się pytam na jakiej podstawie napisałeś o kobiecie, której nie znasz,że nią sąsiad się zajmował. To ty że powinieneś napisać może ale i tak na jedno wychodzi. Aż takim prymitywem jesteś, że nawet nie umiesz wycofać się z niesłusznych oskarżeń kogoś kogo nie znasz?

Tak to już przerabialiśmy pojazdy stojące na czerwonym świetle powinny podskoczyć bo Antoni ze świtą jechał.

Jak chcesz to szczekaj. Bo nie wiem kto w te bajki uwierzy. To jest żałosna próba znalezienia kozła ofiarnego. Bo kto ci uwierzy, że pojazdy z kolumny zdołały się rozłączyć na taką odległość, że bmw 7 z Antonim się zatrzymało a x5 pędziło z tyłu tak szybko, że nie zdążyło się zatrzymać. Przecież gdyby x 5 jechało z prędkością ąż tak wysoką to wyprzedziło by inne auta jadące z przodu tjd  bmw 7 z Macierewiczem. Dodatkowo był film pokazujący tę samą kolumnę na rondzie w Toruniu gdzie auto za autem jechało w odległości kilku metrów. Jeszcze nie widziałem kolumny rządowej by auto od auta dzieliło 100 lub więcej metrów. Tak dużo, że pojazdy z przodu się zatrzymały a ten ostatni nie zdążył.

Takie rzeczy się zdarzały i będą się zdarzać. Po skończeniu rządów pisu też wypłyną różne sprawki. Wszak złodziejstwo to oprócz prostytucji najstarszy zawód świata. Było jest i będzie. Za po sporo szwindli wykryto. Ludzi zamykano. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce oszukać drugiego.

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

Mówi i to bardzo dobrze. Znajomy na si już kilka lat temu przetwarzał świnie na wędliny. Nawet dobre i cenowo ok. Otworzył sobie firmę i sprzedawał. W Siemiatyczach od kilku lat facet na rynek samoróbki wędliny przywozi. I jakoś sprzedaje. Cieszy cię tak, że teraz będzie sobie mógł ble kto z byle czego produkować byle co i truć ludzi. A jak z salmonellą wylądujesz w szpitalu bo kupisz kiełbasę bez większych obostrzeń sanitarnych to tez będziesz taki zachwycony?

Powiem tak. Ta ustawa nie wiele zmieni. Bo rolnicy na poważnie zajmujący się przetwórstwem dawno pootwierali firmy. Mogą sobie odliczać vat na różne inwestycje i ogólnie jak ktoś jest łepski to na zero wychodzi. A wpuszczenie na rynek nie wiadomo kogo z nie wiadomo czym może wielu kosztować sporo zdrowia. Mało to się słyszało w mediach jak się ludziska na weselach potruli bo mięsko było nie wiadomo skąd? Teraz mamy do tego otwartą szerzej furtkę.

Pis zadłużą kraj w najlepsze. Ale żaden pisowiec tego nie przyzna. Skok na ofe też jest planowany.

bajko pisarzu a nie pamietasz jak niby pis wy***ał dobrego prezesa i obsadzał swoje stanowiska 

​tylko za platformy sprzedali 40 % majątku państwowego w tym 80% ziemi gdzie ta kasa ??

pis niszczy czy naprawia 500+ odłuza polskie rodziny dlatego po i n chcą wprowadzić na każde dziecko  ale ty jesteś tak zmanipulowany ze sam już nie myślisz powtarzasz co ci powiedzą jesteś żywym przykładem 

​tylko film ma parę milionów odsłon to ja nie popieram partie która nie umie rządzić i musi manipulować informacjami

po co bo są tacy tepi i sami w nagraniach powiedzieli ze głosują na nich ludzie co w coś wierzą nasze bajki teoretycy tacy jak ty

Edytowany przez Roman176, 07 luty 2017 - 20:46.

#1829 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:46

Bo wróg mojego wroga moim przyjacielem jest. I nie chodzi tu o Tuska. 

Oczywiście rozumiem że Merkel to jest w ich rozumieniu mniejsze zło. Przez wiele ostatnich lat i PIS i media ją demonizowały, Tuska o służalczość oskarżali a teraz nagle wielka miłość. Dziś demonizują Schultza ale co jesli on wygra? Po co tak jednoznacznie się deklarować skoro mogą być na niego skazani gdy zostanie kanclerzem. Znowu zrobią zwrot jak z Merkel?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1830 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:53

Oczywiście rozumiem że Merkel to jest w ich rozumieniu mniejsze zło. Przez wiele ostatnich lat i PIS i media ją demonizowały, Tuska o służalczość oskarżali a teraz nagle wielka miłość. Dziś demonizują Schultza ale co jesli on wygra? Po co tak jednoznacznie się deklarować skoro mogą być na niego skazani gdy zostanie kanclerzem. Znowu zrobią zwrot jak z Merkel?

gdzie Merkel oskarżali ??

Schulz junkier i ten głupi belg  do nich latał Schetyna Petru i kopacz 

co za różniąca czy Tusk czy ktoś inny jakieś korzyści ??

hubertuss partia marzeń a mimo to wierzy jej manipulacji  :lol:  :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1831 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 07 luty 2017 - 20:55

porównanie.....http://wmeritum.pl/a...my-wideo/170637

#1832 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:09

Romanek, przeczytaj uważnie a potem pisz. Gdzie ja pisałem że Merkel oskarżali?

Jako znawca PIS może masz zdanie czemu z premierem Słowacji nie spotyka się premier Polski ani nie prezydent Polski a  poseł i wicemarszałek sejmu?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1833 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:15

Romanek, przeczytaj uważnie a potem pisz. Gdzie ja pisałem że Merkel oskarżali?

Jako znawca PIS może masz zdanie czemu z premierem Słowacji nie spotyka się premier Polski ani nie prezydent Polski a  poseł i wicemarszałek sejmu?

to niebyło cakiem odniesienie do ciebie

http://wiadomosci.on...lowacji/6z6vwwp

http://www.prezydent...i-slowacji.html

z kont takie bzdury ??

#1834 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:24

@Ulman Co ty sie go pytasz? Zobacz jak zacytował moje posty. Pomieszał to co ja napisałem ze swoimi durnotami. Ani pisać ani czytać ani nawet zacytować posta nie umie. Tylko dyrdymały wypisywać łamaną polszczyzną potrafi.

Schulz vs Merkel= Merkel 

zagorzały lewku gdzie masz napisane ze poparcie do Tuska ?? połowa twoich postów polega tylko na twojej wyobraźni tvn gw 

czy tusk czy inni zrobił coś dla polski coś mu zawdzięczasz??

dopłaty ci wyrównał ?? 

Lewakiem to ty jesteś bo głosujesz na lewicowy pis. Z jego lewicowym programem społeczno gospodarczym. Mnie możesz co najwyżej nazwać liberałem a i to umiarkowanym. No przecież mądry zrozumie a głupek będzie się domagał powiedzenia otwartym tekstem. Po to są te spotkania i tam ustalą, że pis może otwarcie nie poprze Tuska ale tez nie będzie głośno krzyczał, że go nie chce na tym stanowisku. Nie ważne czy Tusk coś zrobił czy nie. Nie ty będziesz to osądzał. Zostanie na drugą kadencję i kropka. A przed tobą ci z pisu będą grali szopkę, że go nie chcieli. I ty to łykniesz.

Oni mają takie głowy , że nawet wiedzą o czym mówili . Po prostu to co powiedzą w telewizji to sobie zawsze przetłumaczą na swoją stronę . Najlepiej powiedział Petru ( wlazł i zlazł ) a ja dopowiem jakby blokowali cała kadencję mównicę to Pis by nie zrealizował programu wyborczego i by przegrał .

Hubertus własnie to jak demokratycznie demonstrują i to  Ci miałem powiedzieć ? O trybunale ? To bym go zlikwidował a w konstytucji zostawił kilkanaście punktów a nie utrzymywał sędziów , jeszcze nie rozpatrują wszystkich spraw tylko które chcą .   Najlepszym trybunałem jest naród .

No ale to nie są konkrety o łamaniu demokracji przez opozycję.

Roman zlituj się nad sobą. Nikogo o niższym poziomie niż ty na tym forum nie ma. Co do LOT u nie wiadomo jakie działania podjął nowy prezes. Nikt się tym specjalnie nie chwali. Ale ja tego nie zaprzeczyłem. Może to on może działania poprzedników przyniosły w końcu efekty. Ale czy taki analfabeta jak ty potrafi to zrozumieć?

Pochyłym drukiem zaznaczyłem swój tekst o zadłużeniu kraju. A ty coś tam bełkoczesz o 500 +. Pogrubionym drukiem zaznaczyłem jak analfabeto zaprzeczasz sam sobie. Bo jak po i n chcą wprowadzić 500 + na każde dziecko to jeszcze bardziej oddłuża te rodziny.

Film który wkleiłeś o kwaterze Sorosa  z tytułem, że to niby hit internetu ma 21 tys odsłon. Dla głupków to morze hit. Jeśli 21 tys dla ciebie to parę milionów. To z matmy jesteś tak samo tępy jak z polskiego.

Edytowany przez hubertuss, 07 luty 2017 - 21:28.

#1835 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 07 luty 2017 - 21:36

Hubertus no widzisz , że przewidziałem twoją odpowiedź to po co dyskutować . Jeden rolnik orze drugi robi bezorkowo  i każdy robi po swojemu a cel jest jeden.

#1836 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:40

Nie ma ludzi idealnych i da tego nie ma partii idealnych jednak póki co uważam że nie ma alternatywy dla pis. Co do 500+ Rysiek i reszta dadzą nawet 1000 tylko żeby do władzy dojść. Anulowanie takiego programu jak 500+ po wygranych wyborach przez jakąkolwiek opcje polityczną było by jak wsadzenie chu... do sieczkarni czyli cholernie bolesne dla takiej partii. Dlatego PO czy N innego wyjścia nie maja ;) Zresztą powiedzmy sobie szczerze opozycja w obecnej postaci to naprawdę wygląda na upośledzoną. 

#1837 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:47

A myślisz, że po co pis dał te 500? Tez tylko po to by dojść do władzy. Mało tego pis straszy, że jak opozycja przejmie władze to te 500 zabierze. Co jak piszesz jest mało realne. Opozycja jest słaba to fakt. Ale jak popatrzysz na niektóre posunięcia pisu. To tez można odnieść wrażenie, że upośledzeni to planują. Pis tyle ludziom dał. A poparcie nie rośnie jakoś drastycznie. Osiągnęło nie przekraczalny pułap 38 % i teraz nawet lekko znowu zaczęło spadać.

#1838 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:54

gdzie zabierze ty nie wiesz co twoja partia chce zrobić idioty udajesz 

#1839 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:55

Ciekawe za kim by zagłosowali ludzie którzy nigdy nie chodzili do wyborów ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1840 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 07 luty 2017 - 21:55

38% w kraju gdzie jest tyle parti politycznych to spory sukces. Niektóre rzeczy wydaja się nie przemyślane. Akurat 500+ jeśli przyniesie większą liczbę urodzeń w Polsce przyniesie większy zysk niż stratę.