Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8972 odpowiedzi na ten temat

#1701 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 04 luty 2017 - 09:40

Powinna odpowiedzieć za swój czyn z pełna surowością. A tatuś powinien jeszcze przez plecy przyłożyć.

Tak samo powinien odpowiedzieć kierowca antka.

A może tak pisuary pochwalą się, jak wyglądają wpływy z "uszczelnionego" vatu?

Edytowany przez jacek1296, 04 luty 2017 - 09:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 19:56
  •  

#1702 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 04 luty 2017 - 09:45

Specjaliści od kolizji hubertusy i ulmany dawajcie z 5 dni teraz ,bez TVN będzie ciężko wam to udżwignąć

a co Kaczyński odebrał im koncesję?

#1703 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 04 luty 2017 - 10:26

Komorowski pluje w twarz ofiarom ludobójstwa na Kresach !!!

https://prawicowyint...chodnich-wideo/

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#1704 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 luty 2017 - 11:04

Specjaliści od kolizji hubertusy i ulmany dawajcie z 5 dni teraz ,bez TVN  będzie ciężko wam to udżwignąć

Na pewno  Hubertus   nie  omieszka   szczegółowo  rozpracować    tego  wypadku   przecież nie jechała  sama  wiozła  pasażera  naraziła  go na utratę zdrowia  a  nawet życia.

Jechała  Pijana  i  bez  prawa  jazdy 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1705 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 luty 2017 - 11:40

przepraszam ulman jak ty wież lepiej zniż pkw, politolodzy szacun 

ale to tylko twoja teza prawda ?? tusk też był dobry :lol:  

Twój problem polega właśnie na tym że ty słuchasz wszystkich dokoła a sam nie myślisz i swojego zdania nie posiadasz. Kilka dni temu twierdziłeś że dyktatorzy nie maja barw politycznych co jest oczywistą bzdurą i nie potrafiłeś ocenić orientacji politycznej Putina. Wiem że w PISowskich periodykach o Putinie piszą tylko źle i nigdy nie podają konkretów więc nie mogłeś na moje pytanie odpowiedzieć bo ci propaganda takiego info nie podała.

Dwa dni temu wkleiłeś nastepującą treść

Ekonomia i gospodarka

Na szczęście pozostało kilka wyznaczników, które niechybnie wskazują na profil ideowy. I tak w sferze ekonomicznej: interwencjonizm państwowy, nacjonalizacja przedsiębiorstw, zasiłki, przymusowe ubezpieczenia społeczne, prowadzące do „równości i sprawiedliwości społecznej” to domena lewicy.

Partia prawicowa, wątpiąc w sens i skuteczność programu ulepszania świata za pomocą „centralnego sterowania” ze strony instytucji państwowych, powinna zdecydowanie stawiać na nieograniczoną konkurencję, prywatyzację państwowych przedsiębiorstw, wolny rynek i indywidualne zdolności jednostki. Jej celem powinna też być redukcja zatrudnienia urzędników, usprawnienie funkcjonowania administracji, ograniczenie świadczeń socjalnych oraz zmniejszenie obciążeń podatkowych. Równość postrzegana zaś powinna być jako równość szans, nie zaś równość ekonomiczna.

Powyższa treść skrótowo ale jednak trafnie określa czym jest prawica a czym lewica. Wytłumacz mi jakim cudem na podstawie tego co sam wklejasz zaliczasz PIS do prawicy i marudzisz ze nie mam racji nazywajac i ciebie i PIS lewicą? Albo wkleiłeś złe definicje albo media i politolodzy których przytaczasz (zapewne z PIS) są kretynami

Na pewno  Hubertus   nie  omieszka   szczegółowo  rozpracować    tego  wypadku   przecież nie jechała  sama  wiozła  pasażera  naraziła  go na utratę zdrowia  a  nawet życia.

To był w końcu wypadek czy kolizja bo używane są obydwa terminy. 

Powinni wlepić gówniarze kare zgodna z prawem 

Mam jednajk wrażenie ze jeśli tym autem, jechała by córka dajmy na to Brudzińskiego, to okazałoby się że działała w stanie wyższej konieczności bo właśnie miała zlecone zawieźć sałatkę głodnej poseł  profesor Pawłowicz. Działała wiec w interesie Państwa, patriotycznie i na chwałę lepszego sortu :P

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1706 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:06

To nie temat  co by było  Gdyby

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1707 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:18

Ale Misiewicz podwieziony na wódkę służbowym autem jakoś odrazy nie budzi i na krytykę nie zasługuje?

#1708 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:23

Co  innego  podwózka na wódkę 

Lepiej  że  go  podwieźli  niż  by  miał  jeździć  pijany 

Za  poprzedniej  ekipy  też  jeździli  na zakupu  BOR  nosił  torby z zakupami  itd

A co  innego  Jazda  po pijanemu  bez  prawa  jazdy   po mieście 

#1709 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1904 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 04 luty 2017 - 12:35

wystarczy ze twoje tvn głosi znaczy wyprał ci mózg 

Chłopie, problemem dla ciebie jest skleić jedno zdanie poprawnie, a bierzesz się za ocenę czyichś przekonań i źródeł, choć sam swoich nie potrafisz poprawnie określić. Znajdź przynajmniej jedno moje zdanie na całym forum, gdzie chociaż powołuję sie na TVN, nie mówię już o ubóstwianiu tej stacji, jak w twoim przypadku dzieje się z TVP i innymi pisowskimi oddziałami propagandy. Życzę miłej zabawy w szukanie :lol:

Do tego czasu dobrze by było, jakbyś przestał tłuc bezsensownie w klawiaturę i w ogóle zajął się czymś innym niż polityka, bo nawet prosta ocena przynależności ideologicznej danej partii Cię przerasta, pogódź się z tym

#1710 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:38

To nie jest dyskusja co było za poprzedniej ekipy :D  :D  :D

Uporządkujmy fakty - Misiewicz jako funkcjonariusz publiczny, wybraniec Antoniego, niemal zwierzchnik służb zbrojnych  służbowym autem,  za pieniądze podatników został zawieziony na wódkę do klubu. Nadużycie jak byk!

Córka posła, osoba prywatna,  prywatnym autem, za własne (ojca) pieniądze po kielichu wywaliła w barierkę. Co najwyżej  wstyd jak byk !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1711 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:51

Misiewicz jest kryty - nie ma strachu.

A czy myślicie że medal za zasługi dla obronności dostał za co? Jest kryty ;)

#1712 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:54

No Agro grubo jedziesz.

No Agro grubo jedziesz.

original_136112_67f771142cd5dcd33b4cd61d

#1713 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 luty 2017 - 12:56

To nie jest dyskusja co było za poprzedniej ekipy :D  :D  :D

Uporządkujmy fakty - Misiewicz jako funkcjonariusz publiczny, wybraniec Antoniego, niemal zwierzchnik służb zbrojnych  służbowym autem,  za pieniądze podatników został zawieziony na wódkę do klubu. Nadużycie jak byk!

Córka posła, osoba prywatna,  prywatnym autem, za własne (ojca) pieniądze po kielichu wywaliła w barierkę. Co najwyżej  wstyd jak byk !

To nie temat  co  było  2  tygodnie temu  :D :D :D

Jazda  po pijanemu  bo po kielichu  niema się ponad 1 poromila

Jazda  bez  prawa  jazdy 

Z pasażerem

To nie  wstyd  jak Byk

Tylko  przestępstwo  jak  byk !!!

#1714 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3954 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:03

Z tym że jedno to obciach dla państwa , a drugie dla rodziców .

ZETOR TEAM

#1715 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:08

To nie temat  co  było  2  tygodnie temu  :D :D :D

Jazda  po pijanemu  bo po kielichu  niema się ponad 1 poromila

Jazda  bez  prawa  jazdy 

Z pasażerem

To nie  wstyd  jak Byk

Tylko  przestępstwo  jak  byk !!!

Przecież to osoba prywatna. Niejeden codziennie po gorzale w coś wypaskudzi i jakoś tak nie przeżywasz :blink:

#1716 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:11

Niech robi będzie jak w Polsce ludzie bardziej od kościoła zaczną się odwracać za mieszanie w polityce.

co Tusk :lol:  wygra wybory ??

Masz wątpliwości, że zostanie na drugą kadencję? Łyso wam będzie w pise. Bo póki co Polska jest jednym krajem krytykującym kandydaturę własnego rodaka.

Oj tam tatuś koczował wsejmie o pieniądze na nowe auto to się dziewczę zapuścilo a mamusią pewnie sie sąsiad zaopiekował w tym czasie ;)

http://niezalezna.pl...al-byla-premier   :P :P

Staszek skąd wiesz czy sam nie jesteś produktem zaspokajania własnej mamusi przez sąsiada? Tutaj takie obelgi wypisujesz a jutro do komunii pójdziesz co? Ja rozumiem krytykę dziewczyny za to co zrobiła. Ale po co zaraz o matce pisać. Widać jaki jad nienawiści z ciebie wypływa. Jakim ty człowiekiem jesteś?

Specjaliści od kolizji hubertusy i ulmany dawajcie z 5 dni teraz ,bez TVN  będzie ciężko wam to udżwignąć

Tutaj w porównaniu do sprawy Antka kierująca została zatrzymana. Odpowie za to co zrobiła. Nie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Nikt jej nie kryje. W jej przypadku postąpiono tak jak był by to każdy z nas. W przypadku kierującego autem Macierewicza prawo zostało złamane. Oddalił się samowolnie z miejsca zdarzenia. Antek mu pozwolił złamać prawo.A sprawa przejęta przez ŻW, gdy jej ludzie nabałaganili zostanie zatuszowana. Już powiedzieli, że to przez warunki.

Mam nadzieję, że teraz wyłowiłeś różnicę. Między stosowaniem procedur wobec kierujących w tych dwóch zdarzeniach.

To będzie rozpracowywał prokurator i sąd. Ja rozpracowałem powyżej różnicę. Jak działa prawo wobec normalnych ludzi. A jak działa prawo wobec dygnitarzy i ich świty. Dziewczyna została zatrzymana, nie oddaliła się Kierowca Antoniego się oddalił bez wyjaśnień. Chociaż innym kazano czekać.

#1717 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:12

http://www.fakt.pl/w...litykom/hty689p

#1718 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:23

Jaki to ma zwiazek z jazdą po kielichu córki posła? :blink:

#1719 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:29

Żadnego ale zawsze warto coś wkleić ;)

marek nie umie nic na pisać , marek nie myśli sam , marek dostaje przekaz.

Nie bądź jak marek. Myśl.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1720 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 04 luty 2017 - 13:40

Niech robi będzie jak w Polsce ludzie bardziej od kościoła zaczną się odwracać za mieszanie w polityce.

Masz wątpliwości, że zostanie na drugą kadencję? Łyso wam będzie w pise. Bo póki co Polska jest jednym krajem krytykującym kandydaturę własnego rodaka.

Staszek skąd wiesz czy sam nie jesteś produktem zaspokajania własnej mamusi przez sąsiada? Tutaj takie obelgi wypisujesz a jutro do komunii pójdziesz co? Ja rozumiem krytykę dziewczyny za to co zrobiła. Ale po co zaraz o matce pisać. Widać jaki jad nienawiści z ciebie wypływa. Jakim ty człowiekiem jesteś?

Tutaj w porównaniu do sprawy Antka kierująca została zatrzymana. Odpowie za to co zrobiła. Nie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Nikt jej nie kryje. W jej przypadku postąpiono tak jak był by to każdy z nas. W przypadku kierującego autem Macierewicza prawo zostało złamane. Oddalił się samowolnie z miejsca zdarzenia. Antek mu pozwolił złamać prawo.A sprawa przejęta przez ŻW, gdy jej ludzie nabałaganili zostanie zatuszowana. Już powiedzieli, że to przez warunki.

Mam nadzieję, że teraz wyłowiłeś różnicę. Między stosowaniem procedur wobec kierujących w tych dwóch zdarzeniach.

To będzie rozpracowywał prokurator i sąd. Ja rozpracowałem powyżej różnicę. Jak działa prawo wobec normalnych ludzi. A jak działa prawo wobec dygnitarzy i ich świty. Dziewczyna została zatrzymana, nie oddaliła się Kierowca Antoniego się oddalił bez wyjaśnień. Chociaż innym kazano czekać.

Ale ja jej nie krytykuję ja krytykuję jej rodziców bo tak ją wychowali :P :P tak to jest jak rodzice nie wychowują dziecka tylko je hodują B) Maciarewicz z nikąd się nie oddalił dowiedz się jakie są procedury w przypadku zdarzenia z udziałem Zandarmeri a wtedy mędrkuj :rolleyes:

Co w tym dziwnego że została zatrzymana jak popełniła przestępstwo :P :P

Edytowany przez staszek131415, 04 luty 2017 - 13:44.