Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9060 odpowiedzi na ten temat

#1661 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 02 luty 2017 - 20:36

Gen Różańskiego też szkoda, pamiętam go jeszcze jako porucznika albo już kapitana  z pułku w Żarach, facet dynamit. Chciał czegoś nauczyć swoich żołnierzy. 

Za Tomaszyckim ludzie poszliby w ogień. Kończy się pewna era. Jest jeszcze paru w służbie ale dobrze im życzę dlatego nie wymienię. Bozia jedna wie kto czyta to forum.

A tutaj coś dla fanów Przemysłu Lotniczego ala Świdnik, chciałoby się powiedzieć " a nie ostrzegałem". 

http://www.tvn24.pl/...y,711280,s.html

Edytowany przez mirro, 02 luty 2017 - 20:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 23:04
  •  

#1662 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 02 luty 2017 - 21:01

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

Jakie rynki zbytu załatwił Jurgiel? On w ogóle jest coś robi?

#1663 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 luty 2017 - 21:45

Roman gdybym chciał pisać o Lewicy Chrześcijańskiej to bym napisał. Użyłem określenia lewicowcy katoliccy bo to taki nasz regionalny,krajowy produkt. Nie wklejam tak długich elaboratów jak Twoje bo na forum to bez sensu.

tylko wy i ta pani nazwała pis lewica

a politolodzy 

pkw

i inni uczeni gadają ze prawica  :D

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

hubertus gdzie ty się urodziłeś sami nawet się siebie śmiali 

gdy nagrają tak Kaczyńskiego to pogadamy a narazie nie majacz 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#1664 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 02 luty 2017 - 21:52

kaczyński mlaska (niedołężny starzec , to można mu wybaczyć) i pewnie nic nie dałoby się z nagrania zrozumieć. 

#1665 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 02 luty 2017 - 22:02

Tak prorządowa, propagandowa telewizja nie była 89 roku. Oprócz rządu zmienił sie prezes TVP, zarząd TVP oraz 80% dziennikarzy TVP 

Załatwiało to się kiedyś. Rynki zbytu są  i wystarczyłoby aby nasz rząd nasladował premiera Orbana który spotyka sie z Putinem. Wg PIS mamy wokół niemal samych wrogów więc im nie sprzedamy  a naszym przyjaciołom sku......nom UPAińcom damy za darmo. 

Kto ci kontroluje co przyjeżdza z zagranicy? W UE masz swobodny przepływ towarów więc jak niby chcesz to zrobić?

To powiedz mi czy w Polsce są instytucje które kontrolują jakość towarów zawartość substancji nie dozwolonych ?

Ja tylko sugerowałem że rząd powinien tak zrobić jak robi Putin wysyłając swoich inspektorów do przetwórni .

Niby wolny przepływ towarów ale nasze ziemniaki muszą mieć nie wiadomo jakie papiery .

Wiesz że u mnie w gospodarstwie co roku mam kontrolę z inspekcji ochrony roślin a co dwa lata biorą próby a to ziemi , ziemniaków a ostatnio kapusty .

Niektóre środki chemiczne nie są dopuszczone w Polsce a na zachodzie tak i wystarczyłoby znaleźć śladowe ilości środka który nie jest dopuszczony u nas i hej towar s powrotem .

#1666 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:03

Wstaw swoje zdjęcie ocenimy ciebie przystojniaku.

#1667 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:07

Do jakich przetwórni? :D

#1668 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:11

kaczyński mlaska (niedołężny starzec , to można mu wybaczyć) i pewnie nic nie dałoby się z nagrania zrozumieć. 

Co tam mlaska jak na starca to niezle opozycję na kolana rzucił aż mu  się pod koła rzucali jak autem jechał :P :P

#1669 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 02 luty 2017 - 22:22

Do jakich przetwórni? :D

Polskich przetwórni mleczarskich na przykład .

#1670 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:24

Ja pytałem do jakich przetwórni na Ukrainie chcesz wysłać kontrole.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1671 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:29

Najwięcej towarów przychodzi z zachodu o Ukrainie nic nie pisałem .

#1672 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:32

Sorry w takim razie, widocznie zafiksowałem się na tej Ukrainie. Ulman to Twoja wina. :D

#1673 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:53

Ale coś Po osiągnęła blokując mównicę zaczęli ich naśladować w USA . Może opatentują i jak ktoś tak będzie chciał strajkować to będzie musiał płacić    wtedy gdy Po znowu dostanie się do władzy to będzie mogła jeszcze lepsze budżety robić z czego bardzo im tego życzę . 

#1674 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 02 luty 2017 - 22:56

To powiedz mi czy w Polsce są instytucje które kontrolują jakość towarów zawartość substancji nie dozwolonych ?

Ja tylko sugerowałem że rząd powinien tak zrobić jak robi Putin wysyłając swoich inspektorów do przetwórni .

Niby wolny przepływ towarów ale nasze ziemniaki muszą mieć nie wiadomo jakie papiery .

Wiesz że u mnie w gospodarstwie co roku mam kontrolę z inspekcji ochrony roślin a co dwa lata biorą próby a to ziemi , ziemniaków a ostatnio kapusty .

Niektóre środki chemiczne nie są dopuszczone w Polsce a na zachodzie tak i wystarczyłoby znaleźć śladowe ilości środka który nie jest dopuszczony u nas i hej towar s powrotem .

Sanepid kontroluje. Pozostałości substancji nie mają żadnego znaczenia o ile środek jest dopuszczony do stosowania w kraju pochodzenia. Pewne substancje są nie dopuszczone na poziomie UE i wtedy na wjeździe do UE taki towar z zewnątrz  może zostać nie wpuszczony. Co wytworzone na terenie UE zgodnie z zasadami lokalnymi może być sprzedawane w całej UE  i nic nie zrobisz

Polskich przetwórni mleczarskich na przykład .

Jak ciągle ruskim podskakuja to maja inspektorów i kontrole. Orban klepie się z Putinem po ramieniu i pewnie najwięcej w ten sposób Węgrzy skorzystaja

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1675 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 luty 2017 - 08:44

KASTA 16508045_1422094587815290_73033888994693

#1676 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 03 luty 2017 - 09:07

Już odpowiadam ;) raz jest w trakcie negocjacji o zancznym wzroście sprzedaży mleka na białoruś  , do tego jabłka do Chin w tym roku ma sporo wzrosnąć eksport

Teraz ja zadam pytanie co zrobił Pan sawicki ?

Otoż nic , Ten rząd w ciągu kilku miesiecy rozwiązał sprawy istotne dla rolnictwa , zakaz sprzedaży ziemi duży plus dla rządu skończyły sie protesty i niema problemu , Co zrobił sawicki w sprawie asf na wschodzie polski ? kurde też nic wiecznie były problemy , a teraz nie ma ich

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#1677 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 03 luty 2017 - 10:03

Już odpowiadam ;) raz jest w trakcie negocjacji o zancznym wzroście sprzedaży mleka na białoruś  , do tego jabłka do Chin w tym roku ma sporo wzrosnąć eksport

Otoż nic , Ten rząd w ciągu kilku miesiecy rozwiązał sprawy istotne dla rolnictwa , zakaz sprzedaży ziemi duży plus dla rządu skończyły sie protesty i niema problemu , Co zrobił sawicki w sprawie asf na wschodzie polski ? kurde też nic wiecznie były problemy , a teraz nie ma ich

Jurgiel nie jest ministrem marzeń są moim zdaniem lepsi ale,
w bieżącym roku a dokładnie  od 01.2017 jest możliwość sprzedaży bezpośredniej produktów od rolnika gdzie minister Sawicki nawet przez osiem lat nie raczył nawet o tym wspomnieć no cóż  lobby wielkich zachodnich molochów było zaiste silniejsze od niego :rolleyes:

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#1678 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 03 luty 2017 - 10:58

Mielismy jakis czas temu szkolenie w pracy wlasnie w zwiazkuz asf - podany byl przyklad Portugalii i Hiszpanii, gdzie calkowite zwalczenie wirusa zajelo 37 lat, wiec nie sadze ze ten, czy poprzedni, czy nastepny minister zalatwi sprawe.

#1679 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 03 luty 2017 - 15:16

Dokładnie jest jak piszesz. Po prostu ludzie nauczyli się nie zgłaszać martwych dzików dla świętego spokoju.Jurgiel nic z tym nie zrobił. Po prostu zamiata się pod dywan.

tylko wy i ta pani nazwała pis lewica

a politolodzy 

pkw

i inni uczeni gadają ze prawica  :D

hubertus gdzie ty się urodziłeś sami nawet się siebie śmiali 

gdy nagrają tak Kaczyńskiego to pogadamy a narazie nie majacz 

Co z tego, że pis wielu nazywa prawicą skoro mają lewicowy program. Każdy kto umie czytać czy nawet logicznie myśleć i widzi co robi pis w sferze społeczno gospodarczej to widzi, że są to działania typowe dla lewicy.

Kaczyński po serii wpadek za poprzedniego swojego rządu. Przestał wypowiadać się do kamer przyłapany gdzieś tak w przelocie. Są wyreżyserowane konferencje i wywiad z określonymi pytaniami. Nie ma improwizacji. Ograniczył w ten sposób ryzyko wpadek. Poza tym nie chodzi po restauracjach to i nagrać go trudno.

Pamiętasz jak mówił, że nikt go nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe?

Zobaczymy jak te negocjacje się zakończą. Jabłka do Chin załatwiał Sawicki bo za jego kadencji nałożono embargo Rosyjskie. I znowu ma sporo wzrosnąć eksport. Ale czy wzrośnie? To tak jak z tymi negocjacjami z Białorusią. Zakaz sprzedaży ziemi i tak będzie omijany. Bo wielu przed wprowadzeniem go w życie kupiło ziemię stając się rolnikami. Asf już pisałem. Nie wiele zrobiono. Dziki są znajdowane tylko się nikomu nie zgłasza.

Jurgiel nie jest ministrem marzeń są moim zdaniem lepsi ale,
w bieżącym roku a dokładnie  od 01.2017 jest możliwość sprzedaży bezpośredniej produktów od rolnika gdzie minister Sawicki nawet przez osiem lat nie raczył nawet o tym wspomnieć no cóż  lobby wielkich zachodnich molochów było zaiste silniejsze od niego :rolleyes:

Sprzedaż bezpośrednia od rolnika była możliwa i wcześniej. Przykład ludzie sprzedający jaka jabłka i tym podobne. Więc może to sformalizowano. Ale to działało odkąd pamiętam i nigdy problemów nie było.jak ktoś chciał mógł otworzyć działalność i sprzedawać oficjalnie. Jeszcze korzystał bo jako przedsiębiorca mógł sobie vat odliczać koszta robić. itd. Sprzedaż bezpośrednia żadnej rewolucji w rolnictwie nie zrobi. Bo kwitła jeszcze za komuny i po komunie też.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1680 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem