Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertb    4007

Tyle że mówimy o momencie sprzedaży i kilku latach w przód, wtedy infrastruktura wciąż była nawet zbyt mała w stosunku do potrzeb. Telekomunikacja również mogła by rozwijać infrastrukturę radiową. Ktoś kiedyś po prostu wmówił nam że to monopolista i jest zły, po sprzedaży dalej był monopolistą tyle że już sprzedanym i lepszym:P 

 

Ciekaw jestem jak by teraz Balcerowicz przyjął tekę ministra co teraz by sprzedał ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Potrzebna czy nie, ale wypruwać jej nie ma sensu a nawet byłoby nieroztropnie. Komórki dadzą sobie radę bez kabla natomiast radio-linia już nie. 

W razie gdyby wszystko pizło pozostaje jeszcze CB i tu radziłbym zastanowić się niektórym instytucjom czy przedwcześnie nie wywalili tego na śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

CB jest pewniejsze niż komórki, w chwili kryzysowej łatwo przeciążyć sieć komórkową. Na wikipedi piszę że Orange ma najwięcej abonentów komórkowych w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiele instytucji posiada własną łączność. Nie tylko policja i staż. A w dzisiejszych czasach przy obecnej technologii ewentualny agresor może uniemożliwić każdą łączność.

A co do sprzedaży TPSA. To sprzedano ją w dobrym czasie. Nabywca widział jeszcze jakiś zysk to i lepiej zapłacił. Bo chyba logiczne jest, że gdyby sprzedawano po tych paru latach jak piszesz później. Gdy rynek kabla już się kurczył to nabywca nie był by skłonny tyle zapłacić a nie wiadomo cz w ogóle by kupił. Oczywiście fajnie jest sprzedawać gdy już coś wyciśniemy. Tylko wtedy chętnych na zakup może nie być. A dzisiaj jak mówiłem gdy rynek stacjonarnego telefonu i netu się skurczył to mieli byśmy kolejną firmę do utrzymania. Tym bardziej, że TP SA miała bardzo rozbudowaną biurokrację i przerost zatrudnienia. Wiem tylko jak w moim mieście po tej sprzedaży biurokracja się w TP skurczyła. Jeszcze pół parteru na sklep wynajęli. TP SA sprzedano na dość dobrych zasadach. France Telekom kupił udziały. Część była dostępna dla Polaków na giełdzie. Można było zarobić. Zwalniani pracownicy dostali po około 40 tys odpraw. Zresztą nie ma sensu o tym dalej dyskutować sprzedane i już. Jak dla mnie wszystkie państwowe firmy powinni sprzedać za wyjątkiem paru strategicznych. Było by mniej złodziejstwa i kolesiostwa.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Monopolista na rynku telekomunikacyjnym to już "strategiczny nie jest" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na dzień dzisiejszy ze względów o których pisałem nie.Kiedyś była, dzisiaj nie. Wojsko ma swoja łączność inne służby swoją. Strategiczna to może być branża paliwowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

No nie do końca, strategiczne przedsiębiorstwa i branże to te które dają kontrole nad rynkiem, telekomunikacja do takiej grupy należała. Tyle że innym państwom się nie podobało to że możemy sobie tak bezkarnie rynek kontrolować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Bo owcę można strzyc co roku a obedrzeć ze skóry tylko raz  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

mało w której branży tego nie ma


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak przecizeż te podwyżki to wina 500+  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Podatek bankowy dotknął także firmy ubezpieczeniowe. Więc jakiś tam część tych podwyżek ubezpieczeń to faktycznie wina pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

hubertb czy jeszcze ktoś bierze tą pseudo- organizacyjkę na poważnie na czele z ,,królem alimenciarzy"??? nie sądzę....


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Hubertb czas najwyższy :rolleyes: B)

Kolejny kwiatek:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/parlament-europejski-ratyfikowal-umowe-o-wolnym-handlu-ceta/sjpk6zg

Nie jest dobrze...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No nie jest. Daj jeszcze głosowanie sejmowe z Polski, gdzie pis wraz z po wzywają rząd do dalszych prac nad ceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Podatek bankowy dotknął także firmy ubezpieczeniowe. Więc jakiś tam część tych podwyżek ubezpieczeń to faktycznie wina pis.

 

http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/czesi-chca-wprowadzic-podatek-bankowy-inspiruja-sie-polska/kl1zrhb

tylko inni biorą z nas przykład  :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A ja tych Czechów miałem za bardziej pragmatycznych. A tu masz kolejni populiści. Ale to ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Cieszę się że się w końcu romek przyznałeś że jesteś za socjalizmem ;). A że socjalista = lewak - MAMY CIĘ ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

http://wpolityce.pl/polityka/303859-po-od-dzis-partia-prawicowa-pis-ma-byc-od-teraz-lewica-czy-schetyna-przejmie-jezyk-korwina

 

a ja ciebie mam  :lol:


PiS i Prawica RP Marka Jurka podpisały porozumienie o współpracy

http://moto.onet.pl/testy-uzywane/najbardziej-awaryjne-auta-4-i-5-letnie-raport-tuev-2017/erztvy

 

czyli spólne poglądy prawicy to tylko nazwa 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj