Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8988 odpowiedzi na ten temat

#1641 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 02 luty 2017 - 15:23

Prawda jest po środku.Wszystko co swiadczy źle o PIS jest przez nich traktowane jako wroga reakcja, gorszy sort, odmawia im się racji rozumu itd. ,tak jak było za komuny. Dla ludzi z poza sekty PIS,   TVPIS, Trwam, W sieci, RM, GPC itp sa machina propagandową na rzecz nowego socjalizmu narodowego obecnego rzadu. Najlepszym wyjsciem jest samodzielne myslenie ale niestety wiekszość ma z tym problem 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 17:36
  •  

#1642 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 luty 2017 - 15:38

Moje pytanie było nieco prowokacyjne-też uważam,że należy wszystkie zebrane informacje z różnych źródeł "nieco wymieszać" i samemu wypośrodkować.Chociaż nadal uważam,że to telewizja publiczna powinna być obiektywna aż do bólu.A zostaje tylko "do bólu".Ciekawe co by było jakby J.K. dopiął swego i wykupił TVN?

#1643 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 02 luty 2017 - 15:45

Koniec  świata 

Tylko  Owsiak by został  jeden dzień dłużej

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#1644 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 luty 2017 - 15:57

Że tak zapytam ,te minki oznaczają Twoją rodzinę(ciągle je wklejasz),to by oznaczało ,że bierzesz 2 koła na dzieci.Ale skup się to może coś mądrego napiszesz.Może Ty wskażesz gdzie szukać w pełni rzetelnych informacji-przecież wiesz wszystko a wiedza Twoja niczym bezkresna przestrzeń oceanu....

#1645 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 02 luty 2017 - 16:07

... bezdenna , czy płaska ? :ph34r:

ZETOR TEAM

#1646 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 02 luty 2017 - 16:18

Rzetelną wiedzę znajdziesz w swoim gospodarstwie domowym . Jak masz chęci do pracy i powodzi ci się coraz lepiej to znaczy że dobrze żądza a jak odwrotnie to źle a nie szukać gusów dupusów .

Niech w agrobiznesie powiedzą że duży zysk jest na pomidorach  to na drugi rok są za bezcen . To są właśnie media .

#1647 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 02 luty 2017 - 16:35

Że tak zapytam ,te minki oznaczają Twoją rodzinę(ciągle je wklejasz),to by oznaczało ,że bierzesz 2 koła na dzieci.Ale skup się to może coś mądrego napiszesz.Może Ty wskażesz gdzie szukać w pełni rzetelnych informacji-przecież wiesz wszystko a wiedza Twoja niczym bezkresna przestrzeń oceanu....

Na jakie  dzieci  ?????

Ja nie mam dzieci  nie korzystam z 500+

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Gdzie  szukać  hyyy   musisz  to  wiedzieć   sam   komu  wierzysz  a komu  nie

TVP  wiadomo  że   zawsze  jest  pro  rządowe  wcześniej było  TVPO  teraz jest TVPiS   i tak  było   jest  i  będzie   niema  co  się  bulwersować.

Za czasów  PO -PSL  mieliśmy  taką  wolność  słowa  że  Przesłuchanie  Prezydenta  RP  przed  Sądem  żadna  telewizja  nie odważyła  się  transmitować  mimo  zapewnień  sędziego  że  to  robią   

Dziwne  co    taki  News  przesłuchanie  Prezydenta  a tu  ani słowa 

Ja osobiście  oglądam  TVP  i  Polsat News  

Nie oglądam TV Trwam   czasem  zdarzy  się  że  włączę  na  Fokty ale  to na parę  minut

Oglądając  TVP  i  Polsat  można  się   doszukać  Prawdy

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1648 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 02 luty 2017 - 16:45

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Yhy w tvp to co najwyżej jedynie slusznej prawdy.
Polsat ujdzie

#1649 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 luty 2017 - 17:01

Zbyszko-Rzetelną wiedzę znajdziesz w swoim gospodarstwie domowym . Jak masz chęci do pracy i powodzi ci się coraz lepiej to znaczy że dobrze żądza a jak odwrotnie to źle a nie szukać gusów dupusów- ogólnie racja ale nie do końca widzę za dużą rolę rządu

Niech w agrobiznesie powiedzą że duży zysk jest na pomidorach  to na drugi rok są za bezcen-tu się akurat zgodzę.

daron64- Też uważam,że na obecną chwilę jednak w Polsacie.Chociaż myślałem ,że ktoś podpowie jakąś stronę gdzie potrafią rzetelnie przedstawić rzeczywistość-

bez politycznie. Po prostu fakty.

W TVP niestety prawda jest bardzo "Kargulowa".I żeby nie było w TVN też.

#1650 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 02 luty 2017 - 17:08

Dokładnie Polsat jest w miarę ok. Kiedyś za po oglądałem wydarzenia, potem fakty i na koniec wiadomości. Teraz wiadomości nie dam rady obejrzeć ze względu na propagandę. Kończę więc na faktach. Przy czym mało interesuję się komentarzem dziennikarzy a uwagę zwracam raczej na słowa polityków i innych, których się tyczy dany news.

Jasne PO przednicy mieliby je o wiele gorsze gdyby nie unijne środki które w większości zostaly zmarnowane no ale wskazniki poszybowały dzięki nim do góry

Skoro zmarnowano środki to jak mogły poszybować wskaźniki? Śordki z ue zainwestowano. Schetynówki, autostrady ekspresówki, stadiony na euro i inne tego typu. Rozbudowano znacznie LPR. Kupując dużo śmigłowców i budując bazy. Dobrze rozwijało się budownictwo mieszkaniowe. Przemysł też.

GUS zanotowało mniejsze PKB tylko z czego to możne wynikać .

Przestraszyli się Ziobro i już nie krążą faktury pomiędzy unią a Polską bez towaru .

Druga sprawa to peowce narobili tyle zamieszania że kraj jest w rozsypce i inwestorzy podeszli do swoich inwestycji z rezerwą .

Trzecia sprawa to co z tego ze mieliśmy jeden z największych PKB w unii jak to się nie odzwierciedliło w społeczeństwie  .

Nie wierz w bajki Morawieckiego. Wyłudzenia vatu były są i będą. Zgarną jednych kombinować będą drudzy. To pis robił i robi to zamieszanie Wzniecają coraz to nowe konflikty. W których w zasadzie nie chodzi o nic. Przykład TK. Poczekali by rok mieli by prezesa i sędziów. Ale im zależało na wojnie więc nie czekali.

PKB nie odzwierciedlało się w społeczeństwie jak ktoś miał lewe łapki lub nie miał mózgu. Ja znam masę ludzi, u których widzę, że w latach 2007 - 2015 drobili się wiele i ich poziom życia znacznie się poprawił. czy to na wsi czy to w mieście. Wliczam w to mnie i moją rodzinę. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1651 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 02 luty 2017 - 17:25

Wczoraj przyznaje, ze nie ogladalem calego, choc często oglądam i przyznam szczerze, ze nie spotkalem się z telefonem krytykującym obecny rzad, bądź wpisem z twittera, czy tam srajbuka, niezgodnym z oficjalna liniia stacji.

A to ciekawe bo ja nie oglądam zbyt często a już 3 razy spotkałem się z krytycznymi zdaniami dzwoniących i jakoś prowadzący pozwolili im na swobodne wypowiedzi co więcej w pewnym odcinku Pani Ogórek ostro zareagowała gdy jeden z dzwoniących użył obrazliwych słow wobec pewnej osoby z opozycji polecamwszystkim bo to moiim zdaniem bardzo dobry program nie oglądajcie Trwam oglądajcie W tyle wizji ;)

#1652 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 02 luty 2017 - 17:42

A ja lubię pooglądać w Trwam filmy . Podobnież nowocześni ludzie w nic nie wierzą . 

#1653 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 02 luty 2017 - 17:51

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#1654 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 02 luty 2017 - 17:53

Zbyszko-Rzetelną wiedzę znajdziesz w swoim gospodarstwie domowym . Jak masz chęci do pracy i powodzi ci się coraz lepiej to znaczy że dobrze żądza a jak odwrotnie to źle a nie szukać gusów dupusów- ogólnie racja ale nie do końca widzę za dużą rolę rządu

Niech w agrobiznesie powiedzą że duży zysk jest na pomidorach  to na drugi rok są za bezcen-tu się akurat zgodzę.

daron64- Też uważam,że na obecną chwilę jednak w Polsacie.Chociaż myślałem ,że ktoś podpowie jakąś stronę gdzie potrafią rzetelnie przedstawić rzeczywistość-

bez politycznie. Po prostu fakty.

W TVP niestety prawda jest bardzo "Kargulowa".I żeby nie było w TVN też.

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

#1655 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 luty 2017 - 17:59

wiesz 3 razy wobec dziesiątek innych to trochę cienko-promil promila wszystkich wypowiedzi.Problem w tym ,że tam tylko krytyka opozycji i wychwalanie dobrej zmiany.

A tu niespodzianka ,nierzetelność zaczyna wyłazić:

https://www.wprost.p...y-przez-PiS.htm

A tak opisuje:

http://wpolityce.pl/...olne-sedziow-tk

#1656 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 02 luty 2017 - 18:24

Misiewicze działają : http://wiadomosci.on...-z-witu/ktsg2pj

#1657 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 02 luty 2017 - 19:49

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

Tak prorządowa, propagandowa telewizja nie była 89 roku. Oprócz rządu zmienił sie prezes TVP, zarząd TVP oraz 80% dziennikarzy TVP 

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

Załatwiało to się kiedyś. Rynki zbytu są  i wystarczyłoby aby nasz rząd nasladował premiera Orbana który spotyka sie z Putinem. Wg PIS mamy wokół niemal samych wrogów więc im nie sprzedamy  a naszym przyjaciołom sku......nom UPAińcom damy za darmo. 

Kto ci kontroluje co przyjeżdza z zagranicy? W UE masz swobodny przepływ towarów więc jak niby chcesz to zrobić?

#1658 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 luty 2017 - 19:52

Wielka manipulacja TVN. Za Artura Wosztyla wypowiadał się... ktoś inny
Dodano: 10.09.2016 [07:12]
147348793113641285825.jpg
foto: Facebook
Telewizja TVN przygotowała materiał z premiery filmu "Smoleńsk". W relacji wypowiada się postać, przedstawiona jako Artur Wosztyl, pilot Jaka-40. Tyle że... nie jest to Artr Wosztyl. - Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie - komentuje pilot. 

O całej sprawie por. Artur Wosztyl poinformował na Facebooku:

Od znajomych dotarły do mnie informacje, że wypowiadałem się na temat filmu "Smoleńsk" w reżyserii Pana Antoniego Krauze dla telewizji TVN zaraz po jego uroczystej prapremierze. Zdziwiony byłem tymi sugestiami i przy pomocy mi bliskich znalazłem ten materiał. 

Można go obejrzeć tutaj (trzeba być zalogowanym na Facebooku). A tak wygląda postać przedstawiona jako Artur Wosztyl:

147348793113641385825.jpg

Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną. Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. Polecam uwadze ten krótki film i jednocześnie mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie

- napisał oburzony pilot.

Artur Wosztyl jest jedynym żywym świadkiem, który potwierdza zeznania śp. Remigiusza Musia (technika pokładowego Jaka-40) dotyczące komendy smoleńskiej wieży dla Tu-154 o zejściu do 50 m. Muś według oficjalnych ustaleń popełnił w październiku 2012 r. samobójstwo.

Pod koniec stycznia 2014 r. "nieznani sprawcy" przecięli w samochodzie por. Wosztyla przewody hamulcowe. Jazda bez działających hamulców na oblodzonej drodze mogłaby zakończyć się tragicznie, na szczęście pilot zorientował się, że auto nie jest sprawne. Natychmiast zgłosił sprawę na policję, bo półtora miesiąca wcześniej doszło do identycznego zdarzenia. Policjanci potwierdzili, że przewody zostały przecięte celowo. Por. Wosztyl uczestniczył zarówno w III Konferencji Smoleńskiej, jak i w dwóch poprzednich. 

#1659 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 02 luty 2017 - 20:00

Szkoda gen Skrzypczaka bo facet miał kręgosłup. Nie pieprzył się z poprzednim rządem ani z obecnym. To dzięki niemu mamy Leopardy. Obawiam się że karierę jego syna można już uznać za zakończoną w Wojsku Polskim. 

Edytowany przez mirro, 02 luty 2017 - 20:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1660 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 02 luty 2017 - 20:26

Ktokolwiek się z PIS nie zgadza to wróg i trzeba się go pozbyć. Tak samo było w NSDAP i za komuny ;)