Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9035 odpowiedzi na ten temat

#1581 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 20:53

Roman nie wiedziałem, że cię Bogdan jako lewatywę zaorał. Wasza sprawa co wy tam robicie. Ale skoro obaj na lewatywę głosowaliście i lewatywy tutaj bronicie. To się tam osrajcie ze sobą. Dodatkowo Bogdan już któryś raz z rzędu sam się zaorał nie umiejąc poprawnie wkleić tekstu, który chce zacytować.

Co do kolumn innych polityków w tym tych z PO. Nikt tutaj nie pisał, że jeździli jak trzeba. Z tym, że żaden z nich takiego dzwona nie zaliczył. A za pisu najpierw Duda. Potem Macierewicz. A o mały włos i Gowin by źle skończył. Bo go z uszkodzoną oponą wieźli.

Co do sędziów to my żyjemy w Polsce. Mamy polską konstytucję. No i nie zawisłe sądy. Ja wiem, że pisowi to nie pasuje. Bo wyroki się nie podobają.

http://www.polskiera...roc-rok-do-roku

Dobra zmiana przynosi efekty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:34
  •  

#1582 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 20:55

Jak te sądy działają to widzimy na codzień :P :P  jak niezawsłe jak sami siebie wybierają?

#1583 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 31 styczeń 2017 - 20:57

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

Daj przykład 

Daj przykład jak ty krytykujesz .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1584 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:03

To zamiast tego jakiś casting na sędziego zrobić. Może niech coś zatańczą, albo zaśpiewają a publika będzie wciskać guziki. Mam nazwę nawet."Twój wyrok brzmi znajomo".

#1585 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:10

Jak te sądy działają to widzimy na codzień :P :P  jak niezawsłe jak sami siebie wybierają?

No tak jak politycy będą wybierać to na pewno będą niezawisłe. Nawet nie rozumiesz co to znaczy niezawisłe. Niezawisłe to znaczy nie zależne od władzy. Ale ty tego nie rozumiesz. Więc @Zbyszko masz tu swój przykład. Człowiek broni czegoś czego nawet nie rozumie. Nawet jak pis głupotę robi to on tego nie skrytykuje. Bo mu sumienie i wyprany mózg nie pozwoli.

Jak te sądy działają?

Bratu kiedyś zatrzymali samochód, że niby kradziony. Policja wałkowała trzy czy cztery miesiące,prosząc wraz z prokuratorem by się przyznał. Nie wiadomo do czego. Sprawa poszła do sądu i po miesiącu samochód zwrócony bratu.

W rodzinie były sprawy spadkowe. Nie mogli się dogadać. Skierowali sprawę do sądu. Dwa miesiące  maksymalnie po napisaniu pozwu. Pierwsza sprawa. Druga po następnym miesiącu bo musiał być biegły i dodatkowe dokumenty. Sąd rozsądził co kto komu i ile ma zapłacić. 

Znajomi biorą rozwód. Od napisania pozwu minęło nie całe dwa miesiące i jest sprawa. 

To jak te sądy działają. Bo ja widzę, że dobrze. Można a nawet trzeba oczywiście poprawiać. Ale nie oddając władanie nad sądami politykom. Którzy będą robić co chcą.

Edytowany przez hubertuss, 31 styczeń 2017 - 21:12.

#1586 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:20

No tak jak politycy będą wybierać to na pewno będą niezawisłe. Nawet nie rozumiesz co to znaczy niezawisłe. Niezawisłe to znaczy nie zależne od władzy. Ale ty tego nie rozumiesz. Więc @Zbyszko masz tu swój przykład. Człowiek broni czegoś czego nawet nie rozumie. Nawet jak pis głupotę robi to on tego nie skrytykuje. Bo mu sumienie i wyprany mózg nie pozwoli.

Jak te sądy działają?

Bratu kiedyś zatrzymali samochód, że niby kradziony. Policja wałkowała trzy czy cztery miesiące,prosząc wraz z prokuratorem by się przyznał. Nie wiadomo do czego. Sprawa poszła do sądu i po miesiącu samochód zwrócony bratu.

W rodzinie były sprawy spadkowe. Nie mogli się dogadać. Skierowali sprawę do sądu. Dwa miesiące  maksymalnie po napisaniu pozwu. Pierwsza sprawa. Druga po następnym miesiącu bo musiał być biegły i dodatkowe dokumenty. Sąd rozsądził co kto komu i ile ma zapłacić. 

Znajomi biorą rozwód. Od napisania pozwu minęło nie całe dwa miesiące i jest sprawa. 

To jak te sądy działają. Bo ja widzę, że dobrze. Można a nawet trzeba oczywiście poprawiać. Ale nie oddając władanie nad sądami politykom. Którzy będą robić co chcą.

Ja nie mam takiego problemu jak ty jeżeli ty nie masz wypranego mózgu to pokaz post jak ty krytykujesz tych na których głosowałeś .

Przypomnę ci co napisałeś jakbyś zapomniał .

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

#1587 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:21

Z tą szybkością wyroków to Ja jednak bym się nie zgodził . Nie będę pisał o co chodzi , ale na rozstrzygnięcie czekałem przeszło trzy lata , a od jednej do drugiej rozprawy mijało po 4 - 6 m-cy .

ZETOR TEAM

#1588 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:24

Hm  ciekawe jak na postawie 3 spraw oceniasz działania sądow to gratuluję :P :Phttp://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html  podam Ci inny przyklad http://niezalezna.pl...ojstwa-olewnika

Edytowany przez staszek131415, 31 styczeń 2017 - 21:38.

#1589 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:43

Są to sprawy bardzo bliskie, gdzie mam informacje z pierwszej reki. Są to sprawy jak mówią dotyczące przeciętnego obywatela. W sprawach z autem i spadkowych bo były dwie. Obie przebiegły w podobnym tempie nie było brane żadnych adwokatów. Jeśli ktoś się lubi ciągać po sądach i prać brudy może się sądzić i 9 lat a może dłużej. Ale zwykły obywatel nie sądzi się jak Wałęsa z Wyszkowskim czy tam kim innym. Zwykłe sprawy są załatwiane w miarę szybko. Ale propo samochodu. To mi się dzisiaj przypomniało jak oglądałem w tv wypowiedź pani Płatek. I ona właśnie powiedziała, że to policja bardzo często przez swoje nieróbstwo i nie udolność zapycha sądy.

Co do tak zwanej likwidacji sądów. To ustawa Gowina ich nie likwidowała. W takim sensie, że sądy w małych miejscowościach by działały tylko stały by się filiami. Innymi słowy przerób był by ten sam. Tylko prezesa w tym małym miasteczku by nie było. Ale psl wymusił na po zostawienie tych stołków. 

Nie jest to żaden dowód na złą pracę sądów. A raczej na polityczne targi miedzy byłymi koalicjantami.

Sądy trzeba reformować, całe sądownictwo. Ale nie powierzając władze nas sądami politykom. Bo jak kiedyś jakaś władza zacznie ludzi krzywdzić to nie będzie gdzie iść po ratunek.

@Zbyszko dla ciebie. Ledwie z trzy strony temu. Dzisiaj z rana gdzie też się udzielałeś. Zapytano mnie o to

I jakby wybory odbyły się dzisiaj to też byś na Nowoczesną zagłosował???

Ja odpowiedziałem

Tak aczkolwiek trochę się nimi rozczarowałem i oddał bym głos na zasadzie byle nie na pis.

Nie raz pisałem też tutaj, że opozycja jest słaba, krytykowałem wyjazd Petru do Portugalii czym strasznie zaszkodził swojej partii. Krytykowałem opozycje za brak pomysłu na grudniowy protest w takim sensie, że nie było sprecyzowanych postulatów. Zamiast tego śpiewy i wygłupy itd. Chcesz to poszukaj ja c nie będę czytał kilkudziesięciu stron i szukał. Masz przykład z dzisiaj.

Edytowany przez hubertuss, 31 styczeń 2017 - 21:46.

#1590 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:49

Ale im pojechałeś .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1591 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:53

Napisałem co myślę. Czego się spodziewałeś, że będę wyzywał czy jak?

#1592 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:57

Oni znikną jak Palikot .

#1593 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 31 styczeń 2017 - 21:59

Tylko zabite dechami lewaki wyzywają innych

#1594 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2017 - 22:53

Roman nie wiedziałem, że cię Bogdan jako lewatywę zaorał. Wasza sprawa co wy tam robicie. Ale skoro obaj na lewatywę głosowaliście i lewatywy tutaj bronicie. To się tam osrajcie ze sobą. Dodatkowo Bogdan już któryś raz z rzędu sam się zaorał nie umiejąc poprawnie wkleić tekstu, który chce zacytować.

Co do kolumn innych polityków w tym tych z PO. Nikt tutaj nie pisał, że jeździli jak trzeba. Z tym, że żaden z nich takiego dzwona nie zaliczył. A za pisu najpierw Duda. Potem Macierewicz. A o mały włos i Gowin by źle skończył. Bo go z uszkodzoną oponą wieźli.

Co do sędziów to my żyjemy w Polsce. Mamy polską konstytucję. No i nie zawisłe sądy. Ja wiem, że pisowi to nie pasuje. Bo wyroki się nie podobają.

Dobra zmiana przynosi efekty.

widać ze lewatywa mocno na ciebie działa a inteligencja poniżej 0

brak środków unijnych

koniec z wyłudzeniem vat co napędzało gospodarkę

planowany deficyt z 56 na 46mil  

nawet twoje lewactwo powiedziało ze jak wygra wybory to zostawi 500+ bo napędza gospodarkę 

Tylko zabite dechami lewaki wyzywają innych

czyli ty  :D  :lol:

szkoda ze nawęd do zdanego źródła nie podasz gdzie podają ze pis to lewactwo  tylko wszystkie źródła wskazują na co innego nawet gw

kandydata PIS rosło wraz ze wzrostem deklaracji prawicowych (lewica 13 proc., centrum 22 proc., prawica 49 proc.). Poparcie dla kandydata PO było tym większe, im bardziej lewicowe były poglądy wyborców (prawica 25 proc., centrum 40 proc., lewica 51 proc.). Z tego schematu wyłamał się Paweł Kukiz – największe poparcie zanotował wśród centrowców (30 proc.), mniejsze na lewicy (23 proc.), a najniższe wśród Polaków o przekonaniach prawicowych (17 proc.).

tu nawet tak podaje pkw cebos

i co lewacy łyso wam ???? :lol:  :lol:  :D

Clipboard04.jpg

http://planktonpolit...tej/page/4.htmlpenta.jpg

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1595 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 23:07

Czyżby B3agro wpadl bo mało się tu udziela ostatnio http://cbsp.policja....ow-zlotych.html ;)

Od razu wpadł :). "koszty" musiałem zrobić i byłem w Karpaczu na nartach...tęskniłeś?

#1596 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 23:43

Pytanie na myslenie -  w Rosji rzadzi prawica czy lewica ?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1597 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 23:47

W Rosji rządzi Putin i jest mu obojętne kto prawy , a kto lewy . B)

ZETOR TEAM

#1598 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 01 luty 2017 - 00:49

Pytanie było do Romanka.  ;)

Putin jest bardziej lewicowy czy prawicowy w tym co robi? 

#1599 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 luty 2017 - 01:10

Pytanie było do Romanka.  ;)

Putin jest bardziej lewicowy czy prawicowy w tym co robi? 

dyktatorski coś ani wy nie których postach 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1600 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 01 luty 2017 - 01:50

Że co? :blink:

Jak żeś jest znawcą polityki to odpowiedz w jaki nurt wpisuje się Putin? Lewak, centrowiec czy prawicowiec?