Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8863 odpowiedzi na ten temat

#1521 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 12:15

Jak nie ma zasądzonych to jego dzieci nie potrzebują zjeść czy się ubrać? PIS walczy by dzieciom się dobrze działo a ich funkcjonariusz nawet o swoje nie dba?Hańba!
Co do doniesień Faktu to wczoraj pisałem do Romanka. Jak Fakt pisze źle o Petru, Kijowskim, czy Komorowskim to jest dobry i prawdziwy ale jak źle  o Macierewiczu, Kurskim albo innym Kaczyńskim to jest zły i fałszywy :P  Tu pewnie też nakłąmali bo przecież Antoni jechał 60km/h tylko stojące na pasach auta go udeżyły

Tylko że  Kurski  płaci  na  dzieci. 

Tylko teraz  płaci  mniej  jak  był  europosłem

Zasądzonych nie ma  więc  nie można  pisać  czy płaci za mało  czy za dużo 

A kijowski nie  płaci  wcale 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 06:54
  •  

#1522 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 30 styczeń 2017 - 12:38

Jak się okaże że Rydzyk sprzedawał wejściówki na imprezy z konkretnymi politykami to faktycznie będzie dym. Wtedy ni kija już nie da się podciągnąć wykładu Macierewicza pod jego służbową działalność. 

Zbyszek znowu zgubiłeś gdzieś 99 % stanu osobowego naszego kraju. To te 99% za***prza i boryka się z problemami dnia codziennego, to oni są uczciwi i prawi. Zaś ten1% to właśnie patologia. Dużo z nich siedzi w więzieniach a reszta bryka w polityce.

Coś tu nie gra , że 99 % wybiera tą patologie co brykają w polityce  . Może i są prawi i pracowici to coś im jeszcze brakuje .

Chyba źle mnie zrozumiałeś . Ci co brykają w polityce powinni tak rządzić aby te 99% dać warunki aby się rozwijali .

#1523 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 14:34

Powinni a jednak coś im przeszkadza. Wyjaśnienia są dwa. Albo mają złą wolę w stosunku do wyborców i od początku przyjęli że po wyborze najważniejsze jest koryto, albo są bezdennie głupi. 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1524 Share jjacekk4

jjacekk4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 16:34

http://www.wykop.pl/...a-zmiana-w-tvp/

#1525 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 30 styczeń 2017 - 16:36

To ja dołożę http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.htmlwp-274-misiewicz_800.jpeg

Edytowany przez PRIMO, 30 styczeń 2017 - 16:40.

#1526 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 16:49

Z  Pawłowicz  że  wcinała sałatkę  to  się wszyscy śmiali  a tu  proszę

Nowocześni

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1527 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 16:54

Dobre :lol:  masz coś więcej  :blink:

#1528 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 30 styczeń 2017 - 18:39

https://youtu.be/Lz1RiOQY-24

#1529 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 18:59

#1530 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 19:13

https://youtu.be/TIR2XwSdIuU

Niektórzy na tym forum wszystko widzą tak ja ta Pani .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1531 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 20:04

16426214_1436370193054340_67047765825369

#1532 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 20:20

6621997-pissoff.png

#1533 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 20:50

https://youtu.be/9Avd9Zmx_-o

Opowiadanie : jakiej narodowości jest prezydent.

#1534 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 20:54

Powinni a jednak coś im przeszkadza. Wyjaśnienia są dwa. Albo mają złą wolę w stosunku do wyborców i od początku przyjęli że po wyborze najważniejsze jest koryto, albo są bezdennie głupi. 

Po dorobku życiowym  ponad 90% posłów widać że są to dziady i gołodupce. Jeśli nigdy nie umiał zarobić dla siebie to nie zarobi także dla Państwa i jedyne co przyjdzie mu do głowy to by zabrać tym co mają. Moim zdaniem nie mają złej woli tylko są głupi a na dodatek nie potrafią. 

Nikt nie jest czysty w tym rządzie ale jeżeli ktoś myśli , że jak będzie zapier...ał aby wybić się to jest w błędzie .Tu trzeba ukrócić złodziejstwo i być sprytnym i przebiegłym . Ktoś napisał że lepiej być złodziejem jak głupim więc jego poglądy są takie : kto nie kradnie to jest głupi .

Na takich fundamentach potężnego kraju nie zbudujemy .

Rzepliński to był pracowity ?

Najlepiej nic nie robić i niech Państwo da :P Państwo socjalistyczne uważa za słuszną progresywną skale podatkowa co oznacza karanie za dobra pracę i jest z gruntu nie normalne. Tu masz rację że trzeba być sprytnym bo inaczej Państwo ogryzie cie do kości.

Z głupimi i złodziejami pewnie ja pisałem ale pokręciłeś kompletnie.

Sprawy mają się tak. W moim mniemaniu obecnie mamy główny wybór pomiedzy złodziejowatymi (PO) i głupkowatymi (PIS). Aternatywa jest taka jak między sraczką a zatwardzeniem. Będzie ból kich i wiadomy finał ale nie wiadomo czy doniesiemy do domu czy obe..amy się na oczach wszystkich.  :unsure:

Jak kiedyś pisałem nigdy nie głosowałem na socjalistów ale gdybym był zmuszony wybierać spośród  nich wybrałbym złodziejowatych. 

Tak samo postapił bym zatrudniając człowieka do gospodarstwa. Wole złodziejowatego czy takiego który czasem musi popić 3 dni by móc wydajnie pracować jak głupka. Głupki najczęściej nie nadają sie nawet do mało wymagających prac , za to szkody które potrafią spowodować mogą być trudne do wyobrażenia.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1535 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 20:59

16298849_1263098460442189_31607247748908

Dodaj jeszcze uczciwie, że tego co te kamienice zapier zatrudniono za Kaczyńskiego. A Waltz składała doniesienie do prokuratury na jego działania.

Nic  na niego  nie wylali 

Ten kto  uwierzył  w te słowa  to po prostu  Debil  bo od 15  lat  UOP  nie istnieje  więc  jak miał  Rysia  zatrzymać

Tylko  niektórzy  łykają  wszystko jak młode pelikany

Ale  cóż   jacy  Wyborcy  taka  opozycja

Posłanka nonośmiesznej  sama  przyznała   że  wile  znajomych do niej dzwoniło   widać  żyją  jeszcze  w latach  90-tych  albo  widać  idzie im wmówić  każdą  bzdurę 

I tak nie masz odwagi przyznać, że w tvp plotą bzdury wyssane z brudnego palca. Umysł wyprany propagandą pisu i tvp podpowie ci, że zmyślanie bzdur to nie wina tvp a tych którzy oglądają. Chociaż są biernymi widzami. 

tylko że w 2015  roku  Stonogą  był  po  Stronie  PIS  walczył  z PO  teraz  Walczy z PiS 

Co do  Smoleńska  to ja  osobiście nie wierzę  w Katastrofę   ale to jest  moje  zdanie

Ale  i  również  nie wierzę  że  Macierewicz  i jego  Komisja  dojdą  Prawdy 

Chyba że  Tramp  ujawni   jak było  

Inaczej  komisja  Macierewicza niema sensu bo  dowodów  nie znajdą  na pewno

Tak jak  Zamach na Gibraltarze  jest   utajniony  tak  samo  będzie  ze Smoleńskiem

Ale  może   coś  się  zmieni  i  prawda  wyjdzie na jaw

Naiwny jesteś. Trump już dawno o tym zapomniał. Jak kiedyś mimochodem wspomni Putinowi, żeby w końcu wrak oddał to będzie szczyt wszystkiego co w tej sprawie zrobi. Przebieg katastrofy został ogólnie zbadany, udowodniony. Macierewicz nie ma do czego się przyczepić to się ze swoimi czepiają drobiazgów a i tak nic udowodnić nie umieją.

Co to za porównanie nie płaci bo nie ma zasądzonych :P Kijowski nie płaci od lat pewnie nie ma czasu bo jest zajęty wystawianiem lewych faktur :P :P    http://www.fakt.pl/w...rewicza/e9fqcqz  podobnie jak w tym przypadku barwnie opisać i robić sensację http://www.fakt.pl/w...rewicza/e9fqcqz

Honor prawdziwego Polaka, katolika i pisowca lepszego sortu omawialiśmy już pisząc o ucieczce Macierewicza z miejsca zdarzenia pod Toruniem. Kurski od ogólnej linii tej partii nie odstaje. Dorn i Gosiewski też nie płacili. Co z tego, że nie ma zasądzonych. Człowiek z honorem na swoje dziecko płaci. 

Powiedz kto mierzył tę prędkość że auta jechały 130 na godzinę? Ktoś tak powiedział i teraz wszyscy to powtarzająza jaki ś czas zostanie    to uznane za prawdę bo plotka wielokrotnie powtarzana staje się prawdą :P :P

Popatrz na rozwalone auta. Jak są zniszczone Dodaj do tego, że mimo wszystko kierowca hamował przed uderzeniem bo tam nie było mgły i widział dobrze. To logicznie myśląc spokojnie wyjdzie, że jechał ponad 100 tam gdzie wolno 50.

Tylko że  Kurski  płaci  na  dzieci. 

Tylko teraz  płaci  mniej  jak  był  europosłem

Zasądzonych nie ma  więc  nie można  pisać  czy płaci za mało  czy za dużo 

A kijowski nie  płaci  wcale 

Jako prezes tvp zarabia podobnie. Więc dlaczego niby płaci mniej? I dlaczego skoro  płaci nie pozywa tych co piszą, że nie płaci?

#1536 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 21:09

Nie wiem czy widziałeś ja może być rozbite auto przy prędkości 50 km na godzinę

#1537 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 21:11

Nie porównuj jakiegoś toczydła do rządowej limuzyny  :blink:

#1538 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 21:16

BOR znowu się popisał Gowina 100 km na flaku wieźli. Teraz wszyscy mówią, że nic się nie stało.

#1539 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 21:33

Po dorobku życiowym  ponad 90% posłów widać że są to dziady i gołodupce. Jeśli nigdy nie umiał zarobić dla siebie to nie zarobi także dla Państwa i jedyne co przyjdzie mu do głowy to by zabrać tym co mają. Moim zdaniem nie mają złej woli tylko są głupi a na dodatek nie potrafią. 

Najlepiej nic nie robić i niech Państwo da :P Państwo socjalistyczne uważa za słuszną progresywną skale podatkowa co oznacza karanie za dobra pracę i jest z gruntu nie normalne. Tu masz rację że trzeba być sprytnym bo inaczej Państwo ogryzie cie do kości.

Z głupimi i złodziejami pewnie ja pisałem ale pokręciłeś kompletnie.

Sprawy mają się tak. W moim mniemaniu obecnie mamy główny wybór pomiedzy złodziejowatymi (PO) i głupkowatymi (PIS). Aternatywa jest taka jak między sraczką a zatwardzeniem. Będzie ból kich i wiadomy finał ale nie wiadomo czy doniesiemy do domu czy obe..amy się na oczach wszystkich.  :unsure:

Jak kiedyś pisałem nigdy nie głosowałem na socjalistów ale gdybym był zmuszony wybierać spośród  nich wybrałbym złodziejowatych. 

Tak samo postapił bym zatrudniając człowieka do gospodarstwa. Wole złodziejowatego czy takiego który czasem musi popić 3 dni by móc wydajnie pracować jak głupka. Głupki najczęściej nie nadają sie nawet do mało wymagających prac , za to szkody które potrafią spowodować mogą być trudne do wyobrażenia.

Może pijak przyjdzie do ciebie do roboty ale złodziej to bym miał wątpliwości chyba że zatrudniasz go w jego fachu .

Żebyś ty miał chociaż 50% takiego wykształcenia jak Duda to byś był mądry . 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1540 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 30 styczeń 2017 - 21:35

Co z tego, że Duda ma wykształcenie skoro to plastelina. Człowiek wykształcony będący czyimś narzędziem do tego stopnia,  że łamie prawo. Przeczy temu wykształceniu