Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9035 odpowiedzi na ten temat

#1461 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 00:11

Oczywiście ze to moje imię :blink: . Imieniny mam 31 kwietnia jeśliś ciekaw :P Twoje posty bedę komentował gdy tylko mi się to spodoba i nie potrzebuje pozwolenia 

Lubisz chłopców ze mam ci pokazać jak wyglądam? Obawiam się że nie jestem tak młody i atrakcyjny jak Misiewicz a do tego znajomości z chłopcami nie są w zakresie moich zainteresowań. 

PO-PSL poległo na tasmach , aferach i Komorowskim ale i tak nikt do tej pory nie rządził przez 2 kadencję. Po 8 latach ludziom wydaje się że jak bedą zmiany to się poprawi. Narodowi socjalisci z PIS są gorsi od liberalnych socjalistów z PO bo są głupsi a głupota jest przyczyna znacznie wiekszych tragedii jak złodziejstwo

Skoro nie podzielili sie wzrostem gospodarczym to znaczy że takowy był a PIS mówił że kraj w ruinie więc się zdecyduj. :wacko:

Wieś nie dostała pełnych dopłat bo budzet unijny ma coraz mniej kasy.  Po brexicie wpływy jeszcze spadną  a dopłaty bedą ponownie niższe. Jesli to tak proste by dopłaty były na zachodnim poziomie niech PIS załatwi . Maja jeszcze 3 lata.

Ja na ostatnie 8 lat jako rolnik nie moge narzekać bo zrobiłem mnóstwo inwestycji w ziemię czy tez sprzęt. Była niezła koniunktura i oby takie było najblizsze 7 lat.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 16:32
  •  

#1462 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 07:45

Gdzie ta koniuktura była? :P :P    http://www.tvn24.pl/...w-warszawie,952   ;)  http://www.tvn24.pl/...kow,512647.html   B) http://www.tvn24.pl/...cza,511611.html

#1463 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 08:22

Ulman to jest twoje imię jakoś mi tak brzmi nie polsko i jak chcesz komentować moje posty to pokaż swoją gębę .

Tyle dało ludziom Po i Psl a ten głupi motłoch polski nie zagłosował a Pis ich przekupił socjalem a media zagraniczne pisały , że  przegrali dlatego , że nie podzielili się z narodem wzrostem gospodarczym . Takie oskarżenia to śmierdzą złodziejstwem .

Powiedz mi dlaczego wieś nie dostała pełnych dopłat po 10 latach jak było obiecane i na co to rząd przehandlował . 

Znałem kiedyś jednego Mańka Ulmana i był to zacny żołnierz, dobry zwiadowca z talentem kulinarnym.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#1464 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 09:22

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1465 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 10:34

16298849_1263098460442189_31607247748908

#1466 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 10:40

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1467 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1931 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 29 styczeń 2017 - 11:01

Założyłeś już lufę na łursusa?? :lol: :lol: :lol:

#1468 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 29 styczeń 2017 - 12:14

Oczywiście ze to moje imię :blink: . Imieniny mam 31 kwietnia jeśliś ciekaw :P Twoje posty bedę komentował gdy tylko mi się to spodoba i nie potrzebuje pozwolenia 

Lubisz chłopców ze mam ci pokazać jak wyglądam? Obawiam się że nie jestem tak młody i atrakcyjny jak Misiewicz a do tego znajomości z chłopcami nie są w zakresie moich zainteresowań. 

PO-PSL poległo na tasmach , aferach i Komorowskim ale i tak nikt do tej pory nie rządził przez 2 kadencję. Po 8 latach ludziom wydaje się że jak bedą zmiany to się poprawi. Narodowi socjalisci z PIS są gorsi od liberalnych socjalistów z PO bo są głupsi a głupota jest przyczyna znacznie wiekszych tragedii jak złodziejstwo

Skoro nie podzielili sie wzrostem gospodarczym to znaczy że takowy był a PIS mówił że kraj w ruinie więc się zdecyduj. :wacko:

Wieś nie dostała pełnych dopłat bo budzet unijny ma coraz mniej kasy.  Po brexicie wpływy jeszcze spadną  a dopłaty bedą ponownie niższe. Jesli to tak proste by dopłaty były na zachodnim poziomie niech PIS załatwi . Maja jeszcze 3 lata.

Ja na ostatnie 8 lat jako rolnik nie moge narzekać bo zrobiłem mnóstwo inwestycji w ziemię czy tez sprzęt. Była niezła koniunktura i oby takie było najblizsze 7 lat.

Podobnież po rysach twarzy można coś więcej określić o człowieku  . Za bardzo tolerancyjny to nie jestem możesz nawet kozami się interesować mnie nic do tego .Myślisz , że wszystko podoba mi się w Pisie . To ,że pis mówił o ruinie to tak każdy walczy o tych wyborców .Jeżeli mówisz ze Pis to głupcy to głupcami są według ciebie wszyscy co na nich głosowali   . Ciekawe ile w twojej rodzinie głosowało na obecny rząd . To , że stocznie będą znowu służyć polskiej gospodarce to głupota .

To że produkcja sprzętu  dla wojska będzie odbywała się w naszym kraju według ciebie głupota .

To te twoje posty też kiedyś ktoś oceni .

Pełne dopłaty . Jeżeli budżet uni nie wystarczył aby nasze dopłaty były pełne to dlaczego solidarnie nie wyrównali  do naszych.

To co według ciebie jak weźmiesz kredyt w banku i budżet twój tego nie wytrzyma to nie musisz spłacać bez żadnych konsekwencji.

Kiedyś zapytał się jeden trochę lekko upośledzonego czy lubi wódkę a on odpowiedział że wódkę to niech głupki piją .

#1469 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 12:45

Jeden państwowy fundusz inwestycyjny sprzedał drugiemu państwowemu funduszowi to co pozostało po stoczni. jest sukces? Ano jest. Stocznia ta ma produkować statki dla innej spółki państwowej PZB. Jest sukces? Ano jest. Co będą produkować dla wojska? Ano dłubanki, bo nikt w MON nie wie co chcemy zrobić z naszą Marynarką Wojenną. To co chcemy budować w tych stoczniach musi być skorelowane z zakupem śmigłowców ZOP a puki co nie wiemy jakie będą. O tyle to jest ważne że konkretna maszyna ma konkretne wymiary i wagę a oprócz tego dochodzi kwestia czy ma być to tylko lądowisko czy też hangar.

Ostatnio doszła kwestia możliwości zakupu używanych fregat z Australii, tak więc na razie to kupiliśmy teren atrakcyjny dla dewelopera bo z ładnym widokiem.

Edytowany przez mirro, 29 styczeń 2017 - 12:46.

#1470 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 12:53

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1471 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 29 styczeń 2017 - 12:55

Jak czytam takie posty wszystko co robi Pis to zaraz przypomina mi się teść jak rok po ślubie kazał mi budować drugą oborę . Jak bym go posłuchał to by teraz dwie stały puste.

A co sadzicie o Premierze Tusk jak nawoływał do nie płacenia abonamentu telewizyjnego i czemu miało to służyć .

#1472 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:09

Wiedział że PO przegra wybory i nie chciał wzmacniać TVP bo PiS wykorzysta telewizje do własnych celów 

#1473 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:12

To już by wiedział w 2008 że przegrają wybory ? 

#1474 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:12

Słuchaj, tu nie chodzi o PiS. Nie ma czegoś takiego jak zbiorowa świadomość dlatego są to decyzje podejmowane przez konkretnych ludzi. Kiedy zaczyna się mówić o powiązaniu gospodarki z produkcją dla armii to trzeba na prawdę mieć konkretny plan. Najpierw określamy zadania jakie stoją przed armią z potem zastanawiamy się jakiego sprzętu potrzebuje aby je wykonać. Zasada jest taka że kupujemy sprzęt pod konkretne zadania inaczej to pieniądze wyrzucone w błoto. Tu nie ma miejsca na zakupy gratów a potem zastanawianie się do czego by je użyć.

#1475 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:14

To już by wiedział w 2008 że przegrają wybory ? 

Liczył się z taką ewentualnością 

#1476 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:35

Liczył się z taką ewentualnością 

To mądrego mieli przywódce , że to przewidział . Nieraz inni w swoich postach podkreślają jakich to mądrych mają w Po a reszta to głupole . Ale żeby zrobić sobie posadkę w unii i zostawić ich z Pis .

To że chciał osłabić media publiczne można się z tym zgodzić  .

#1477 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:42

W PiSie też przewidywali to że mogą przegrać wybory ale naród zdecydował inaczej .Media publiczne nie spełniają powierzonej im roli tylko stały się tubą propagandową PiSu

#1478 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:48

A ja myślałem , że 90 % mediów jest w zagranicznych rękach a te 10 % jak się ich osłabi to będzie się lepiej omamiać ludzi w większości młodzież  20 do 30 lat takich którzy mają wiedzą teoretyczną a mało praktycznej.

#1479 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 808 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 13:53

Każde media pokazują to co im pasuje ,szukają taniej sensacji a czy to prawda czy brednie to już nie istotne liczy się tylko wskaźnik oglądalności 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1480 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 29 styczeń 2017 - 14:24

kaczynski juz mial swoja gazete-expres wieczorny-najlepsza polska popoludniowke-sam stalem w kolejce pod kioskiem zeby ja kupic i juz dawno jej nie ma podobnie jak z zyciem warszawy -padlo, tvp puls-nalezala do zakonnikow a dzisiaj co pokazuje, niedawno chcial kupic tvn-ale amerykanie-PAMIETAJCIE PISOGLUPKI TVN TO STACJA AMERYKANSKA OD 2 LAT-ale sie nie zdecydowali na sprzedaz, pewnie bali sie ze skok-om braknie kasy w luksemburgu, 

wszystkie te niby niezalezne media siedza w kieszeni biereckiego i jego firm z rajow podatkowych.

zbyszko-nie mysl, to nie twoja dzialka B) , poszukaj w googlach i znajdziesz twarde dane, niedawno kilka infografik na ten temat sie przewinelo.

buk, humor ,seks ,rokendrol.