Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8974 odpowiedzi na ten temat

#1321 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 15:24

staszek ale powiąż fakty -odległość,czas przejazdu,wypowiedź Antka,wypowiedzi internautów propisowskich(to oni piszą o dziwnym zbiegu wydarzeń) i nie porównuj do zwykłego karambolu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:15
  •  

#1322 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 15:24

Właśnie dzisiejszy karambol to pewnie też wina PiS http://www.tvn24.pl/...m,710218,s.html  może wskażesz winnych albo Ulman czy Hubertus :P :P :P :P pewnie kazali im tak szybko jechać dobrze że nikogo z PiS tam nie było bo by KOD i opozycja zażądali dymisji rządu i nowych wyborów :P :P

Wypadek jakich pełno nic w tym szczególnego nie widzę no aleTy musisz szukać sensacji

Wczorajszy karambol to wina pis. Po wywiadówce Misiewicza i obiedzie z ojcem biznesmenem Antoni chciał zdążyć za wszelką cenę na kabaret z cyklu jak szefowi pis daje nagrodę portal dzięki pisowi funkcjonujący. No i się narobiło. Wraz ze świtą 8 żołnierzy w trzech samochodach staranowali zwykłych kierowców.

I nie jest to wypadek jakich mało. Bo w cywilizowanym kraju nie zobaczysz jak wożą oficjeli z olbrzymimi prędkościami wężykując pomiędzy innymi autami normalnie poruszającymi się pod drogach. Jak na filmach akcji. Widziałeś, że by tak prezydenta USA wozili?

To jest tak jak z tymi wypadkami lotniczymi. Wypadek Casy pod Mirosławcem został kompletnie olany. No i doszło do podobnie przebiegającego pod Smoleńskiem. I tu i tu piloci nie posiadali odpowiednich szkoleń, podeszli do lądowania w warunkach to uniemożliwiających w obu przypadkach szukali ziemi za oknem zamiast patrzeć w przyrządy. Z wypadkami samochodowymi pisowskich oficjeli jest podobnie. Zero wniosków. W przypadku Dudy kierowca olał kontrolkę i gnał wężykiem między innymi autami co skończyło się w rowie. Teraz fantazja poniosła kolejnego kierowcę. Myślał, że ci stojący na światłach podskoczą jak on dojedzie z olbrzymia prędkością bo przecież miga mu w aucie niebieskie światło. Sytuacja oczywiście zostanie olana bo przecież to wspaniali kierowcy wożą vip ów. Aż w końcu ktoś zginie. Albo vip lub ktoś z obstawy, albo postronny obywatel. Którego oczywiście będzie bardziej szkoda.

#1323 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 16:22

Jak mówią do trzech razy sztuka...był duda, była szydło , teraz macierewicz - jak nic coraz bliżej prezesa ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1324 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 26 styczeń 2017 - 16:40

Ja Ciebie lewakiem??? :blink: a w którym poście, nie pomyliłeś sobie nicków??? jakoś nie przypominam sobie bym kogokolwiek na tym forum nazwał lewakiem. Po drugie Twoja argumentacja jest co najmniej dziwna pokaż mi w którym miejscu napisałem że jestem wyznawcą PIS, ja tą partie traktuję tylko jak mniejsze zło w stosunku do partii ,,probalcerowiczowskich", dzisiaj człowiek nie prawa być za inna partią jak PO-PIS?? Jak się nie popiera PO i Nowośmiesznej to od razu Pislamista??? człowieku zastanów się. Po trzecie nazywanie kogoś bez powodu Neofaszystą jest delikatnie ujmując nie halo, brzydko się chwytasz!!! Po czwarte dalej piszesz zaimki osobowe z małej litery, co chyba, że nie wiesz co to jest to w takim razie jesteś usprawiedliwiony B)

przepraszam cię jaco25 faktycznie pomyliłem nicki trochę mnie poniosło a pisowni się nie czepiaj bo w szkole orłem nie byłem sorki jeszcze raz sorki
Staszek prawo drogowe obowiązuje wszystkich a to co się stało to świadczy o lekkomyślnośći dobry przykład dali

Edytowany przez PRIMO, 26 styczeń 2017 - 17:10.

#1325 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 17:02

"Jak poinformował zastępca prokuratora okręgowego ds. wojskowych Prokuratury Okręgowej w Poznaniu mjr Wojciech Skrzypek, według wstępnych ustaleń, jeden z samochodów w kolumnie, z uwagi na trudne warunki drogowe, stracił przyczepność z nawierzchnią. Uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu, następnie oba pojazdy, wytracając prędkość, uderzyły w samochody stojące przed skrzyżowaniem." :D

http://wiadomosci.on...lubiczu/5r94r4m

Ja pier..  czyli co? Warunki drogowe nie dostosowały się do sytuacji drogowej? Zamiast napisać że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków dają takie coś. Idą w zaparte. Wizerunkowo do bani. Chyba że faktycznie za kierownicą nie siedział etatowy kierowca tylko koleś MONa i chcą mu oszczędzić kłopotów.

#1326 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 26 styczeń 2017 - 17:14

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Czyli już niedługo będą brali się za przystosowanie pogody pod własne potrzeby :-)

#1327 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 17:28

Ma pytanie do wszystkich którzy epatują tutaj ośmiorniczkami Sikorskiego. Jak cenowo mają się ośmiorniczki zjedzone na obiad do 2 sztuk BMW rozpiżdżonych w drobny mak? Może czas zmienić podmiot, Maciarewicz przebił Sikorskiego.

#1328 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 26 styczeń 2017 - 17:36

Za PO takich karamboli nie było . Słyszało się że na zachodzie były podobne . 

Pobudowano autostrady i już dogoniliśmy zachód szkoda że w przemyśle nie .

List byłych prezydentów do rządu Pis .

Komorowski napisał list

Kwaśniewski sprawdził błędy bo po maturze 

Wałęsa doniósł . 

#1329 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:03

Ja słyszałem trochę  inaczej

Kwaśniewski  napisał  list

Komorowski  sprawdził  Błędy

Wałęsa  doniósł

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1330 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:12

A razem z dzisiejszym byłoby:

A Duda podpisał

i mamy cały zestaw kwiatu politycznego naszej Ojczyzny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1331 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:27

Ma pytanie do wszystkich którzy epatują tutaj ośmiorniczkami Sikorskiego. Jak cenowo mają się ośmiorniczki zjedzone na obiad do 2 sztuk BMW rozpiżdżonych w drobny mak? Może czas zmienić podmiot, Maciarewicz przebił Sikorskiego.

A to MACIAREWICZ  siedział za kierownicą? :P :P  czy może wywierał naciski  żeby jechali szybciej? ;)

staszek ale powiąż fakty -odległość,czas przejazdu,wypowiedź Antka,wypowiedzi internautów propisowskich(to oni piszą o dziwnym zbiegu wydarzeń) i nie porównuj do zwykłego karambolu.

A to niezwykłe karambole też są? :P :P  W jednym i w drugim przypadku kierowcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze i nie ma co piany bić B)

#1332 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:31

A to MACIAREWICZ  siedział za kierownicą? :P :P  czy może wywierał naciski  żeby jechali szybciej? ;)

ja widziałem ze w lubskim jechał kac zyski na motorynce wyprzedzał   auta wszyscy tak zdumieli ze zderzyło się z gafy 30 aut 

30km dalej wrzucił 1 kot Kaczyńskiego dmuchnął w bak  z czego powstał gaz podtlenek azotu  ludzie zdumiewając się jego osiągami wpadli na siebie i rozbiło się 70 pojazdów 

ŹRÓDŁO TVN  RELACJA NA ŻYWO SWIĄTKOWIE kod N PO

kto winy 

przyczyna numer jeden 

kot

motorynka 

kaczy ski

:lol:  

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1333 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:32

Kto jest dysponentem i kto określa gdzie chce się znaleźć i o której godzinie? Kto wreszcie za przykład stawiał kierowcę "on tego dokonał". Co byś nie zrobił sytuacja jest prosta jak mandat "za nie manie świateł.

Problem jest tylko inny. Póki co nikt nie został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. Życzę powodzenia poszkodowanym właścicielom aut w dochodzeniu odszkodowania. :D

#1334 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:32

życia relacji lewaka  :D

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1335 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:36

Kto jest dysponentem i kto określa gdzie chce się znaleźć i o której godzinie? Kto wreszcie za przykład stawiał kierowcę "on tego dokonał". Co byś nie zrobił sytuacja jest prosta jak mandat "za nie manie świateł.

Problem jest tylko inny. Póki co nikt nie został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. Życzę powodzenia poszkodowanym właścicielom aut w dochodzeniu odszkodowania. :D

A kto miał być ukarny jak trwa dochodzenie?

ja widziałem ze w lubskim jechał kac zyski na motorynce wyprzedzał   auta wszyscy tak zdumieli ze zderzyło się z gafy 30 aut 

30km dalej wrzucił 1 kot Kaczyńskiego dmuchnął w bak  z czego powstał gaz podtlenek azotu  ludzie zdumiewając się jego osiągami wpadli na siebie i rozbiło się 70 pojazdów 

ŹRÓDŁO TVN  RELACJA NA ŻYWO SWIĄTKOWIE kod N PO

kto winy 

przyczyna numer jeden 

kot

motorynka 

kaczy ski

:lol:  

Mówiłem żebyś nie brał tego świństwa jak masz takie jazdy po tym ;)

#1336 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:39

Nie dziwi Cię ta sytuacja? Podejrzewam że tych  stojących przed światłami trudno było by ukarać mandatem, więc pozostają 2 samochody ŻW. 

#1337 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 19:00

Chodzi o to,że już wieszczono potencjalny zamach

staszek zaorałeś Romana?czy tylko pomyłka

No i już wiemy cięli na czerwonych!!!

A tu niespodzianka auta stały na publicznej drodze ;)

#1338 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 19:03

Auta to auta, ale to nawierzchnia nie stanęła na wysokości zadania i straciła kontakt z kołami limuzyny. I tak oszczędziłem długiego śledztwa . Winien jest asfalt. 

#1339 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 19:14

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=11883c ;)  http://wpolityce.pl/...polskiego-wideo B)

http://natemat.pl/15...-i-macierewicza  :P :P

Edytowany przez staszek131415, 26 styczeń 2017 - 19:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1340 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 19:18

Przypomnę tylko że za rządów POczwarek KGHM kupił za 9 miliardów PLN złoża miedzi w Chile gdzie nie ma miedzi. Takie to biznesy robiła drużyna Tuska. GOLA, GOLA, GOLA! Nasz Schetino GOLA!