Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8988 odpowiedzi na ten temat

#1301 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 26 styczeń 2017 - 08:33

I oto mamy kwiatek, przykład jak w tych popapranych łbach wygląda organizacja czasu i dbałość o bezpieczeństwo.
Mieli w zależności od trasy 250-210 kilometrów do przejechania i nic poza rozdaniem oskarów co by ich goniło. A tu cytat wypowiedzi potencjalnej ofiary wypadku po przyjeździe do Torunia.
"- Bardzo mu dziękuję. To kierowca. To on dokonał tego, że w godzinę i 45 minut dojechaliśmy z Warszawy do Torunia – przemówił szef MON słowem wstępu. - Najważniejsze jest poczucie dumy z militarnych dokonań Polaków – mówił dalej."
http://www.se.pl/wia...cie_940125.html

myślą jak wygrał PiS to im wszystko wolno

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 17:31
  •  

#1302 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 08:33

Podziękował kierowcy a ten odwdzięczył się s drodze powrotnej. Gdyby ministrowi coś się stało to mieli byśmy kolejny zamach. Szczerze powiedziawszy c kierowcy rządowych aut to niezłe głupki. Pędzić ponad 100 km/h wjeżdżając do dużego miasta, gdzie jest duży ruch. Nie widząc co jest za łukiem. To nie dziwne, że tak się kończy hamowanie na światłach.

#1303 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 08:38

Obecna sytuacja polityczna w Polsce jaco ty sympatyku neofaszystów jak by to twój dziadek widział co piszesz to by cię zaraz po porodzie utopił w wiadzrza wody

Edytowany przez PRIMO, 26 styczeń 2017 - 09:01.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#1304 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:04

A tak wypadek komentują internauci w telewizjarepublika

Aleksander Puszkarski

•  
  •  
  • •  1350
  •  
  • • 79 
Próbują i będą próbować dalej zabijać , a najlepiej jak będzie to wyglądać na wypadek , tym razem znowu się nie udało. W takiej sytuacji należy zaostrzyć rygory bezpieczeństwa dla osób z rządu i pana prezydenta . Jest dużo wrogów nie tylko w Polsce, ale też za granicą, którym się nie podoba, że w końcu Polska ma normalny polski rząd i polskiego prezydenta, którzy dbają o interesy Polski i Polaków.

Za każdym razem człowiek utwierdza się w przekonaniu , że rządziła bezwzględna mafia . Takiemu Tuskowi i jego kompanom , nigdy nic się nie przytrafiło , wszystko szło jak po maśle . Na szczęście nikt nie zginął , tylko są ranni .

Zaczyna się polowanie na polityków PiS/Kukiz?
  •  22
  •  
  •  2
  •  
  • Odpowiedz
  •  
  • 25.01.2017 19:40

i tak dalej i tak dalej.................................

#1305 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:09

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Zbysiu to było ostrzeżenie od najwyższego a nie jakiś wymyślony zamach na władzę

#1306 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:13

zwolnil zolnierzy ak z przysiegi wojskowej i ja rozwiazal, wszelkie dzialania zbrojne ktore nastapily po tej dacie to juz zwykla bandyterka.

Dla żydokomunistycznych pachołków Moskwy i ich plugawego potomstwa walczący o wolną Polskę Żołnierze Niezłomni zawsze będą bandytami .

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#1307 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:13

Tak, tak bo to spokojnie pędzącą kolumnę zaatakowały stojące na światłach pojazdy za kierownicą których siedzieli - sami wiecie kto. Należy dodać że samochdy na pewno były wyprodukowane przez - sami wiecie kogo. :D

#1308 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:14

jaco ty sympatyku neofaszystów jak by to twój dziadek widział co piszesz to by cię zaraz po porodzie utopił w wiadzrza wody

ja tam neofaszystą nie jestem a w którym miejscu tak napisałem, ja tam tylko nie mogę zdzierżyć głupoty Scheuring coś tam, a tak wszystko wporządku B)
ps. zaimki osobowe piszę się z dużej litery.

Edytowany przez jaco25, 26 styczeń 2017 - 09:16.

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#1309 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:25

Telewizja republika i tym podobne tuby propagandowe będą próbowały taki wizerunek budować. Była kolejna próba zamachu. Oczywiście durnie, którzy w to uwierzą też się znajdą. Pis rozgrywa swój elektorat prze ciągłe budowanie poczucia zagrożenia. Że ktoś nam grozi, musimy być czujni, bo wróg nie śpi, czyha na nas itd. Przecież komuniści jak weszli do Polski w 1945 mówili podobnie.

#1310 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:33

ja tam neofaszystą nie jestem a w którym miejscu tak napisałem, ja tam tylko nie mogę zdzierżyć głupoty Scheuring coś tam, a tak wszystko wporządku B)
ps. zaimki osobowe piszę się z dużej litery.

to po kiego nazywasz mnie lewakiem przecież PIS i jego wyznawcy to skrajna prawica a co za tym idzie to sam wiesz chyba nie muszę ci tego tłumaczyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1311 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:47

I oto mamy kwiatek, przykład jak w tych popapranych łbach wygląda organizacja czasu i dbałość o bezpieczeństwo.

Mieli w zależności od trasy 250-210 kilometrów do przejechania i nic poza rozdaniem oskarów co by ich goniło. A tu cytat wypowiedzi potencjalnej ofiary wypadku po przyjeździe do Torunia.

"- Bardzo mu dziękuję. To kierowca. To on dokonał tego, że w godzinę i 45 minut dojechaliśmy z Warszawy do Torunia – przemówił szef MON słowem wstępu. - Najważniejsze jest poczucie dumy z militarnych dokonań Polaków – mówił dalej."

http://www.se.pl/wia...cie_940125.html

Do Smoleńska też się tak spieszyli.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1312 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 805 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:53

I jak się to skończyło wszyscy wiemy później komisje i inne cuda na kiju.

Edytowany przez SZYMANOX, 26 styczeń 2017 - 20:46.
Cytowanie poprzedniego posta .

#1313 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 09:57

Ciekaw jestem jaka oficjalna przyczyna karambolu będzie teraz . Strzał w oponę , sztuczny lód , czy może nagłe cofanie samochodu z pod świateł :ph34r: ?

ZETOR TEAM

#1314 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 26 styczeń 2017 - 10:07

A mogło być tak pięknie. Debile myślą, że są nieśmiertelni. Najpierw p.o. prezydenta, potem brocha, teraz antek ze smoleńskich.

Ciekawe, czy w tym przypadku i w wypadku wojskowej ciężarówki z amunicją, też będzie "niedostosowanie prędkości do panujących warunków" czy tylko śliska nawierzchnia i wina drogowców.

#1315 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 10:51

jako gestapo jak Tusk 

Możliwe że ty i tobie podobni akurat 75 lat temu podnosili rękę tak samo jak ci debile na wcześniej wklejanym zdjęciu. 

Absolutnie nie rozumiem dlaczego mieszasz do tego Tuska skoro rozmowa jest o faszyzującym onr który jawnie popiera piss i jest przez piss popierany.

Może tobie się to podoba , pewnie chwalisz siłowe rozwiązywanie problemów z którymi się nie zgadzasz i imponuje ci idea która przyświecała temu co zabił miliony ludzi.

Tylko takie podejście do tematu świadczy jedynie o tym jak małym człowieczkiem jesteś. Małym na umyśle. 

#1316 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 26 styczeń 2017 - 11:01

to po kiego nazywasz mnie lewakiem przecież PIS i jego wyznawcy to skrajna prawica a co za tym idzie to sam wiesz chyba nie muszę ci tego tłumaczyć

Ja Ciebie lewakiem??? :blink:  a w którym poście, nie pomyliłeś sobie nicków??? jakoś nie przypominam sobie bym kogokolwiek na tym forum nazwał lewakiem. Po drugie Twoja argumentacja jest co najmniej dziwna pokaż mi w którym miejscu napisałem że jestem wyznawcą PIS, ja tą partie traktuję tylko jak mniejsze zło w stosunku do partii ,,probalcerowiczowskich", dzisiaj człowiek nie prawa być za inna partią jak PO-PIS?? Jak się nie popiera PO i Nowośmiesznej to od razu Pislamista??? człowieku zastanów się. Po trzecie nazywanie kogoś bez powodu Neofaszystą jest delikatnie ujmując nie halo, brzydko się chwytasz!!! Po czwarte dalej piszesz zaimki osobowe z małej litery, co chyba, że nie wiesz co to jest to w takim razie jesteś usprawiedliwiony B)

Edytowany przez jaco25, 26 styczeń 2017 - 11:16.

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#1317 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 12:20

A mogło być tak pięknie. Debile myślą, że są nieśmiertelni. Najpierw p.o. prezydenta, potem brocha, teraz antek ze smoleńskich.

Ciekawe, czy w tym przypadku i w wypadku wojskowej ciężarówki z amunicją, też będzie "niedostosowanie prędkości do panujących warunków" czy tylko śliska nawierzchnia i wina drogowców.

Opatrzność  Boża  nad nimi czuwa 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1318 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 12:38

Dla żydokomunistycznych pachołków Moskwy i ich plugawego potomstwa walczący o wolną Polskę Żołnierze Niezłomni zawsze będą bandytami .

ale jakiej armii byli zolnierzami, jesli armia zostala rozwiazana, oni zostali zwolnienii z przysiegi i skierowani do cywila ??? komunistyczny rzad w lublinie zostal uznany przez wszystkie kraje alianckie, wladza w kraju byla jak najbardziej legalna i kazde zbrojne wystapienie przeciwko niej bylo przestepstwem, przeciez jestes za kara smierci dla bandytow wiec czemu uwazasz ze wtedy bandyci np z nsz, nie mogli byc karani smiercia i lapani wszelkimi dostepnymi srodkami.

a teraz choc raz pomysl na trzezwo-jesli w tamtym czasie na terenie polski stacjonowalo ok 1 mln zolnierzy armii czerwonej, doskonale wyposazonej i wyszkolonej, do tego setki tysiecy polskich zolnierzy i ubekow-to jaki sens miala walka 20 tys partyzantow ????? 

pomysl chwile-to naprawde nie boli..........

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1319 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 13:51

i jak się to skończyło wszyscy wiemy później komisje i inne cuda na kiju

Właśnie dzisiejszy karambol to pewnie też wina PiS http://www.tvn24.pl/...m,710218,s.html  może wskażesz winnych albo Ulman czy Hubertus :P :P :P :P pewnie kazali im tak szybko jechać dobrze że nikogo z PiS tam nie było bo by KOD i opozycja zażądali dymisji rządu i nowych wyborów :P :P

Wypadek jakich pełno nic w tym szczególnego nie widzę no aleTy musisz szukać sensacji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1320 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 14:21

Telewizja republika i tym podobne tuby propagandowe będą próbowały taki wizerunek budować. Była kolejna próba zamachu. Oczywiście durnie, którzy w to uwierzą też się znajdą. Pis rozgrywa swój elektorat prze ciągłe budowanie poczucia zagrożenia. Że ktoś nam grozi, musimy być czujni, bo wróg nie śpi, czyha na nas itd. Przecież komuniści jak weszli do Polski w 1945 mówili podobnie.

Nie tylko to domena komunistów, choć oni tą sztukę opanowali najlepiej. Niemal każdy ustrój totalitarny rządzony przez nawiedzonych ludzi się tym charakteryzuje. Nieustanne budowanie uczucia zagrożenia, spiski w tym na swoją osobę, brak zaufania do kogokolwiek powodujący zamknięcie się we własnym kręgu i korzystanie z swojej ochrony w sejmie ;). Dwaj najwięksi dyktatorzy XXw. robili dokładnie to samo i też pracowali po nocach ;)