Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653

Niektórzy dziennikarze już podpuszczają pisowców.. Że przecież to mogło być umyślnie spowodowane przez pana Kazimierza jako byłego pracownika komunistycznych służb. Mógł to być zamach.

 

To pisał MIsiewicz po Toruńskich szkołach Rydzyka?

 

Ostatnie artykuły Gazety Wyborczej na temat wypadku pod Toruniem, w którym poszkodowany został samochód ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza pełne są kłamstw i przeinaczeń, które poprzez dezinformację mają stworzyć świadomie fałszywy obraz ministra i jego najbliższych współpracowników.

 

Nie jest prawdą, że samochód, którym jechał minister spowodował wypadek pod Toruniem. Przeciwnie był on w tym wypadku poszkodowany przez inne samochody.

 

To dzięki profesjonalizmowi i poświęceniu kpt. K. Bartosika, który wziął na siebie skutki uderzenia w kierowany przez siebie samochód, minister obrony narodowej nie poniósł żadnych obrażeń podczas wypadku spowodowanego przez inny samochód.

 

Zwróćcie uwagę na język w oficjalnych informacjach na oficjalnych stronach rządowych.

Poszkodowany samochód? Człowiek może być poszkodowany ale nie przedmiot. Poszkodowany samochód ministra? A gdzie choćby słowo o poszkodowanych nie winnych uczestnikach ruchu? Wychodzi, że to ci niewinni uczestnicy ruchu "poszkodowali" samochód Macierewicza.

Zdanie o panu K Bartosiku to już mistrzostwo języka polskiego. 

Aż przykoro czytac takie oficjalne komunikaty pisane tak okropną polszczynną. Ale jaki rząd takie komunikaty.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

To dementi rzecznika wygląda trochę jak ostatnio obrona jednego z posłów. Tego co płakał ze wyrzucono go z armii bo nie chciał strzelać do robotników w stoczni.

Misiewicz chciał go bronić i pokazał jego akta. A tam jak byk stoi że facet będąc szefem kompanii medycznej kradł, pił i nie dbał o swoich żołnierzy. No to mu pomógł.

Czytając dzisiejszą laurkę mam wrażenie że coś tu nie gra. Ale cóż wszystkie teczki ma i tak Macierewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie teczki pana Kazimierza nie ma w IPN. A to, że kradł to zaraz dopiszą, że tak rozwalał komunę od środka.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie jest prawdą, że samochód, którym jechał minister spowodował wypadek pod Toruniem. Przeciwnie był on w tym wypadku poszkodowany przez inne samochody.[/size]

Całkiem jak w Smoleńsku. Tam też wszyscy byli winni tylko nie piloci i pasażerowie. 

Widać głupek to pisał , szybko, na kolanie i zapewne w stanie wzburzenia. Forma niegodna MON a treść obraża intelekt nawet bardzo średnich obywateli


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ja tu czegoś nie rozumiem skoro PiS walczy z komunistami to dlaczego w PiSie jest pełno komuchów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Widzisz Hubertus, sprawa wygląda tak. Misiewicz pisze o nim kapitan, czyli używa stopnia tak jakby facet cały czas był w służbie. I tu zaczyna się jazda, jeżeli tak jest to nie ma szans żeby jego teczka była w IPN, jest bowiem całkiem gdzie indziej. Gdyby był cywilem na etacie kierowcy ,to owszem teczka z czasów służby była by w IPN. Chyba że przywrócono go po jakimś czasie do służby wtedy teczka mogła się przez jakiś czas przewinąć np przez archiwum.

Tym bardziej wydaje sie to prawdopodobne bo Cenckiewicz na FB zarzeka się że teczki takiego kogoś nie ma w IPN

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tu czegoś nie rozumiem skoro PiS walczy z komunistami to dlaczego w PiSie jest pełno komuchów ?

 

PiS z nikim nie walczy każdy ma prawo popełniać błędy ale może się nawrócić opozycja nie chce tego pojąć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Ciąg dalszy dementi :pan minister gdy tylko zauważył do czego może dojść szybko wyskoczył z auta wyprzedził kolumnę i przyjął uderzenie na własną pierś ,po czym jako przywykły do skromności człowiek oddalił się z miejsca wypadku aby uniemożliwić poszkodowanym aktów uwielbienia i wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Staszku to czemu odmawiasz nawrócenia tym podpadającym pod ustawę deubekizacyjną? Dobre są tylko wyjątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

PiS z nikim nie walczy każdy ma prawo popełniać błędy ale może się nawrócić opozycja nie chce tego pojąć B)

Ale jak popełnił błąd bedąc przez 2 lata milicjantem za komuny a potem miał własny biznes i zarobił na dużą emeryturę to trzeba mu ja ograniczyć bo miał epizod w PRLu.  To jak to w końcu jest ? Ma prawo popełniać błędy czy nie? Może jedniym się wybacza a innym nie , tylko  jakie są kryteria?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Tak w zasadzie to Misiewicz w tym dementi podał już oficjalną wersję zdarzenia. I teraz niech  mi ktoś powie jak prokuratura ma obiektywnie  prowadzić dochodzenie i jakie wnioski ma przedstawić skoro oficjalna wersja już poszła i to z pogróżkami dla tych co myślą inaczej. Jak ja mam wierzyć w obiektywizm prokuratury wojskowej gdzie prokurator prowadzący dochodzenie został w sierpniu mianowany na stanowisko przez Macierewicza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tu nie ma co dużo komentować i im źle życzyć bo te barany się same w końcu wybiją.

 

Piss działa jak jakaś przysłowiowa ruska mafia - szemrani ochroniarze , szemrani kierowcy , zero poszanowania dla prawa , poczucie bezkarności. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Tak toczno towariszcz palkownik. Urra, urra, urra ( nie mam cyrylicy wybacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola27    9

Bo za mało wydawali i kradli za dnia,a obecna władza nocą.Pozatym dlaczego prezydent ma mniejszą obstawę od innych?Czyli są równi i równiejsi nawet wśród rządzących ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A dlaczego  Prezes  TK  zarabia  więcej  od  Prezydenta  czy  Premiera  są  równi  i równiejsi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A to musiałbyś tej oszustki od zwolnień lekarskich co teraz jest prezesem , albo kaczyńskiego pytać ? dudy i szydło nie ma co bo to marionetki ;).

 

 

Chociaż akurat teraz to wydaje się logiczne - premier i prezydent absolutnie nic nie znaczą więc i zarobki pewnie mają mniejsze od misiewicza i kierowcy maciorewicza .

 

 

 

 

A dopytam jeszcze - czytaliście już że ten diabeł z torunia chce 30 mln zł znowu od skarbu państwa?

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Prezes TK musi zarabiać więcej aby w zmotywować go do ogarnięcia tego co wykracza poza granice percepcji sejmu, senatu i prezydenta. Jeżeli te trzy instytucje robiły by to za co im płacimy wypłacanie pensji prezesowi TK nie miałoby sensu ponieważ nie uchwalano by głupizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Rydzyk wie, że  za nie całe trzy lata może już tego rządu nie być. Więc kuje żelazo póki gorące. Co wyrwie to jego.

To niech pani prezes TK z pisu zmniejszy sobie tą pensję. Poza tym prezydent to teraz jak sam siebie nazwał notariusz. A pani premier to tylko sekretarka nie mająca nic do powiedzenia.

 

Widzisz Hubertus, sprawa wygląda tak. Misiewicz pisze o nim kapitan, czyli używa stopnia tak jakby facet cały czas był w służbie. I tu zaczyna się jazda, jeżeli tak jest to nie ma szans żeby jego teczka była w IPN, jest bowiem całkiem gdzie indziej. Gdyby był cywilem na etacie kierowcy ,to owszem teczka z czasów służby była by w IPN. Chyba że przywrócono go po jakimś czasie do służby wtedy teczka mogła się przez jakiś czas przewinąć np przez archiwum.

Tym bardziej wydaje sie to prawdopodobne bo Cenckiewicz na FB zarzeka się że teczki takiego kogoś nie ma w IPN

 

Jego teczkę ma Antoni. A na jakim pna Kazimierz jest stanowisku tego nie wie nikt.

 

PiS z nikim nie walczy każdy ma prawo popełniać błędy ale może się nawrócić opozycja nie chce tego pojąć B)

 

No czekamy kiedy ten pis się nawróci. Opozycja jak piszesz nie chce tego pojąć bo nie wierzy pisowi, że ten kiedy kolwiek się nawróci.

 

Ciąg dalszy dementi :pan minister gdy tylko zauważył do czego może dojść szybko wyskoczył z auta wyprzedził kolumnę i przyjął uderzenie na własną pierś ,po czym jako przywykły do skromności człowiek oddalił się z miejsca wypadku aby uniemożliwić poszkodowanym aktów uwielbienia i wdzięczności.

 

Tez gdy czytałem ten tekst pisany łamaną polszczyzną pomyślałem, że kierowca jak supermen wyszedł zatrzymał wpadające na siebie pojazdy jedną ręką

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mon-kupilo-30-limuzyn-za-prawie-35-milionow-zlotych-dwie-z-nich-rozbily-sie-pod/bhbp4x0

Tak to właśnie wygląda jak ludzie maluczcy dorwą się do władzy. A pomyśleć, ze PO odsunięto przez ośmiorniczki ;).

 

Przecież Duda modlił się o dojną Polskę. To teraz doją. Będzie jeszcze co rozbijać zanim kupią nową siódemkę. A wojsko? Po co im sprzęt przecież nie ma wojny.

 

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to musiałbyś tej oszustki od zwolnień lekarskich co teraz jest prezesem , albo kaczyńskiego pytać ? dudy i szydło nie ma co bo to marionetki ;).

 

 

Chociaż akurat teraz to wydaje się logiczne - premier i prezydent absolutnie nic nie znaczą więc i zarobki pewnie mają mniejsze od misiewicza i kierowcy maciorewicza .

 

 

 

 

A dopytam jeszcze - czytaliście już że ten diabeł z torunia chce 30 mln zł znowu od skarbu państwa?

 

Ty jesteś lepszy od nich zwłaszcza w kwestii vat u a sorki Tobą tatuś kieruje z tylnego fotela  :P :P A Owsiakowi wystarczy to co wyżebrał ostatnio bo słyszałem że od firm co sprzęt dostarczają    zarządał prowizji :P :P  http://www.skarbowcy.pl/blaster/forum/viewtopic.php?f=21&t=3229&start=28 http://www.kontrowersje.net/jerzy_owsiak_w_s_dzie_nie_pami_tam_czy_jestem_prezesem_mecenas_w_s_dzie_panie_piotrze_chyba_kupi

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

 

Jego teczkę ma Antoni. A na jakim pna Kazimierz jest stanowisku tego nie wie nikt.

 

 A ja wiem. Jest funkcjonariuszem SKW w stopniu kapitana. I tam należy szukać jego teczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu nie ma co dużo komentować i im źle życzyć bo te barany się same w końcu wybiją.

 

Piss działa jak jakaś przysłowiowa ruska mafia - szemrani ochroniarze , szemrani kierowcy , zero poszanowania dla prawa , poczucie bezkarności. 

 

Tak tak do 16 grudnia już m8ło byćpo  nich coś tam nawet z kolegami biega łeś PO ulicach ale Petru na dziwki pojechał a Kijowski13 pensję sobie wypłacił i wszystko upadło pozostała grupka nic nie znaczących flustratów jak Ty Ulman Hubertus ITP Ludzie przejżeli na oczy i już niema kogo na ulicę wyciągać :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wydarzeniami   od 16 Grudnia    większość  się   odKODowała 

Została  tylko  garstka  zapierdziała  w swojej nienawiści  do  PIS 

Reszta  przejrzała na oczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

PiS z nikim nie walczy każdy ma prawo popełniać błędy ale może się nawrócić opozycja nie chce tego pojąć B)

to niby do czego nawołuje Kaczyński na każadej PiSiecznicy.ps temat #1401 nadal aktualny Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj