Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8858 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 08:48

logo-blue2.gif

Partia Tuska godzi się na sankcję wobec Polski w zamian za poparcie ich kandydata na szefa PE przez liberałów! Oto jak kupczą Polską w Brukseli!
wpis z dnia 18/01/2017

guy-tusk-550.jpg

foto: euranet_plus (Flickr.com / CC by SA 2.0)| EPP (Flickr.com / CC by 2.0)

Trudno powstrzymać niecenzuralne słowa, kiedy uświadomimy sobie to, co wydarzyło się wczoraj w Parlamencie Europejskim. Europejska Partia Ludowa (EPP), do której należy Platforma Obywatelska, uzyskała poparcie Partii Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE - są stowarzyszeni z .N) w sprawie wyboru kandydata EPP na nowego szefa europarlamentu. W zamian EPP zobowiązała się wobec ALDE, że będzie dążyć do ustanowienia nowych podstaw prawnych umożliwiających ukaranie Polski! Oto jak kupczą naszym krajem w Brukseli...

r e k l a m y

Europejska Partia Ludowa (EPP) to największa frakcja w obecnym Parlamencie Europejskim. W jej skład wchodzi 216 posłów (w tym posłowie Platformy Obywatelskiej). Liczba tych posłów nie wystarczy jednak do samodzielnego wyboru nowego przewodniczącego europarlamentu. Potrzebują do tego koalicjanta. Blisko ideowo jest Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) pod przewodnictwem słynnego przeciwnika polskiego rządu - Guy'a Verhofstadt'a.

r e k l a m y

ALDE liczy w europarlamencie 68 posłów. Jak ich przekonać do poparcia kandydatury forsowanego przez EPP Włocha Antonio Tajaniego? Wystarczy obiecać, że zmieni się unijne prawo tak, by możliwe było nałożenie kar i sankcji na Polskę. Jako pierwsza o sprawie doniosła korespondentka radia RMF FM w Brukseli - Katarzyna Szymańska-Borginon:

chadecy-i-liberalowie.gif

Oto jak kupczą naszym krajem w Brukseli. Niestety, ani Tusk, ani nikt z Platformy nie zaprotestował wobec takiego obrotu spraw. Wygląda na to, że dla własnych stanowisk i kasy są w stanie poświęcić każde dobro... 

Źródło: twitter.com/Sz_Borginon

wpis z dnia 18/01/2017

n-logotyp.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

* * *

Dołącz do nas!

xx

twitter-icon-kolo.gif

r e k l a m y

facebook-icon-kolo.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej cookies.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:19
  •  

#1042 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 09:24

Czy ty jesteś aż tak nie rozgarnięty by w tym co wklejasz pousuwać te nie potrzebne rzeczy. Po co te śmieci wklejasz. Wklejaj tekst rysunki czy tam grafiki i zdjęcia. Ale po co te śmieci?

Śmieci kupę wkleiłeś. A może wklej tekst tego porozumienia. Są jakieś dowody na to? Czy ta pani może jakąś plotę w obieg puściła? Tak samo jak z tym pismem opozycji do UE. Gdzie niby proszą o ukarani Polski. Każdy mói co innego. A prawdziwego dokumentu nie widać.

#1043 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 09:55

panstwowy.jpg

deficyt-1991-2010.gif

WSZYSCY ZMANIPULOWANI MUSISZ BYĆ BARDZO INTELIGENTNY ZE WYPISUJESZ W INTERNECIE takie bzdury 

mf można wszystko sprawdzić 

Romanek , nieszczęście ty moje! :P

Pierwszy wykres jest super bo podpis który brzmi "28 lat wolności w okradaniu narodu" za 2 lata bedzie brzmiał "30 lat wolności w okradaniu narodu" Wzrost długu publicznego traktujesz jako okradanie narodu a tymczasem PIS planuje na 2017 jeszcze większą skalę złodziejstwa. 

Piszesz że dług publiczny rośnie "jak z procy" . Niestety wg. założen budzetowych ten trend będzie conajmniej utrzymany.

Wklejone dane za okres 1991-2010 coś tam mówia ale teraz mamy 2017 więc dane niekompletne.

Jedno jedyne pytanie które zadaje juz jakiś czas brzmi " jeśli jest dobra zmiana a do tej pory byliśmu źle rządzeni i zadłużani to jakim cudem zakłada sie w kolejnym budzecie jeszcze wiekszą dziure budzetową.? 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#1044 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 10:16

On chodzi na takie strony. Gdzie szczuje się ludzi posiadających olbrzymie braki w wiedzy. Przecież pis rządzi już ponad rok. A licznik długu Balcerowicza cały czas rośnie. Pis na ten rok założył rekordowy po 1989 roku deficyt budżetowy. Dalsze lata to wcale nie jest jakieś drastyczne zaciskanie pasa. Niestety wielu ludzi tak jak on nie chce lub nie umie znaleźć prawdziwych informacji. Wchodzą na strony, gdzie ludzie wykorzystujący ich nie świadomość szczują ich jeszcze bardziej. Po zadłużała kraj to fakt. Ale uczciwie jest przy tym napisać, że pis dalej go zadłuża w wcale nie mniejszym stopniu.

#1045 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 18 styczeń 2017 - 10:31

No właśnie nie wiele w tej sprawie wiadomo. A że Kukiz jako cichy poplecznik pisu nie lubi partii opozycyjnych to i mówi co mówi. Ja wolę poczekać na Kosiniaka Kamysza. Może i tak było jak poseł Kukiza mówi. Ale nie bardzo im wierzę.

Jak Kukiz może być cichym poplecznikiem jak nawet PIS od K15 nie otrzymał wotum zaufania rządu??? może jeśli chodzi o aspekty ideologiczne to tak ale o aspekty gospodarcze na pewno nie!!! Od początku istnienia partii Kukiza mam ich polubionych na fejsie i uwierz wiele dzieli te partie głównie jeśli chodzi o gospodarkę. Czy ,,cichy poplecznik" składa wniosek o wotum nieufności dla min. Radziwiła, kto wie gdyby od razu posłuchał Liroya odnośnie leczniczej Marychy to może T. Kalita jeszcze by żył.

Odnośnie zadłużenia Państwa na początku lat 90-tych Korwin chciał wprowadzić ustawę o zakazie zadłużania państwa to go okrągłostołowcy wyśmiali, teraz chce tego KUKIZ wprowadzenie zakazu zadłużania państwa bo kiedyś rachunek będziemy mieli wystawiony.

Rząd Tuska miał deficyt na poziomie 70mld zł ale 500+, mieszkanie+ tego nie było, PIS ma deficyt na poziomie 75mld ale ok. 25 mld idzie na obiecanki wyborcze a to różnica.

Edytowany przez jaco25, 18 styczeń 2017 - 10:39.

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#1046 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3963 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 10:49

Czy ty jesteś aż tak nie rozgarnięty by w tym co wklejasz pousuwać te nie potrzebne rzeczy. Po co te śmieci wklejasz. Wklejaj tekst rysunki czy tam grafiki i zdjęcia. Ale po co te śmieci?

Śmieci kupę wkleiłeś. A może wklej tekst tego porozumienia. Są jakieś dowody na to? Czy ta pani może jakąś plotę w obieg puściła? Tak samo jak z tym pismem opozycji do UE. Gdzie niby proszą o ukarani Polski. Każdy mói co innego. A prawdziwego dokumentu nie widać.

Jak się nie ma czego czepnąć, każdy pretekst będzie dobry, nawet ten najgłupszy, ważne aby robić szum.

Rozumiesz co to jest korespondent i zdajesz sobie sprawę że ta pani nim właśnie była?

#1047 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 11:05

W zasadzie to raczej śmieciowy problem bo  nikt nie czepi się prawa unijnego ot tak z rozbiegu żeby karać Polskę. Jeżeli prawdą jest że Merkel chce przytulić Kaczyńskiego to ja bym nie panikował. Przy nadwyżce budżetowej Niemiec tym bardziej. W zasadzie to i tak pozostajemy dalej atrakcyjni do topienia pieniędzy, tym bardziej że muszą pokazać zwrot w stronę krajów nie przyjmujących imigrantów aby uspokoić trochę nastroje.

#1048 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 11:08

@damianzbr Wiem kto to jest korespondent ale jaki to ma związek z tym, czy informacje przestawiane przez nią są prawdziwe czy nie? Skąd je wzięła? Od kogo? Może ktoś ją podpuścił? A może chadecy i liberałowie zaprosili ją na te rozmowy i wszystko na własne uszy słyszała?

@jaco25 mieszkania + nie ma w sensie wydawania na ten program jakich kolwiek pieniędzy z budżetu. Innymi słowy ten program budżetu nic nie kosztuje. Bo budują samorządy za swoje pieniądze. Tak jak kiedyś TBS y. Na tym właśnie polega obłuda tego programu. Wmówiono wam, że to rząd te mieszkania będzie budował. A państwo może dać jedynie ziemię jeśli akurat w jakimś mieście ma.

Nie zapomnij też, że pisowi trafiło się wzeszłym roku 17 mild ekstra za LTE i od NBP. Na poprzedniej stronie masz link do bankiera, gdzie to opisują.

Edytowany przez hubertuss, 18 styczeń 2017 - 11:09.

#1049 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3963 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 11:12

Skąd takie info że chce przytulić kaczyńskiego?

EDIT: Hubertus sprawdź jeszcze w jakim tępe rosło zadłużenie i kiedy osiągnięto apogeum wzrostów, oraz ile w obecnym budżecie przeznaczono na obsługę długu.

Ktoś tu przed chwilą dobrze powiedział. Obecny deficyt podobny co za PO, więc w czym tkwi diabeł? A no w tym że PO nie miało socjalu jaki dał pis, więc dlaczego PO utrzymywało taki deficyt skoro wydatki mniejsze? Co oni robili z tymi pieniędzmi?

Za czym napiszesz coś o inwestycjach sprawdź to dokładnie i nie polegaj na opisach z sąsiedniej str.

Jeśli jest korespondentem i bajdurzy na prawo i lewo to jak długo nim jeszcze będzie, twoja teza jest z lekka chybiona..?. Lis który jest naocznym narzędziem PO, twierdzicie że nim nie jest. Korespondent który na bieżąco twituje co usłyszał, z góry jest kłamcą. Może jest może nie, nie ma na to dowodów i nie ma przesłanek by miała podstawy ku kłamstwu.

Edytowany przez damianzbr, 18 styczeń 2017 - 11:24.

#1050 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 11:29

Ze dwa dni temu prasa pisała o tym że Merkel wypowiadając się  wykazała zrozumienie dla niektórych działań Kaczyńskiego. Dlatego napisałem "jeżeli".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 11:39

Po rządziła 8 lat pis dopiero rok. Pis daje socjal, po budowało autostrady., schetynówki itd. Nie mam zamiaru bronić tutaj po. Tym bardziej, że sporą część tego socjalu który pis dał pokryły jak pisałem pieniądze z LTE i NBP. Których za rok może nie być. W linku z bankiera jest to wyjaśnione. Już trzeci raz murzę to powtarzać.

Za PO poziom deficytu raz rósł raz spadał. Jednak to za pisu zaplanowano deficyt na rekordowym poziomie. Tak czy siak jest jak pisałem Po zadłużała Polskę a pi dalej robi to samo. I taka jest prawda nie ma co się wypierać.

Korespondent to zwykły dziennikarz wysłany do pracy w delegację. Zbiera różne informacje. Może to być prawda a może ktoś jej taką informację podsunął.

#1052 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1177 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 16:02

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No faktycznie żadnej drogi się nie buduje obecnie. Kto widział w ostatnim roku jakiś drogowców zamknięte drogi z powodu remontów,budowy obwodnic to jest gupi pisior bo nic takiego się nie dzieje.

#1053 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 16:35

Nigdzie nie napisałem, że dróg nie budują w ogóle. Ale skala nie ta. A zresztą w artykule do którego link sam wkleiłeś masz opisane dlaczego budżet w roku 2016 był jaki był. Wystarczy doczytać do końca. Ekstra wpływy z LTE i NBP pokryły ten socjal. Reszta wzrostów przychodów to wpływ z podatków. Znikoma w tym zasługa pis. Poza tym, że nie które z tych podatków wprowadził jak np bankowy a inne podniósł. Jak np dochodowy pracującym na etacie poprzez zmniejszenie kwoty wolnej od podatku wyżej zarabiającym.

Edytowany przez hubertuss, 18 styczeń 2017 - 16:37.

#1054 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1177 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 16:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No faktycznie zmiana kwoty wolnej od podatku miała przelomowe znaczenie dla budżetu na 2016 rok. Może wytłumacz mi bo nie widze związku. Poza tym poczytaj co pisałeś jeszcze miesiąc temu o deficycie. Miał być największy a wcale pewnie nie będzie odszczekasz to czy jak zwykle ?

#1055 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 17:07

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że zmiana kwoty wolnej od podatku ma kluczowe znaczenie. Więc łaskawie nie przekręcaj. Po drugie dla wyżej zarabiających nie pamiętam już od jakiego progu kwota wolna od podatku uległa zmniejszeniu wobec tego co było obecnie. Po trzecie czytaj uważniej. Największy, rekordowy deficyt po 1989 roku zaplanowano na ten rok. Po czwarte weź w końcu doczytaj artykuł z linku który wkleiłeś. Aby ci ułatwić zacytowałem wybrany tekst. Tam masz wyraźnie napisane, że gdyby nie ekstra wpływy z LTE i NBP budżet na 2016 rok nie wyglądał by tak dobrze. Deficyt był by również duży.

Odszczekiwać jak zwykle to powinieneś co post swoje po przekręcane wypowiedzi innych. Bo na razie to nawet tego co sam wklejasz nie próbujesz zrozumieć. A co dopiero wypowiedzi innych. Bo gdzie ja napisałem, że za pis żadnej drogi nie zbudowano? Gdzie ja napisałem, że zmiana kwoty wolnej od podatku miała kluczowe znaczenie dla budżetu? Odszczekasz to czy jak zwykle?

PS tak wygląda zderzenie przeciętnego wyborcy pisu z rzeczywistością:

Znajduje artykuł, którego nie rozumie lub nie doczytał do końca. Wkleja go na forum.

http://www.bankier.p...at-7493946.html demokracja jest zagrożona.Jarosława przejął kolejny portal aby głosić propagandę. Przecież po roku rządów Pis Polska musi być bankrutem.

Cieszy się próbując drwić z krytykujących rządy pis. Jednak jak się w krotce okazuje to on zadrwił sam z siebie. Ja i jeszcze inny użytkownik. Wytknęliśmy, że nie doczytał lub nie zrozumiał. Bo na końcu napisano dlaczego budżet na rok 2016 wypadł dobrze. To wpływy z LTE i NBP. Których za rok może nie być. Bo to wpływy ekstra. 

Ośmieszony przez siebie samego i innych przeciętny wyborca pisu próbuje coś tam jeszcze przekręcać do reszty się ośmieszając.

Edytowany przez hubertuss, 18 styczeń 2017 - 17:15.

#1056 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1177 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 17:55

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No zmiana kwoty jest od 2017 roku a budżet na 2016 więc nie ma żadnego wpływu moim zdaniem, ale taki zacietrzewiony fanatyk opozycji nie widzi ironii w tym co pisze śmiejąc się z niego. No więc skoro nie potrafisz rozpoznać ironii zapytam co wspólnego ma kwota wolna w 2017 roku z budżetem na 2016 rok? Czekam na pokrętną odpowiedz :)
No i co z Twoimi zapowiedziami tragicznej sytuacji budżetowej w 2016? Rozumiem że przesuniesz je na 2017 rok, a jak się znowu nie uda to na 2018.

Edytowany przez PawelWlkp, 18 styczeń 2017 - 18:02.

#1057 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 19:43

Kwota wolna od podatku to mój błąd przyznaję. Natomiast powtarzam już enty raz sytuację budżetu 2016 poprawiły ekstra wpływy z przetargów na LTE i zysk z NBP wypracowany za kadencji Belki. Czy naprawdę tak ciężko ci przeczytać do końca artykuł z linku który wkleiłeś? A może przeczytałeś i nie rozumiesz? Pis nie ma większego udziału w tym, że budrzet 2016 wypadł tak dobrze z małym deficytem.

Co do budżetu na 2017 znowu masz dziwną skłonność do zmyślania. Bo ja nie pisałem nigdzie o tragicznej sytuacji w tym czy 2016 roku. Ja tylko piszę już nie raz, że to sam pis zaplanował na 2017 rok największy po 1989 roku deficyt a nie tragiczną sytuację. Więc dalej zadłuża Polskę tak jak po. Nie wiem może znowu liczą, że NBP zarobi przez rok ponad 8 miliardów? Może znowu liczą, że jeszcze raz sprzedadzą LTE? Zrozum w końcu, że to sam pis zaplanował taki deficyt a nie ja. Bo o ile mi zdarzyło się popełnić jeden błąd to tobie kilka razy trzeba tłumaczyć to samo a ty i tak nic.

#1058 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 styczeń 2017 - 21:14

Za rządów PO i PSL  były programy unijne . Chciałem przystąpić do programu i założyć ekrany fotowoltaiczne . Przedstawiciel firmy przyjechał i mi wszystko wytłumaczył . Zdziwienie mnie chwyciło gdy powiedział , że aby przystąpić do programu i dostać dofinansowanie muszę wziąć kredyt w banku . Ja mówię że mam własne pieniądze ale i tak trzeba przez bank i to wytypowany .

Kogo więc ta partia promuje i gdzie ta demokracja że nie mogę zapłacić gotówką tylko kredyt .

PO zadłużało Polskę tylko te pieniądze w mierze szły do bogatych a tera się trochę zmieniło . 500+ spowodowało że zaczęły padać  firmy lichwiarskie , budowa mieszkań  planowane dopłaty do pieców co ( walka ze smogiem ) 

Gierek zadłużył Polskę ale odbudował wieś i nie ma się co przejmować . Jak za długi weźmie nas Ameryka to nie będziemy już się starać o wizy  :D  :D  :D

Niech się martwią ci co pożyczali .

W naszych gospodarstwach finanse inaczej wyglądają niż w firmach . W firmach bez banku się nie pojedzie  bo urząd skarbowy by się czepiał .

#1059 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 18 styczeń 2017 - 21:48

ta budowano najdroższe autostrady z całej europy, a wykonanie jak po chinczykach tylko ekrany schodziły jak bułki w sklepie ,w dzień przywozili materiał na droge a w nocy wywozili ,to prawie jak za komuny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 styczeń 2017 - 22:05

Tylko za komuny wszyscy brali a teraz nawet robotnikom ostatni miesiąc nie płacili bo na czarno byli zatrudnieni przy budowie autostrady .