Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Czytać  nie  umiesz 

Używanie przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej jest przestępstwem i podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

 

 

KODomici   rzucali  się  pod jadący  samochód  czyli  jak najbardziej  przepisy  mają  zastosowanie

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na razie to nikt nie chce się przyznać do tego, że polecił opublikować wizerunki tych osób Policja zwala na prokuraturę. Prokuratura mówi, że to policja. Sprawa już skazana jest na porażkę dla tych co chcą tych ludzi karać. A tym co protestowali włos z głowy nie spadnie, kar nie będzie. Tak jak w Suwałkach.

 

Masz rację zapomniałem że wszyscy miel żolte papiery więc o jakimkolwiek pocignięciu do odpowiedzialności nie ma mowy ale można by skierować na przymusowe leczenie ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Prawda jest taka, że sąd może oddalić zarzuty choćby za nie przepisowe ściganie czytaj publikację wizerunków bez odpowiednich zezwoleń. Głupki w prokuraturze postanowiły zasłużyć się i wyjść przed szereg, że niby tak się angażują w ściganie wrogów pisu. Zapomnieli zdobyć odpowiednie zezwolenia na publikację wizerunków poszukiwanych i próbowali zwalić wszystko na policję. Ta obwinia prokuraturę mówiąc, że ma pismo od nich. To wszystko może spowodować, że ci ludzie jeszcze odszkodowania od państwa zamiast wyroków dostaną. Tak działa pisowskie państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

Czytać  nie  umiesz 

Używanie przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej jest przestępstwem i podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

 

 

KODomici   rzucali  się  pod jadący  samochód  czyli  jak najbardziej  przepisy  mają  zastosowanie

 

 

Gdzie była przemoc, groźby czy  zmuszenie  ? Może to było zwykłe zakłócanie pracy?

Tak jak pisałeś  "zabrania się pieszym:

  • wchodzenia na jezdnię
    • bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych" Nie ma tam nic o rzucaniu się pod jadący samochód                                                                                                                                                         Jak nawet wlepia im kare za wtargniecie na jezdnie to ile to bedzie? 50 Pln? :lol:
Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

No tak tylko to działa także w drugą stronę. Jeżeli kierowca widzi że na jezdni znajdują się jakieś osoby to powinien umożliwić im bezpieczne opuszczenie jezdni. Poza tym powinien dostosować prędkość do panujących warunków aby zatrzymać pojazd przed pieszym. Jeżeli sytuacja na drodze uniemożliwia jazdę stajemy i czekamy aż przyczyna uniemożliwiająca jazdę ustąpi. Są blokady na drogach i ludzie stoją w kolejce. Można było i tu poczekać.

A teraz można zacząć wieszać na mnie psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ciekawe ile prawdy w tym wzroście gospodarczym i wyłudzanie podatku wat w 2014 i 2015 a wszyscy mówią że telefony komórkowe to tylko  chińskie . 

A może byśmy tak napisali co nam się nie podoba w tych partiach które popieramy ?

Mi się nie podoba , że PIS i Kukiz biorą pensje z nielegalnego budżetu .

Ulman sieje zamiennik szalotki wyprodukowaną w Polsce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Nie podoba mi się że muszę na nich głosować metodą wybierania mniejszego zła zamiast lepszego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Panowie, jest tu was kilku z Podlasia. A może któyś z was bawił z Misiewiczem w klubie w Białymstoku? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Zbyszko Ja nie muszę na nich głosować bo zawsze popieram JKM. 

Kilka osób myślacych jest u Kukiza ale całość  nie robi na mnie wrażenia szczególnie jak patrzę na narodowców.

PIS to sekta,  PO to anty PIS. Jedni głupawi, drudzy złodziejowaci. :blink:  Z dwojga złego jak wielokrotnie pisałem, groźniejsza jest dla mnie głupota. 

Czasem lubię posłuchać Millera czy Czarzastego nie tyle ze względu na całość pogladów a na zachowanie logicznego ciągu myślowego w wypowiedzi. Do tego mimo że są bardziej prawicowi od PIS to nie maja schizy i nazywają siebie lewicą. 

Generalnie typowej wolnosciowej prawicowej partii nie ma 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj to nie dobrzebo JKM  Owsiaka wypędzi do diabła :P :P :P :P


No tak tylko to działa także w drugą stronę. Jeżeli kierowca widzi że na jezdni znajdują się jakieś osoby to powinien umożliwić im bezpieczne opuszczenie jezdni. Poza tym powinien dostosować prędkość do panujących warunków aby zatrzymać pojazd przed pieszym. Jeżeli sytuacja na drodze uniemożliwia jazdę stajemy i czekamy aż przyczyna uniemożliwiająca jazdę ustąpi. Są blokady na drogach i ludzie stoją w kolejce. Można było i tu poczekać.

A teraz można zacząć wieszać na mnie psy.

 

Ale za przejechanie w ni dozwolonym miejscu to nawet mandatu kierowca nie dostanie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jeśli łamie prawo to napewno


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

hehe B3Agro mirro Ulman hubertuss hehe was czytam do wy przez 8 lat chyba was w psychiatryku zamkli i skuto w kaftan i posadzono przed telewizorem z kanałem tvn wy piszecie o demokracji ??? o publikacji a za czasów bronka i tuska  to nawet 14 latków gnębili kneblowano usta jak ktoś chciał do Bronka coś powiedzieć 

jak rolnicy strajkowali to później policja pukała do ich domów zabierała im prawko pod pretekstem przewożenie niedozwolonych rzeczy nielegalnie na przyczepie

 gratuluje inteligencji

 

po waszych źródłach lewacki oczerniacie nawet własny kraj 

POLSKIE OBOZY ZAGŁADY W KTÓRYCH CHYBA SIĘ WYCHOWALIŚCIE 

 

WOLE DYKTATURĘ PISU NIŻ DEMOKRACJE WEDŁUG PO

no ale jesteście już chyba w odpadzie społeczeństwa widzieliście sondaże pisu ???  39????

chyba nie którzy z was przeleli na oczy 

 

 

 


Zbyszko Ja nie muszę na nich głosować bo zawsze popieram JKM. 

Kilka osób myślacych jest u Kukiza ale całość  nie robi na mnie wrażenia szczególnie jak patrzę na narodowców.

PIS to sekta,  PO to anty PIS. Jedni głupawi, drudzy złodziejowaci. :blink:  Z dwojga złego jak wielokrotnie pisałem, groźniejsza jest dla mnie głupota. 

Czasem lubię posłuchać Millera czy Czarzastego nie tyle ze względu na całość pogladów a na zachowanie logicznego ciągu myślowego w wypowiedzi. Do tego mimo że są bardziej prawicowi od PIS to nie maja schizy i nazywają siebie lewicą. 

Generalnie typowej wolnosciowej prawicowej partii nie ma 

 

 

ty popierasz jkm onemu bliżej do pis a po twoich lewackich postach bliżej ci gdzieś idzie wiec nie kompromituj się bo jkm tępi lewactwo 





 

 

nawet widget waz leje 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jak takich przestepstw dokonywała poprzednia władza to czemu ich PIS nie posadzi do paki.

Popisz sobie Romanek , grafomaństwo pouprawiaj, wyładuj frustrację. Na myślenie , refleksje i racjonalne argumenty przyjdzie czas jak dorośniesz i zmądrzejesz mimo że to nie zawsze idzie w parze. Bądź dobrej mysli, nadal masz szansę!

 

Jakim cudem JKM jest bliżej do lewaków z PIS. Kto ci tak nakłamał. Przytocz może jakieś konkrety

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Gdzie była przemoc, groźby czy  zmuszenie  ? Może to było zwykłe zakłócanie pracy?

Tak jak pisałeś  "zabrania się pieszym:

  • wchodzenia na jezdnię
    • bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych" Nie ma tam nic o rzucaniu się pod jadący samochód                                                                                                                                                         Jak nawet wlepia im kare za wtargniecie na jezdnie to ile to bedzie? 50 Pln? :lol:

 

 

zaniechania interwencji prasowej jest przestępstwem i podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

Ta   część  ma zastosowanie  co do  KODomitów

 

Pamiętaj  jeszcze  że  jest  takie coś  jak stwarzanie  niebezpieczeństwa  w ruchy drogowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

hehe B3Agro mirro Ulman hubertuss hehe was czytam do wy przez 8 lat chyba was w psychiatryku zamkli i skuto w kaftan i posadzono przed telewizorem z kanałem tvn wy piszecie o demokracji ??? o publikacji a za czasów bronka i tuska  to nawet 14 latków gnębili kneblowano usta jak ktoś chciał do Bronka coś powiedzieć 

jak rolnicy strajkowali to później policja pukała do ich domów zabierała im prawko pod pretekstem przewożenie niedozwolonych rzeczy nielegalnie na przyczepie

 gratuluje inteligencji

 

A na jakiej to podstawie policja przyszła do tych ludzi z zamiarem odebrania im prawa jazdy? Jak ktoś chce im na podwórku oddawać prawko to jego sprawa. No i ciekawe jakie to nie dozwolone rzeczy wozili na tych przyczepach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max307    2

 Według mnie taki pomysł  żeby posłowie mogli byc tylko na dwie kadencje jest całkiem niezły. Takie rozwiązanie nie  sprzyja powstawaniu  układów. Jak do tej pory to połowa posłów się tylko wymienia od lat i zmienia partie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Skończy się chodzenie k***ą że stołka na stołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

hehe B3Agro mirro Ulman hubertuss hehe was czytam do wy przez 8 lat chyba was w psychiatryku zamkli i skuto w kaftan i posadzono przed telewizorem z kanałem tvn wy piszecie o demokracji ??? o publikacji a za czasów bronka i tuska  to nawet 14 latków gnębili kneblowano usta jak ktoś chciał do Bronka coś powiedzieć 

jak rolnicy strajkowali to później policja pukała do ich domów zabierała im prawko pod pretekstem przewożenie niedozwolonych rzeczy nielegalnie na przyczepie

 gratuluje inteligencji

 

po waszych źródłach lewacki oczerniacie nawet własny kraj 

POLSKIE OBOZY ZAGŁADY W KTÓRYCH CHYBA SIĘ WYCHOWALIŚCIE 

 

WOLE DYKTATURĘ PISU NIŻ DEMOKRACJE WEDŁUG PO

no ale jesteście już chyba w odpadzie społeczeństwa widzieliście sondaże pisu ???  39????

chyba nie którzy z was przeleli na oczy 

 

Popierasz najbardziej lewacką partię w sejmie i wyzywasz nas od lewaków. Sam jesteś lewakiem. Z tym psychiatrykiem to się wstrzymaj. Bo to chyba ciebie nie dawno wypuścili i się do klawiatury dorwałeś. Te twoje obłąkańcze teksty pisane łamaną polszczyzną bardziej ciebie kwalifikują do psychiatryka niż nas.

jak rolnicy wjeżdżali ciągnikami pod zakaz to dostawali mandaty. Tak samo teraz chcą karać protestujących. jak protestowali potem pod ministerstwem nie łamiąc prawa to nikt ich nie ganiał i nie karał.

Nie widziałem sondażu gdzie pis ma 39 % Widziałem takie co ma 38 maks. Ale co najważniejsze po i nowoczesnej spadło po wtopach Petru i Kijowskiego. Ale do gry wraca lewica i psl. Także pomimo tych nawet 39 % pis na dzień dzisiejszy zmuszony był by tworzyć koalicję z kukiz 15.

 

 

O TO TO takie coś to pochwalę. Dwie kadencje nie tylko dla burmistrzów, prezydentów i wójtów. Ale dla wszystkich radnych i posłów. Jak by to wprowadzili to nawet nic bym nie powiedział, że zaliczono by im dotychczasowe kadencje. Ale pisowcy chyba tego się przestraszyli i zaczynają coś tam bąkać pod nosem, że może jednak kadencje zacznie się liczyć od wprowadzenia ustawy a nie wstecz. To jest szansa dla opozycji takiej jak kukiz 15 i nowoczesna. U nich w zasadzie wszyscy są pierwszej kadencji. A postulują takie rozwiązanie obie partie odzyskały by trochę poparcia społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Skończy się chodzenie k***ą że stołka na stołek

 

Święta prawda, ja bym jeszcze dodał zakaz ,,transferów" politycznych bo skoro ktoś startował z ramienia jakiejś partii i w czasie kadencji jest mu nie po drodze z tą partią to takie skakanie jest zwykłym oszustwem obywatela gdyż wyborca zagłosował na kogoś w oparciu o daną partie i jej program wyborczy więc taki poseł albo zrzeka się mandatu albo staję się posłem nie zrzeszonym a nie przechodzi sobie z PO do Nowoczesnej (daje tylko taki przykład, żeby nie było dotyczy się to wszystkich partii) i już nie ma nic wspólnego w partią z ramienia której otrzymał mandat poselski. Jak kadencja dobiegnie końca to niech sobie startują skąd im pasuje.

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Gdzie była przemoc, groźby czy  zmuszenie  ? Może to było zwykłe zakłócanie pracy?

Tak jak pisałeś  "zabrania się pieszym:

  • wchodzenia na jezdnię
    • bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych" Nie ma tam nic o rzucaniu się pod jadący samochód                                                                                                                                                         Jak nawet wlepia im kare za wtargniecie na jezdnie to ile to bedzie? 50 Pln? :lol:

 

 

Szkoda że ich nie porozjeżdżali ile prokuratura miałaby dziś mniej roboty :P :P umożono by śledztwo i tyle B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj