Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4606
48 minut temu, Ulman napisał:

Ja bym o nowego premiera zapytał dr. Kaczyńskiego. Może wytłumaczy czy  ktoś go przekonał że czarne jest czarne a białe jest białe.

 

Romek cos słabo fedruje  http://budownictwo.wnp.pl/gorazdze-cement-musza-kupowac-wegiel-z-afryki-i-australii,312711_1_0_0.html

ściany jadą pełną parą 7dni 24h tylko włodarze PiS-owskie się zmieniły umieją sprzedawać cały węgiel jsw 94% węgla bierze Niemiec nawet mieszanie z kamieniem nie przeszkadza  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

ulman jak ty 

  • Like 6

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
8 minut temu, Roman176 napisał:

1 dobrego gospodarza poznasz po jego placu i gospodarstwie do ciebie to za trudne 

co to znaczy marnotrawienie kasy ?? jeśli nie jaki pan kieca z po  wydaje miliony na plakaty i płaci doradztwo reklamowo  informacyjnie smog  chłopie ty nie wiesz jak można legalnie kasę wyprowadzać przez spółki doradcze twoja wiedza się nawet do niedoszła 

nie jaki pan stania z po brał żywiec tonami rolnikowi nie płacił kasa szła na kapanie dziś człowiek nie do ruszenia a sprawy sądowe  w 2008 roku  

a rolnicy z pustymi fakturami od 25 do 500tyś mi miedzy innymi 25tyś  tak sie skoczyła przygoda rzywcem

nie chce mi się pisać i ciebie ciągle tłumaczyć bo twój punkt jest od punktu widzenia i siedzenia za mało widziałeś 

twoje pierdolenie o propagandzie pisowskie d*pą mi wylatuje bo żeby tak było musiał bym czytać pisowskie  media i prasę ja pracuje 7,5h przychodzę obiad kawa praca do 20  

ty chłopie siedzisz na tym forum rano w południe wieczorami żniwa wiosna jak najwięcej pracy 

ty jesteś topowym deficjencją zmanipulowanego lewaka  czytający bzdury 

posłowie z mojego regionu Siedlaczka po nie dostał się do sejmu człowiek małpa mój region pokazał mu czerwoną kartkę 

Bieńkowska w garniturze okradająca górnictwo nawet się z tym nie chowała 

 zagórowski szwagier Pawlaka my o tym wiedzieliśmy przed pisem i naganami 

no ale ulmanek to tępy i wierzy w Bieńkowską która go obrażała nazwała głupcem własnego wyborcę

 

zastanawiałeś się czemu ogórek przeszła do pisu ??

  

Jedni wyciągali na smog a inni wyciągają do Gazety Polskiej. W piątkowym numerze jest na całą stronę reklama łodzi podwodnejxD

Jak ktoś nie płacił to niech go zamkną.  

Masz racje lepiej mi nie tłumacz bo co próba to porażka. Pewnie dlatego że i wiecej świata widziałem i więcej rozumiem to muszę ci wykładać o gospodarce według normalnej prawicy. Jak jesteś zapracowany że nawet PISowskiej propagandy nie masz czasu śledzić nie mówiąc już o innych źródłach to nie ma się co dziwić że takie głupoty wypisujesz. Ty nie masz nawet bieżącej wiedzy o wydarzeniach to jak masz mieć racjonalny osąd.?  Rosnąca ilość inwektyw też świadczy o braku argumentów 

Pracy mam sporo ale jak się wie co  się robi i masz wydajne maszyny to naprawde się człowiek nie namęczy jak robota dobrze zorganizowana. Nie sztuka się narobić.

Topowym defincjencją - to na pewno zapamietam  O.o

Jak Bieńkowska okradała to do paki ją. To ze  większość wyborców to głupki to akurat prawda i Bieńkowska miała z tym rację ale mnie nie uraziła bo nigdy na nich nie głosowałem. Twoja niemożność pojęcia że można nie głosować ani na PO ani na PIS zaburza wpojony ci schemat dwu biegunowości naszej polityki. Widać to codziennie jak próbujesz mi przypiąć łatkę PO albo coś tam innego znienawidzonego przez niby prawicę PISowską. 

A Madzia Ogórek - no cóż typowa oportunistka. Nie udało się z SLD to chce wypłynąć przy PISie bo ma parcie na szkło. 

A skąd w Niemczech takie zapotrzebowanie na węgiel powstało tak nagle? Masz może dane o ile wzrosło wydobycie czy tak na oko ci się wydaje?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 godzin temu, Ulman napisał:

Ja bym o nowego premiera zapytał dr. Kaczyńskiego. Może wytłumaczy czy  ktoś go przekonał że czarne jest czarne a białe jest białe.

 

Romek cos słabo fedruje  http://budownictwo.wnp.pl/gorazdze-cement-musza-kupowac-wegiel-z-afryki-i-australii,312711_1_0_0.html

Pytam po raz enty  Dlaczego jak ktoś  napisze  coś  na ,,Profesora,, Tuska  ty  zaraz z Kaczyńskim  wyjeżdżasz. 

Utwierdzasz  wszystkich w tym że jesteś  typowym  ślepym  wyborcą  PO.

Bo do wyborcy  JKM to nie jest  podobne

Chyba że  masz jakąś  obsesje  na  jego punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Oj te nasze bratanki. Nie poznali się na Tusku i dali mu tytuł.:D
"Sam Tusk mówił, że wierzy głęboko w liberalną demokrację, choć ta "bywa krucha, daleka od ideału, czy po prostu niedoceniana". W uzasadnieniu, przyznania prestiżowego wyróżnienia Tuskowi, podkreślano również jego zaangażowanie w usprawnienie współpracy między państwami członkowskimi Unii. Wskazano jednocześnie, że to pierwszy polityk z Europy Środkowo-Wschodniej, który pełni tak wysoką funkcję unijną - w trudnych dla Wspólnoty czasach."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-tusk-doktorem-honoris-causa-uniwersytetu-w-peczu/nl95r8k?
Czyli co? Nie będzie Międzymorza czy tam Śródziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Oto dane budzące wściekłość elit w Brukseli! Polska rozwija się dwa razy szybciej niż cała Unia Europejska!

 
coins-iii-1505452.jpg
 
Walka o pracowników delegowanych? Kłopoty Polski z uwagi na chęć rozwijania własnej gospodarki? Blokady dla rozbudowy portów, lub polskich lotnisk? To wszystko musi drażnić europejskie państwa takie jak Niemcy i Francja. I jeszcze te dane Eurostatu...
 
 Eurostat podał ostatnio dane dotyczące wzrostu PKB w III kwartale 2017 roku (w ujęciu r/r) w poszczególnych krajach członkowskich, z którego wynika, że Polska należy do pierwszej czwórki najszybciej rozwijających się gospodarek w Unii Europejskiej – pisze na swoim blogu europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk.
 
Jak dodaje:
 
 PKB naszego kraju III kwartale wzrosło o 5,2% (wyrównane sezonowo) i wyprzedziły nas pod tym względem kraje z daleko mniejszymi gospodarkami: Malta – 7,7% i Łotwa- 6,2%, czy średnią gospodarką tj. Rumunia – wzrost o 8,6% przy czym w tym kraju dokonuje się on przy pogłębiającym deficycie sektora finansów publicznych przekraczającym obecnie 4% PKB.
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 godzin temu, hubertuss napisał:

Włączcie se lepiej tvp. Tam dopiero fikcji się na słuchacie. Raz kobieta się pomyliła a dla was taka radocha.

Może dostał od Angeli nominację i jeszczeo ty nie wiemy ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
3 godziny temu, marekfarmer napisał:

Pytam po raz enty  Dlaczego jak ktoś  napisze  coś  na ,,Profesora,, Tuska  ty  zaraz z Kaczyńskim  wyjeżdżasz. 

Utwierdzasz  wszystkich w tym że jesteś  typowym  ślepym  wyborcą  PO.

Bo do wyborcy  JKM to nie jest  podobne

Chyba że  masz jakąś  obsesje  na  jego punkcie

Po pierwsze patrząc na podśmiechujki, łapanie za słówka, zdania wyrwane z kontekstu i wklejanie wyimaginowanych treści byle by tylko opluć uważam za niegodne intelektu nawet licealisty. Dzieci z podstawówki śmieją się bo komuś się rozwiązała sznurówka albo nie zapiął rozporka.Widać niemoc i prymitywizm wklejających a dziwnym trafem wywodzą się oni z jednej opcji. Wielokrotnie pisałem ze jak się nie może wykazać że jest się lepszym to trzeba wykazać że inni  są gorsi i elektoratowi PIS to najwyraźniej sie podoba..

Pytasz czemu wyjeżdzam z Kaczyńskim - taki eksperyment socjologiczny i potrzeba symetrii.. Traktuje PIS -PO jako jedno zło więc jak pluje sie na Tuska to czemu  nie na Kaczyńskiego dla równowagi. Okazuje się jednak że gdy wrzuci sie coś z Kaczyńskim to nie ma argumentów a jedynie posądzanie o przynależność do zdradzieckiego PO. Jeśli za sprawa kilkukrotnego  wspomnienia o Kaczyńskim jestem  ślepym wyborca PO to kim ty jesteś? Jeśli ja mam obsesje na punkcie Jarosława to jak nazwać stan połowy kolegów z forum z toba włącznie?:$


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
35 minut temu, Bogdan675 napisał:

Oto dane budzące wściekłość elit w Brukseli! Polska rozwija się dwa razy szybciej niż cała Unia Europejska!

Walka o pracowników delegowanych? Kłopoty Polski z uwagi na chęć rozwijania własnej gospodarki? Blokady dla rozbudowy portów, lub polskich lotnisk? To wszystko musi drażnić europejskie państwa takie jak Niemcy i Francja. I jeszcze te dane Eurostatu...
 

Bardzo "inteligentna" teza postawiona na wstępie. Po co się wk***iać skoro można doić? Wiadomo ze wszelkie zaawansowane technologie na szybko musimy kupić na zachodzie. Wyższe PKB to więcej pieniędzy na zakupy, choćby w obronności. Szczególnie jak kupimy okręty podwodne we Francji to ta będzie wkurzona na pieniądze przyniesione w zębach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, Ulman napisał:

Po pierwsze patrząc na podśmiechujki, łapanie za słówka, zdania wyrwane z kontekstu i wklejanie wyimaginowanych treści byle by tylko opluć uważam za niegodne intelektu nawet licealisty. Dzieci z podstawówki śmieją się bo komuś się rozwiązała sznurówka albo nie zapiął rozporka.Widać niemoc i prymitywizm wklejających a dziwnym trafem wywodzą się oni z jednej opcji. Wielokrotnie pisałem ze jak się nie może wykazać że jest się lepszym to trzeba wykazać że inni  są gorsi i elektoratowi PIS to najwyraźniej sie podoba..

Pytasz czemu wyjeżdzam z Kaczyńskim - taki eksperyment socjologiczny i potrzeba symetrii.. Traktuje PIS -PO jako jedno zło więc jak pluje sie na Tuska to czemu  nie na Kaczyńskiego dla równowagi. Okazuje się jednak że gdy wrzuci sie coś z Kaczyńskim to nie ma argumentów a jedynie posądzanie o przynależność do zdradzieckiego PO. Jeśli za sprawa kilkukrotnego  wspomnienia o Kaczyńskim jestem  ślepym wyborca PO to kim ty jesteś? Jeśli ja mam obsesje na punkcie Jarosława to jak nazwać stan połowy kolegów z forum z toba włącznie?:$

Aha  Czyli  idąc  twoim tokiem rozumowania  to  , Ucho  Prezesa ,,  można uznać  za niegodne intelektu  licealisty ????

Ty jesteś  Rolnikiem czy  Socjologiem ???

Traktujesz   ,, PIS -PO jako jedno zło ,, ale  PO  ciągle  bronisz  :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Tak mi ostatnio chodziło po głowie . I mam coś co ucieszy Ulmana. :D
"Twórcy materializmu dialektycznego uważali, że socjalizm to kontrola. Mieli rację. W kapitalizmie każdy ma własna miskę, talerz czy menażkę. W socjalizmie jest jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. W kapitalizmie nie ma tego, który rozdziela. Dlatego kapitalizm to wolność. Natomiast społeczeństwo sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli, uzyskuje tak wielka władzę, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście. Socjalizm to władza mniejszości, to władza tych, którzy pilnują wspólnego kotła. Każda sprawiedliwość społeczna rodzi władzę tych, którzy tę sprawiedliwość urzeczywistniają. Sprawiedliwość to kategoria subiektywna. Ci, którzy pilnują kotła arbitralnie ustalają, co to jest sprawiedliwość. Tych przy kotle też trzeba kontrolować. I co jakiś czas segregować seriami z automatu…"
To tak w  kwestii sprawiedliwości społecznej i takich tam innych rojeń. 
Zapomniałem napisać że to z Suworowa. Ale no był z GRU.

Edytowano przez mirro
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
21 minut temu, Ulman napisał:

Po pierwsze patrząc na podśmiechujki, łapanie za słówka, zdania wyrwane z kontekstu i wklejanie wyimaginowanych treści byle by tylko opluć uważam za niegodne intelektu nawet licealisty. Dzieci z podstawówki śmieją się bo komuś się rozwiązała sznurówka albo nie zapiął rozporka.Widać niemoc i prymitywizm wklejających a dziwnym trafem wywodzą się oni z jednej opcji. Wielokrotnie pisałem ze jak się nie może wykazać że jest się lepszym to trzeba wykazać że inni  są gorsi i elektoratowi PIS to najwyraźniej sie podoba..

Pytasz czemu wyjeżdzam z Kaczyńskim - taki eksperyment socjologiczny i potrzeba symetrii.. Traktuje PIS -PO jako jedno zło więc jak pluje sie na Tuska to czemu  nie na Kaczyńskiego dla równowagi. Okazuje się jednak że gdy wrzuci sie coś z Kaczyńskim to nie ma argumentów a jedynie posądzanie o przynależność do zdradzieckiego PO. Jeśli za sprawa kilkukrotnego  wspomnienia o Kaczyńskim jestem  ślepym wyborca PO to kim ty jesteś? Jeśli ja mam obsesje na punkcie Jarosława to jak nazwać stan połowy kolegów z forum z toba włącznie?:$

No idealnie opisałeś swoje zachowanie na forum. Podśmiechujki i łapanie za słówka to myśl przewodnia twoich postów.

Wiem teraz napiszesz że dostosowujesz się do poziomu swych adwersarzy, czasem może i coś mądrego napiszesz. Ale uważanie się za najmądrzejszego jeszcze nikogo najmądrzejszym nie uczyniło, co najwyżej najbardziej zarozumiałym.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, hubertuss napisał:

 Zdziwiło mnie, że @marekfarmer pokazuje protesty pod sejmem. 

 Lemingi ślepo i bezkrytycznie POdążają za swą partią . Wola partii jest wolą leminga .

Dlatego maleńki móżdżek leminga nie może pojąć i dziwi się że można mieć inne zdanie aniżeli partia którą się popiera .

  • Like 4
  • Thanks 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046
15 godzin temu, lukasz7604 napisał:

Troszkę się mylisz. Bank Morawieckiego nigdy nie dawał kredytów we frankach,   W nagraniach u Sowy słychać jedynie jak jakiś z peło mówi o Morawieckim : "Chłopak już nie che zarabiać kasy- bo już nie ma gdzie upychać i chciałby coś zrobić dla Polski."

chyba nie myslisz ze tu same pis-oglupki jak ty i nikt nie sprawdzi:D:D:D, przestan sie osmieszac......poszukaj nagran samego morawieckieB|

https://www.bankier.pl/wiadomosc/BZ-WBK-o-kredytach-we-franku-7234795.html 9_9

https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-chwali-ekipe-tuska-i-krytykuje-mlodych-nagrania-z-restauracji-sowa-i-przyjaciele-6196805082953345a

tusk jest takim samym profesorem jak pawlowicz:11_blush:

nie wiedzialem ze bufetowa rozpoczela kariere dzieki poparciu obatela richarda czarneckiego -ktory organizowal jej kampanie gdy startowala na prezydenta polski a jej kandydature na prezesa nbp zglosil szewczak ze skok-ow, bankster to towarzysz walki schetyny z wroclawskiej solidarnosci walczacej-tak sie plecie nic politykixDxD.

jestem stalym widzem - z tylu kurwizji- wiec moge stwierdzic ze nazywanie "dziennikarki"[ to studentka teologii, nie wiem jakiej uczelni,moze ojca dyrektora?] ku..a to obraza dal pan parajacych sie najstarszym zawodem swiata-choc moge sie mylic bo przedstawicielki obydwu profesji znam tylko z ekranu telewizora. nie wiem co gorsze sprzedawanie ciala czy duszy- wy pis-owcy macie w tym doswiadczenie i mi wyjasnijcie.......

dzisiaj 10 -wieczorem czas na rozrywke

a gdzie jest stodola sosny ?????????????

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400
Roman176    4606
7 godzin temu, marekfarmer napisał:

Pytam po raz enty  Dlaczego jak ktoś  napisze  coś  na ,,Profesora,, Tuska  ty  zaraz z Kaczyńskim  wyjeżdżasz. 

Utwierdzasz  wszystkich w tym że jesteś  typowym  ślepym  wyborcą  PO.

Bo do wyborcy  JKM to nie jest  podobne

Chyba że  masz jakąś  obsesje  na  jego punkcie

zakamuflowany wyborca po słyszałeś kiedyś coś złego jego ust o po ?? tylko wstydzi sie ich i po cichu 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606
13 godzin temu, Ulman napisał:

Jedni wyciągali na smog a inni wyciągają do Gazety Polskiej. W piątkowym numerze jest na całą stronę reklama łodzi podwodnejxD

Jak ktoś nie płacił to niech go zamkną.  

Masz racje lepiej mi nie tłumacz bo co próba to porażka. Pewnie dlatego że i wiecej świata widziałem i więcej rozumiem to muszę ci wykładać o gospodarce według normalnej prawicy. Jak jesteś zapracowany że nawet PISowskiej propagandy nie masz czasu śledzić nie mówiąc już o innych źródłach to nie ma się co dziwić że takie głupoty wypisujesz. Ty nie masz nawet bieżącej wiedzy o wydarzeniach to jak masz mieć racjonalny osąd.?  Rosnąca ilość inwektyw też świadczy o braku argumentów 

Pracy mam sporo ale jak się wie co  się robi i masz wydajne maszyny to naprawde się człowiek nie namęczy jak robota dobrze zorganizowana. Nie sztuka się narobić.

Topowym defincjencją - to na pewno zapamietam  O.o

Jak Bieńkowska okradała to do paki ją. To ze  większość wyborców to głupki to akurat prawda i Bieńkowska miała z tym rację ale mnie nie uraziła bo nigdy na nich nie głosowałem. Twoja niemożność pojęcia że można nie głosować ani na PO ani na PIS zaburza wpojony ci schemat dwu biegunowości naszej polityki. Widać to codziennie jak próbujesz mi przypiąć łatkę PO albo coś tam innego znienawidzonego przez niby prawicę PISowską. 

A Madzia Ogórek - no cóż typowa oportunistka. Nie udało się z SLD to chce wypłynąć przy PISie bo ma parcie na szkło. 

A skąd w Niemczech takie zapotrzebowanie na węgiel powstało tak nagle? Masz może dane o ile wzrosło wydobycie czy tak na oko ci się wydaje?

bredzisz jak profesor doradca w tvn 70 letni 

 http://gornictwo.wnp.pl/wieksze-wydobycie-wegla-jsw-w-ii-kwartale-br,303016_1_0_0.html

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 minut temu, mirro napisał:


No i teraz rodzi się pytanie. W co oni właściwie rzucali tymi jajami? A ściślej co to były za samochody?

Co ty  zacząłeś  Rynia  naśladować  :D 

A  Szojring  dała  Popis

xDxDxD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zadaję pytanie, bo Pan Minister próbuje stworzyć atmosferę zagrożenia, może nawet terrorystycznego, jakiego mieli dopuścić się jajo zamachowcy.
I kolejne pytanie . A co takiego miała by zrobić nieuzbrojona policja komuś kto wyciąga coś z torebki? Całe szczęście że z jajek nie daje się wyciągnąć zawleczki bo przecież by ich wystrzelali. Paranoja Pana Ministra.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
zareagowali prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606
5 minut temu, mirro napisał:

Zadaję pytanie, bo Pan Minister próbuje stworzyć atmosferę zagrożenia, może nawet terrorystycznego, jakiego mieli dopuścić się jajo zamachowcy.
I kolejne pytanie . A co takiego miała by zrobić nieuzbrojona policja komuś kto wyciąga coś z torebki? Całe szczęście że z jajek nie daje się wyciągnąć zawleczki bo przecież by ich wystrzelali. Paranoja Pana Ministra.

spałować ich mieli ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj