Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

extrabyk

Jest    ewcia  co  się  zachować  nie umiała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

No na pewno coś się znajdzie ale w moim osobistym odczuciu Szydło jest na pewno w czołówce nie sympatycznych bab w polityce...a o jakiej Ewci myślisz ? Kopacz ? Jeśli tak to faktycznie też nie była zbyt sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

"Za co chcecie mnie odwolac!?! Za co ?! Ze zrobilam tyle dobrego dla Polski ?!?!?!"

Dwie godziny później w tv: Premier Beata Szydlo zlozyla rezygnacje

Widać kto rządzi xD

 

Ps.: Obejrzalem o 19 wypowiedz Beaty dlatego 2 h

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

16 minut temu, extrabyk napisał:

No na pewno coś się znajdzie ale w moim osobistym odczuciu Szydło jest na pewno w czołówce nie sympatycznych bab w polityce...a o jakiej Ewci myślisz ? Kopacz ? Jeśli tak to faktycznie też nie była zbyt sympatyczna.

Tak   o tej co na 1m ziemie w Smoleńsku  przekopała  i  dopilnowała  Sekcji zwłok

 

10 minut temu, szymon09875 napisał:

"Za co chcecie mnie odwolac!?! Za co ?! Ze zrobilam tyle dobrego dla Polski ?!?!?!"

Dwie godziny później w tv: Premier Beata Szydlo zlozyla rezygnacje

Widać kto rządzi xD

Co to za brednie  piszesz

xDxDxD

W sejmie  była  przed  połódniem a  Rezygnacja  podana do wiadomości publicznej po 21   więc  jakie 2h ????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

@extrabyk Wiesz niech sie odwoluja, zmieniają, takie maja prawo, ale ona tak sie już ladnie nauczyla mówić "przez 8 lat poprzednich rządów " przed każdym zdaniem, ze boje sie jak sobie poradzi teraz xD

 

Dnia 8.12.2017 o 07:29, marekfarmer napisał:

 

Tak   o tej co na 1m ziemie w Smoleńsku  przekopała  i  dopilnowała  Sekcji zwłok

 

Co to za brednie  piszesz

W sejmie  była  przed  połódniem a  Rezygnacja  podana do wiadomości publicznej po 21   więc  jakie 2h ????

Nie jestem takim fanatykiem ze sledze każdy jej krok w tv... Ogladalem akurat kolo 19 ta wypowiedz. Zaraz edytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 godzin temu, hubertuss napisał:

 

A biedaczkę jeszcze w przyszłości TS czeka. Bo już są zeznania, że to ona nie kazała drukować orzeczeń TK.

A kto  ją  tam  postawi 

Rysio  co  szuka  gdzie  leży  Chetyn

szymon09875

Nie trzeba  być fanatykiem tylko  słuchać  co mówią  w TV  chyba że  się  TVN słucha to nie dziwota  że sieczka  zamiast  informacji

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Protest    Rolników  Przemilczany  w  Mediach O.oO.o

Wszyscy mają sraczke  o zmianie Premiera   a o strajku  cicho

Nawet  trolle  nic nie wspominają  o tym  pewnie  instrukcje były  inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@marek a Tobie co, rozdwojenie jaźni czy miesiączka ?

Protest był przeciwko polityce rolnej (a raczej jej braku w niektórych sektorach), obecnej władzy, którą ty bezgranicznie hołubisz i twierdzisz o jej nieomylności. Jednocześnie coś tam wspominasz o trollach, no chyba że to oni są winni wszystkiemu. W takim razie Tolkien powinien oberwać po pysku. 

Edytowano przez agromatik
  • Like 2

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Marek przecież uważa ze miłościwie nam rządzący prezes nas wybawi xD i się nie przejmuje polityka rolna bo rolnik jest dla nich bardzo ważny, szkoda ze tylko przed wyborami. Widać jednak ze udalo im się zrobić ludzia wodę z mozgu. Pewnie zaraz naskoczysz na mnie w stylu POprzednicy nie lepsi jak to na 100% pisiora przystalo... Jak brak argumentu to "totalna opozycja" i "8 poprzednich lat rządów" xD Dla mnie jedni i drudzy sa nic nie warci, ale to sie nie zmieni dopóki tacy ludzie jak Marek beda powtarzać jak otumanieni co prezesina wymlaska....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Za rok poparcie pisu ponad 50 %. Wiadomo Beatke troche lubili, troche ponarzekaja, ale i tak zagłosują na pis. A troche elektoratu Morawiecki przyciągnie. Jak by się gospodarka nadal tak rozkręcała to tym bardziej. Krzykacze z totalnej co plują jadem, jeszcze parę dni temu  mówili że żadnej rekonstrukcji nie będzię, teraz sami nie więdzą jak to komentować. Podobnie jak większość popierających pis. Tylko to ci pierwsi mają problem z przekroczeniem progu wyborczego i światełko w tunelu gaśnie..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Krzywousty klamca niczego nie dokona ...potrafi tylko opowiadac zwidy i jednoczesznie gnebi polskich przetsiebiorcow ....


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

Marek przecież uważa ze miłościwie nam rządzący prezes nas wybawi xD i się nie przejmuje polityka rolna bo rolnik jest dla nich bardzo ważny, szkoda ze tylko przed wyborami. Widać jednak ze udalo im się zrobić ludzia wodę z mozgu. Pewnie zaraz naskoczysz na mnie w stylu POprzednicy nie lepsi jak to na 100% pisiora przystalo... Jak brak argumentu to "totalna opozycja" i "8 poprzednich lat rządów" xD Dla mnie jedni i drudzy sa nic nie warci, ale to sie nie zmieni dopóki tacy ludzie jak Marek beda powtarzać jak otumanieni co prezesina wymlaska....

Taki z ciebie wygadany  krzykacz   ale jak widać tylko w gadce.

Taki z ciebie  przeciwnik Jurgiela   i Zakazu uboju  a siedzisz na d*pie  przed  komputerem  zamiast  strajkować.  Jesteś  jednym z tych  co dużo  bredzą  a  nic nie robią  bo  odważny tylko  przed komputerem xDxD

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Ja jestem krzykaczem ?? Chyba stales przed lustrem jak ukladales ta przemowę i Ci się odbiorca pomylił :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No  a kto  tyle  krzyczał  o Zakazie uboju  a teraz  siedzisz na d*pie  przed kompem zamiast protestować

W  pisaniu  przed  kompem jesteś  odważny  i cwany  ale  w działaniu  potulna trusia  widać xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale po co każesz strajkować , jak twierdzisz że PiS takiego zakazu nie wprowadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie wprowadzi 

ale  on twierdził co  innego  więc  będąc konsekwentnym i  poważnym powinien Strajkować  skoro  nie chce  uboju  a uważa że PiS  go wprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Gdzie ja krzyczalem o wprowadzeniu zakazu? Bo nie kojarzę :o

Mylisz sie, ja wlasnie chce aby ubój rytualny pozostal...

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Faktycznie to nie ty  pomyliłem  nazwy użytkowników

Przepraszam

:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, Przem00 napisał:

Największy socjalista gospodarczy dekady został awansowany... Nic dobrego nie będzie jak takie rzeczy się docenia...

Pewnie 500 plus dla starych kawalerow wprowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
7 godzin temu, PawelWlkp napisał:

Za rok poparcie pisu ponad 50 %. Wiadomo Beatke troche lubili, troche ponarzekaja, ale i tak zagłosują na pis. A troche elektoratu Morawiecki przyciągnie. Jak by się gospodarka nadal tak rozkręcała to tym bardziej. Krzykacze z totalnej co plują jadem, jeszcze parę dni temu  mówili że żadnej rekonstrukcji nie będzię, teraz sami nie więdzą jak to komentować. Podobnie jak większość popierających pis. Tylko to ci pierwsi mają problem z przekroczeniem progu wyborczego i światełko w tunelu gaśnie..

Niestety od zaklinania rzeczywistości i picowania gospodarka się nie rozkręci. Na razie korzystamy z koniunktury na świecie i z kasy jaka wpływa na rynek z 500 plus. Od poprzedniego kryzysu minęło już trochę lat więc nie trzeba być geniuszem by się domyślać, że następny już niedługo zapuka do naszych drzwi. Wszak cykle koniunkturalne są naukowo i faktycznie udowodnione. Ostatnie dwa wystąpiły co około dziesięć lat. Co do wydatków z 500 plus to są też minusy. Np inflacja, podwyżki cen żywności, uciekanie ludzi z rynku pracy. Po wcześniejsze emerytury zgłosiło się dużo, dużo więcej ludzi niż planowano. Rafalska latem mówiła, że szacują liczbę tych co się zgłoszą na 170 tys osób. Zgłosiło się ponad 330 tys. Czyli tyle ile Rafalska mówiła latem, że jest uprawnianych do wcześniejszej emerytury. Nie posłuchali Morawieckiego i nie chcą dalej pracować. To jest nie chcą pracować na zusie. Ale ci co pracują na posadzie poszli na eme i dalej wrócili do pracy. Ci co prowadzą swoją działalność zrobili podobnie. Sam Morawiecki mówił niedawno w Jasionce, że gospodarce brakuje inwestycji. Więc, żebyś za rok czy dwa się nie zdziwił.

Generalnie ani pis ani Morawiecki nic wielkiego dla gospodarki nie zrobili. Są dobre lata i się przejada ile się da ładując to w socjal. Inwestycje spadły a Morawiecki zapowiadał wzrost. Gospodarka nie jest przygotowana na kryzys. I dlatego właśnie szczerze życzę pisowi drugiej kadencji. Bez większości konstytucyjnej oczywiście. BY kryzys rozsypał tę ściemę Morawieckiego jak domek z kart. I by omamieni propagandą ludzie zobaczyli w końcu jak to jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli samo się robi ? A powiedz skąd takie poparcie mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Propaganda to raz. A dwa rozdawnictwo pieniędzy. A trzy to poparcie do końca nie wiadomo jakie jest. Bo rożnie sondaże różnie mówią. Nawet porównując ze sobą ostatnie sondaże Ibris vs Ibris i CEBOS vs CEBOS widać spadek. A spaść może jeszcze jak ludziska się dowiedzą, że gdy zechcą kandydować do rady gminy to trzeba będzie do pisu czy po się zapisać bo bezpartyjny nie będzie miał szans. A masa ludzi na wsiach kandydująca do rad nie bawi się w wielką politykę i jest bezpartyjna.

http://www.parlamentarny.pl/sondaze/

Kżdy lubi dostawać pieniądze. Czy to 500 plus czy to wcześniejszy wiek emerytalny. Schody się zaczną jak nie będzie skąd tej kasy brać i trzeba będzie się zadłużać. Bo teraz oczywiście jest fajnie. Zamrożono inne wydatki jak śmigłowce itd i na to wszystko jest. Ale zauważ, że na mieszkanie plus już nie bardzo jest. Tam gdzie kasę wynajdą samorządy coś się buduje. Państwo na to nic nie daje.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj