Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9819 odpowiedzi na ten temat

#8841 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 wrzesień 2017 - 20:41

Niektórzy nazywają mnie socjalistą bolszewikiem a ja tak bym chciał kupić wille w Warszawie za tyle co  kupił Jaruzelski . 

Lecz ja na taką bonifikatę nie mam szans ale Ulman może tak bo jest bardzo przyjazny ówczesnej władzy . Sądzę tak bo nie spotkałem się z postem który by napisał coś krytycznego na tamten rząd .

Cały czas wypisuje , ze PIS do socjaliści i robią jak bolszewicy a pewnie Jaruzelski to rządził w demokratycznym kraju że taki bonus dostał  i tak go HGW doceniła .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 08:00
  •  

#8842 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 18 wrzesień 2017 - 21:04

Widzisz jak ci telewizja podała temat i powiedziała co masz myśleć to od razu wypisujesz na forum. A własne przemyślenia nie łaska? :blink:

Jakbyś był generałem i prezydentem to może byś kupił. wille za grosze

Ulman to nie dalej jak wczoraj pisał że to jedna swołocz ale pewnie nie doczytałeś.

Z PISu drę łacha bo zarzekaja sie że sa prawicą w odróżnieniu od np. lewackiego SLD a gospodarczo tacy sami z nich lewacy. Światopoglądowo próbuja być tradycyjnie staroświeccy  co sprowadza sie do kombinacji  katolickiej wersji czasów gierkowskich opisanej jako prawicowa i tak sprzedana ludziom

Ja bym się z tej willi Jaruzelskiego tak na twoim miejscu nie cieszył bo na Żoliborzu tez jest willa po wojnie darowana pewnej znanej rodzinie :) .

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8843 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1609 postów

Napisany 18 wrzesień 2017 - 21:31

nawet kukiz sie zalapal na prawie darmowe mieszkanie w warszawie[juz pisalem o tym] mimo ze posiadal nowa rezydencje pod opolem co tez jest przekretem,

kazda osoba ktora posiadala lokal komunalny od miasta i nie byla wlascicielem lub wspolwlascicielem innej nieruchomosci mieszkalnej mogla go wykupic z bonifikata nawe 95 % ,zaleznie od uchwaly rady miasta, taka ustawa byla wazna kilkanascie lat i pewnie do dzisiaj dziala.

widzieliscie te "wille" w warszawie- byle baor na wsi ma lepsza, tylko lokalizacja robi cene, jako budynki to dziadowstwo :P .

znowu prezes nie przyjechal 18 na wawel-reszta przydupasow byla, boi sie czy co ???

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#8844 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 18 wrzesień 2017 - 21:48

Niestety nie mówią że normalni Kowalscy na takich zasadach wykupowali nieruchomości a jak proletariat usłyszy że 90% bonifikaty Jaruzel dostał to się pieni. 

Przypomina mi to jak kolega ze studiów na imprezie śpiewał  - ona przyjdzie nago, nago nago(dzinę ósmą) , ja będę nagi, nagi, nagi(tarze grał) :D  :lol:  :wub:   Jak laski nie wysłuchały do końca  to się bulwersowały tak jak teraz koledzy PISowcy :blink:

#8845 Share lukasz7604

lukasz7604

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 18 wrzesień 2017 - 22:56

Nie chodzi o bonifikatę na wille tylko chodzi o przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Do tej wilii były zgłoszone roszczenia i to powinno zablokować możliwość przekształcenia ale dla urzędników HGW nie ma rzeczy niemożliwych. To co piszecie (lub pisze) to typowy przekaz dla pełowskich troli.

#8846 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 19 wrzesień 2017 - 07:57

Widzisz jak ci telewizja podała temat i powiedziała co masz myśleć to od razu wypisujesz na forum. A własne przemyślenia nie łaska? :blink:

Jakbyś był generałem i prezydentem to może byś kupił. wille za grosze

Ulman to nie dalej jak wczoraj pisał że to jedna swołocz ale pewnie nie doczytałeś.

Z PISu drę łacha bo zarzekaja sie że sa prawicą w odróżnieniu od np. lewackiego SLD a gospodarczo tacy sami z nich lewacy. Światopoglądowo próbuja być tradycyjnie staroświeccy  co sprowadza sie do kombinacji  katolickiej wersji czasów gierkowskich opisanej jako prawicowa i tak sprzedana ludziom

Ja bym się z tej willi Jaruzelskiego tak na twoim miejscu nie cieszył bo na Żoliborzu tez jest willa po wojnie darowana pewnej znanej rodzinie :) .

A ty skąd czerpiesz paliwo do postów ? Skąd bierzesz temat , ze ciągle wklejasz . Pewnie tej willi bym nie chciał no chyba w celach zarobkowych tylko chciałem ci przedstawić kto się brata z komunistami co jest przeciwieństwem do PIS . Pewnie znajdziesz też kogoś w PIS z komuny poglądy można zmieniać . Tylko nie ganiąc ówczesnej władzy też popierasz komunizm . Jak ci nie przeszkadza , że idą w szeregu z komunistami to tylko można wywnioskować , że SLD było ci kiedyś po drodze . Ja cenię mądrych ludzi i w każdej partii są tacy np Miller kulturalny i myślący facet i nigdy ważył słowa jeśli chodziło o wiarę .

Co do kombinacji katolickiej to co jesteś za  ślubami homo itp . Nowoczesność polega na ateizmie . Skoro Boga nie ma to dlaczego z nim walczą ?  

Nie chodzi o bonifikatę na wille tylko chodzi o przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Do tej wilii były zgłoszone roszczenia i to powinno zablokować możliwość przekształcenia ale dla urzędników HGW nie ma rzeczy niemożliwych. To co piszecie (lub pisze) to typowy przekaz dla pełowskich troli.

Już pisałem , że oni mają klapki na oczach . Myślą w kierunku zysku a nie sprawiedliwości .  

Niestety nie mówią że normalni Kowalscy na takich zasadach wykupowali nieruchomości a jak proletariat usłyszy że 90% bonifikaty Jaruzel dostał to się pieni. 

Przypomina mi to jak kolega ze studiów na imprezie śpiewał  - ona przyjdzie nago, nago nago(dzinę ósmą) , ja będę nagi, nagi, nagi(tarze grał) :D  :lol:  :wub:   Jak laski nie wysłuchały do końca  to się bulwersowały tak jak teraz koledzy PISowcy :blink:

Gdyby ta willa była twojej babki to też byś ich bronił . :D Zawsze trzeba się postawić na drugiej stronie aby ocenić sytuację . Ty tego nie robisz . ;)

#8847 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 860 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 10:30

Obecna sytuacja polityczna w Polsce zbycho a czyja wille ma kaczynski?swoja?
Jego przodkowie zbudowali ja wlasnymi rekami ?
Za jakie to szlachetne zaslugi dostali ? Za kapowanie ?

Edytowany przez marko-kolo, 19 wrzesień 2017 - 10:45.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#8848 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 11:16

W

Poco  piszesz  takie  Brednie ????

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8849 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 19 wrzesień 2017 - 11:51

Obecna sytuacja polityczna w Polsce http://wolnosc24.pl/...sem-prezydenta/

#8850 Share Belicoff

Belicoff

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 12:06

Nie rozumiem całej tej sprzeczki. Ktoś wyżej napisał, że taka willa to nie willa. Zresztą obecnie są gorsze przekręty i na o wiele większą skalę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8851 Share LTZ55a

LTZ55a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 12:40

Wróćcie na ziemię. Ch*ja mnie obchodzi Jaruzelski. Obchodzi mnie ASF i zabieranie ludziom zdrowych świń.

Sprzedam: 

- Katalog części MTZ 50/52

- Pompę paliwa rotacyjną od LTZ 55A.

#8852 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 14:03

To ze Kowalski wykupił mieszkania za złotówkę a Kaczyński za 4 tyś nie jest sprawiedliwe . Lecz od kogo ? Gdyby Miller zamiast HGW sprzedał Jaruzelskiemu to by mnie nie dziwiło .

#8853 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 17:09

1. . A ty skąd czerpiesz paliwo do postów ? Skąd bierzesz temat , ze ciągle wklejasz . Pewnie tej willi bym nie chciał no chyba w celach zarobkowych tylko chciałem ci przedstawić kto się brata z komunistami co jest przeciwieństwem do PIS . Pewnie znajdziesz też kogoś w PIS z komuny poglądy można zmieniać . Tylko nie ganiąc ówczesnej władzy też popierasz komunizm . Jak ci nie przeszkadza , że idą w szeregu z komunistami to tylko można wywnioskować , że SLD było ci kiedyś po drodze . Ja cenię mądrych ludzi i w każdej partii są tacy np Miller kulturalny i myślący facet i nigdy ważył słowa jeśli chodziło o wiarę .

Co do kombinacji katolickiej to co jesteś za  ślubami homo itp . Nowoczesność polega na ateizmie . Skoro Boga nie ma to dlaczego z nim walczą ?  

2.Gdyby ta willa była twojej babki to też byś ich bronił . :D Zawsze trzeba się postawić na drugiej stronie aby ocenić sytuację . Ty tego nie robisz . ;)

1 Paliwo do postów to dajecie wy tworząc karkołomne konstrukcje logiczne np. płacenie za niekradzenie :P

Bratanie z komunistami  to jakiś twoje urojenie ale najwyraźniej tak ci wmówiono - "kto nie z nami ten przeciwko nam" - tak jak to było za komuny w ZSRR lub teraz w Korei Płn. Jak nie ganie poprzedniej władzy to ją popieram? No  to znowu jak za czasów stalinowskich a może i nawet gorzej

Kto ci powiedział lub napisał że jestem za ślubami homo? Przyjmujesz znowu narrację PIS. Kto sie nie modli ten lewak i homo albo mason i żyd :blink:

Za Gierka o którym pisałem było opiekuńcze państwo socjalne (jak teraz) ale kościół był na boku i nie było zbyt mile widziane praktykowanie wiary. Czy z racji tego że państwo było bardziej laickie z preferencją do ateizmu były wtedy śluby homo?

2. Jakbyś był prawicowcem to krytykował byś PIS.  Czemu tego nie robisz by poprawnie ocenic sytuacje?

Poco  piszesz  takie  Brednie ????

Zeby pozłościć pseudoprawicowców. :)

Jednak muszę się poprawić. W 1950 dostali meszkanie 80m które wykupili w 1981 w przeddzień stanu wojennego gdy cała opozycja była na widelcu.

Po sprzedaży mieszkania zamieszkali w willi która wykupili od przewalacza Piskorskiego.

Zbyszko - to że można wykupić mieeszkanie czy dom za kilka % wartości to jest dopiero materiał na komisje śledczą. Państwo wyzbywa się swojego majątku po bardzo zaniżonych cenach.

Jak sprzedano zakład za 10% ceny to skandal, hańba i prokuratura a jak tak samo postepuje sie z mieszkaniami to wszystko OK. To nie jest sprawiedliwe a sprawiedliwe społecznie wiec niesprawiedliwe :D

#8854 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 19:16

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8855 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 20:29

Wiesz co Ulman ty wszystko odwracasz kota ogonem . Gdzie pisałem płacenie za kradzenie . Nie daj psu jeść to pójdzie do sąsiada  i zagryzie kurę .Czyja będzie wtedy wina psa czy twoja ? Mówisz o praktykowaniu wiary . To popatrz ile teraz chodzi ludzi do kościoła a ile chodziło za Gierka . Zdecydowanie za Gierka ludzie więcej chodzili do kościoła i byli bardziej praktykujący . 

Pewnie gdyby PIS popierał Niemcy pewnie też byś inaczej gadał .   

#8856 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 860 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 20:42

Obecna sytuacja polityczna w Polsce No patrz juz nie pamietasz jakie dyrdymaly pisales ?
Kurka jakie ty debilne porownamia tworzysz wiejski filozofie to normalnie rece opadaja
Czlowiek to ma rece do roboty i nalerzy dawac pieniadze za prace a jak niechce sie to jego problem

Edytowany przez marko-kolo, 19 wrzesień 2017 - 20:44.

#8857 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 20:48

Ręczna robota to się trzyma mocnego i głupiego.  :D

#8858 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 860 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 20:50

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Celpwo nie wspomnialem o tych co maja glowe na karku i inni robia na nich ...nie chcialem ci robic przykrosci

Edytowany przez marko-kolo, 19 wrzesień 2017 - 20:51.

#8859 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 21:00

Wiesz co Ulman ty wszystko odwracasz kota ogonem . Gdzie pisałem płacenie za kradzenie . Nie daj psu jeść to pójdzie do sąsiada  i zagryzie kurę .Czyja będzie wtedy wina psa czy twoja ? Mówisz o praktykowaniu wiary . To popatrz ile teraz chodzi ludzi do kościoła a ile chodziło za Gierka . Zdecydowanie za Gierka ludzie więcej chodzili do kościoła i byli bardziej praktykujący . 

Pewnie gdyby PIS popierał Niemcy pewnie też byś inaczej gadał .   

Czemu pisałbym inaczej gdyby PIS Niemcy popierał? Bo tak ci z telewizora wmawiają?. Nie stać cie na lepszą ripostę i odrobinę własnej refleksji. :blink:​ 

Jak ktoś nie zgadza się z PIS to popiera komunę, PO albo niemców,, ruskich UE, ekologów, masonów i pedalstwo.  

PIS oazą jedynej nieskażonej prawdy i madrości a poza nimi tylko sodoma i gomora

Pisałeś o dawaniu socjalu by nie kradli czyli o płaceniu za niekradzenie. Tu nie trzeba nic odwracać ogonem. To taki sam poglad jak Merkel w sprawie uchodźców która jest tak przez ciebie i sympatyków PIS krytykowana.  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8860 Share BoskiElwaro

BoskiElwaro

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip